Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ody, most már blokád alá leszel vonva :)

 

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy mikor tűnnek fel olyan klasszikus fajok mint pl a vukik vagy éppen a sullustiak :D De eme fajok bolygói is jöhetnének már a többi hanyagolt világgal egyetemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal már a kezdetektől tervbe voltak véve a vukik - ebből kifolyólag a Kashyyyk, de megvalósítani még nem tudták őket. Kíváncsi leszek a végeredményre, miután a faj egész teste egy hatalmas szőr, márpedig azt a TCW-ben igencsak érdekesen oldják meg. Lásd: Obi-Wan szakálla, vagy frizurája, ami még a Kamino óceánjai alól feltörve is formáját megőrizve díszíti a Jedi-mester fejét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mega trailerben ott van a fiatal Jedi Assaj Ventres (!?) Erről tud valaki valamit?

 

http://www.youtube.com/watch?v=CIKYzHofSCM

 

2:16 és 2:43-nál látható.

 

A TFN fórumáról származik a spekuláció. Ezek szerint (ha ő Ventress és nagyon úgy fest a dolog), Filoniék kicsit átírták az EU-ban lefektetett háttértörténetet.

Asajj_Ventress.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mega trailerben ott van a fiatal Jedi Assaj Ventres (!?) Erről tud valaki valamit?

 

http://www.youtube.com/watch?v=CIKYzHofSCM

 

2:16 és 2:43-nál látható.

Tényleg ott van :D

Akkor ezek szerint a készítők így értették, hogy megtudunk többet a múltjáról.

A mellette lévő jedi pedig Ky Narec mester lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyeugye...azéé milyen jó ha hozza a Zééé a finomságot?! :D

 

Fokozott figyelmet érdemel az oldalra fésült haja...hát nem édes?

Nálam a szenes lapátod, vigyázz. :D

 

 

Spoiler:

Érdekes lesz, hogy fogják ezt a történetet prezentálni. Mert ennek jóval a háború előtt kellene játszódnia, hisz Ventress gondolom nem pár hónapja hagyta ott a jediket

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tippelnék, azt mondanám, Ventress "haldoklása" közben ugrik majd be pár képkocka a múltjából....azonban a képet nem keretezi sejtelmes homály mint a Jedik képzelgéseit, így van annak is realitása, hogy kapunk egy pár perces komplett szekvenciát, amolyan múltidézés formájában.

 

....de inkább legyen egy egész rész csak Ventress múltjáról. :D

 

És igen, Ventress az EPI idején volt fiatal Jedi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi Wan új ruhája....ami a DeltaSquad klipben szerepel, már januárban a boltok polcain. Akkor a sorozatban...?
Én is láttam. Ez már majdnem az EPIII -as Obi-Wan. Csupán a karján a páncél maradt meg ha jól látom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont azt tudtad -e, hogy az új Ashoka az Insider mostani számában fog bemutatkozni? :yes:
Igen olvastam róla, és nagyon kíváncsi vagyok! Akkor már ezek szerint ebben az évadban lesz egy váltás. Nagyon izgalmas. :yes:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.