Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azért gondolom,hogy Ponds meghal,mert a videóban,amit az előbb linkeltem 0:56-nál van egy jelenet,ahol Bossk van 2 rabbal,és Ponds nincs a rabok között.

 

 

Nagyon megy ez a Ponds őrület, már a külföldi site -okon is kollektív öngyilkossággal fenyegetőznek ha meghal. :) Ki a franc ez a klón? :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Mace mellett volt a Ryloth-on meg Zillonál is

 

 

 

 

Az 1. évad 21. részében is ő volt Winduval a Ryloton

Így már érthető. :) Bennem nem hagyott túl mély nyomot. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne olvasd. :) De ezek is lenyúlták a szavazásunkat ahogy látom. Mindenhol csak a mi ötleteinket látom viszont. Ejj-ejj. :D

Időnként felnézek rá, csak hogy lássam, hogy ezúttal mibe köt bele a blog írója. De ekkora a fejemhez kaptam és rájöttem, hogy ha nem lenne semmi, amibe beleköthetne, és minden epizódot agyba-főbe dicsérne, akkor valahogy az egész blogjának semmi értelme nem lenne. Mert sokkal inkább a blog írójának arcoskodása áll a középpontban, mint sem az epizód objektív értékelése. Ráadásul az olvasók között is akad jó néhány IQ betyár... Körülbelül olyan arcok, mint amilyen ez az Ariza nevű képződmény volt. Ezért is szeretek ide járni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időnként felnézek rá, csak hogy lássam, hogy ezúttal mibe köt bele a blog írója. De ekkora a fejemhez kaptam és rájöttem, hogy ha nem lenne semmi, amibe beleköthetne, és minden epizódot agyba-főbe dicsérne, akkor valahogy az egész blogjának semmi értelme nem lenne. Mert sokkal inkább a blog írójának arcoskodása áll a középpontban, mint sem az epizód objektív értékelése. Ráadásul az olvasók között is akad jó néhány IQ betyár... Körülbelül olyan arcok, mint amilyen ez az Ariza nevű képződmény volt. Ezért is szeretek ide járni. :)
Ezt jó olvasni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is utálom az ?arcoskodókat? és pont ezért szeretem ezt az oldat, mert ez itt a mi saját területünk, ahol nincs helye "miért utáljuk a Csillagok Háborúját és társai" jellegű gyalázkodásnak.

Azt viszont meg kell jegyeznem, hogy én szeretem a clone wars bolog oldalt...és ennek banálisan egyszerű oka van. Szeretem, mert akármennyire is szapulja a részeket, azért az is egy rajongó véleménye, így egy másik ember nézőpontját is megismerhetem. És szeretem, mert akárhogy is nézzük, egy magyar nyelvű társoldalról van szó, noha szerényebb kivitelben is, ami a TCW-vel foglalkozik és teszi azt heti rendszerességgel növelvén ezzel a hazai sikerét.

 

Amit nem szeretek:

Ha valamelyik jóember úgy dönt, hogy a saját nézőpontját arról az oldalról feltétlenül át kell hozatnia ide, merthogy nekünk valamilyen ínségünk van az ellentétes véleményből. Szólásszabadság ide, demokrácia oda....nem szeretem az ellenséges negatív véleményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szólásszabadság ide, demokrácia oda....nem szeretem az ellenséges negatív véleményt.
Én a bunkózó véleményt nem szeretem. :) Van itt olyan is akinek van fenntartása a TCW -vel szemben, mégsem fröcsög.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rövidebb, mint az ep1-es kritikám, de hosszabb, mint eddig bármi, amit írt :) Fejlődik :) Úgy érzem, Sky lesz az én méltó utódom :D
Akkor tényleg marad holnapra. Kicsit ledobta az agyam az ékszíjat....pedig érdekel mit írt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudtam, hogy ekkora kihívást jelent egy-egy epizódértékelésem számotokra. :) Ha gondoljátok visszafogom magam, bár ezzel komoly kihívás elé állítotok. :D

Ááá, ne merészeld. :)

 

Én is utálom az ?arcoskodókat? és pont ezért szeretem ezt az oldat, mert ez itt a mi saját területünk, ahol nincs helye "miért utáljuk a Csillagok Háborúját és társai" jellegű gyalázkodásnak.

Azt viszont meg kell jegyeznem, hogy én szeretem a clone wars bolog oldalt...és ennek banálisan egyszerű oka van. Szeretem, mert akármennyire is szapulja a részeket, azért az is egy rajongó véleménye, így egy másik ember nézőpontját is megismerhetem. És szeretem, mert akárhogy is nézzük, egy magyar nyelvű társoldalról van szó, noha szerényebb kivitelben is, ami a TCW-vel foglalkozik és teszi azt heti rendszerességgel növelvén ezzel a hazai sikerét.

 

Amit nem szeretek:

Ha valamelyik jóember úgy dönt, hogy a saját nézőpontját arról az oldalról feltétlenül át kell hozatnia ide, merthogy nekünk valamilyen ínségünk van az ellentétes véleményből. Szólásszabadság ide, demokrácia oda....nem szeretem az ellenséges negatív véleményt.

Az a legnagyobb problémám ezzel a honlappal, hogy valamilyen érthetetlen oknál fogva "agymosó" hatása van. Az a srác hétről hétre megírja az epizódok értékeléseit, és a véleménye teljes egészében ráragad az olvasóira. Vegyük példának okáért ezt a Children Of The Force ügyet. A blog írójának nem esett le a tantusz a Cargo Of Doom végén, hogy Denal páncélzatában igenis Cad Bane bújkál. Számomra teljesen egyértelmű volt, hogy ő az, főleg amikor válaszolt Anakinnak arról, hogy nincs meg a holokron. Nah, szóval... Ezt a srácot teljesen meglepetésként érte, hogy Cad Bane él és virul. Ez az egy dolog nagyon nem tetszett neki, és ettől a ténytől fogva az epizód minden egyes szegletét fikázta, csak azért, mert nem volt képes túllépni ezen az apróságon. És érdekes módon mindenki egyetértett vele. A Children Of The Force utálók 90%-a erről a honlapról származik. Amikor Ariza megemlítette, hogy mennyire sz*r volt az a rész, akkor már egyből tudtam, hogy ő is a clonewars.blog.hu "áldozata". Jah, és a blog írója a release rossz minősége miatt is az epizódot hibáztatta. Szánalmas. Meg szerinte a Rodia és a Naboo egyaránt rondább lett az előző évadhoz képest, ami megint csak szánalmas. Szerintem épp hogy nem változott semmit sem, csupán az ellenségeskedő hozzáállása csúfította meg. Sőt, meg merem kockáztatni hogy egy fokkal szebb is lett. De a honlapot kommentelő IQ betyárokat sem kell ám félteni. Idézek egyet: "Rájöttem mi történt! Mielőtt elkezdték a sorozatot, csináltak egy részt, azaz ezt, aztán mikor kitalálták a részeket nem volt ötletük, így csináltak három Cad Bane-s epizódot, aztán berakták mögé ezt... Máshogy nem történhetett ez a visszaesés..." Szóval ennyit róluk... Jelenleg azért utálom ezt a honlapot, mert az író azt szónokolja már a Cargo Of Doom szinkronos megjelenése óta, hogy mennyire rettenetesen sz*r lett Yularen admirális "új" hangja. De az persze nem jutna el az agyáig, hogy Yularen admirális hangja egy cseppedt sem változott, ugyanúgy Jakab Csaba szinkronizálja, érdekes módon, az első évadban semmi problémája nem volt ezzel, de hát valamibe mindig bele kell kötnie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.