Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Rögtön a Támad a Mars idegenjei ugrottak be. A fej, ugye....
Nagy a feje, ebben ki is merült a hasonlóság. :) Állítólag volt egy ilyen karakter a Birodalmi időkben. Talán az EPIV -ben is feltűnik. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy a feje, ebben ki is merült a hasonlóság. :) Állítólag volt egy ilyen karakter a Birodalmi időkben. Talán az EPIV -ben is feltűnik.

Nem csak állítólag, valóban feltűnik az ep4-ben a bárban:

Siniteen.jpg

A faj neve Siniteen. A filmben a csempész Pons Limbicet láthattuk, akinek a beceneve Braniac és BoShek társa (akivel Ben Chewie előtt tárgyalt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondtam, hogy a trailerben is van egyiknek phase II páncélja, de te azt mondtad, hogy az gyakorlópáncél. Na kinek volt igaza? :hmm:
Szerintem a trailerben nem volt II-es páncél. A gyakorlót meg arra értettem, ami itt a képen is látható. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a trailerben nem volt II-es páncél. A gyakorlót meg arra értettem, ami itt a képen is látható. :hmm:

Most vettem észre, hogy azt másra írtad válasznak amit ráadásul nem is én mondtam :) . Amúgy én a második trailerből gondoltam arra a 3 klónra, akik a gyakorlóruhásokkal szemben állnak de csak rövid ideig látszanak. 07:48 vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most vettem észre, hogy azt másra írtad válasznak amit ráadásul nem is én mondtam :) . Amúgy én a második trailerből gondoltam arra a 3 klónra, akik a gyakorlóruhásokkal szemben állnak de csak rövid ideig látszanak. 07:48 vannak.
Egyszerűen annyira rossz a kép, hogy nem látom a sisakját. De lehet, sőt valószínű, hogy neki akkor már új sisakja van. Kíváncsian várom a 720p -s felbontású előzetest. :hmm:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez gyerekkönyv, vagy felnőttregény?

Szerintem gyerekkönyv, de nem vagyok benne biztos.

 

Egyszerűen annyira rossz a kép, hogy nem látom a sisakját. De lehet, sőt valószínű, hogy neki akkor már új sisakja van. Kíváncsian várom a 720p -s felbontású előzetest. :)

Most nem néztem meg újra az előzetest, de a képről beugrott ez a figura, van egy hasonló színű klón az előzetesben, gyanítom, hogy ő az.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.