Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sky beszámolójához még annyit tennék hozzá:

 

Az Umbara-n nem droidokkal fognak harcolni a klónok, hanem umbarai őslakókkal, ami számomra külön öröm.Már régebben is leírtam, hogy egyik nagy vágyam ez. :rock:

Illetve egy újabb soha nem látott fegyverről írnak.

 

 

Akkor lehet, hogy újra látjuk Lok Durdot? :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky beszámolójához még annyit tennék hozzá:

 

Az Umbara-n nem droidokkal fognak harcolni a klónok, hanem umbarai őslakókkal, ami számomra külön öröm.Már régebben is leírtam, hogy egyik nagy vágyam ez. :rock:

Illetve egy újabb soha nem látott fegyverről írnak.

 

Én is kiegészíteném magam annyival, hogy

elvileg Jabba is újra szerepet kap a 4. évadban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

http://insidetv.ew.com/2011/07/20/star-wars-clone-wars-katee-sackhoff-exclusive-video/

Na sejtettem én, hogy Lux nem átverni akarta Ahsokát :D Angolul nem tudók kedvéért: Lux otthagyta Dooku-t és a Szeparatistákat és a Halálőrségnél keres menedéket. Az mondjuk nem világos, hogy miért épp náluk, és hogy Ahsoka hogy kerül a képbe :hmm:

 

Na ez érdekesen hangzik. Vajon sikerül a lányt is behülyítenie?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

http://insidetv.ew.com/2011/07/20/star-wars-clone-wars-katee-sackhoff-exclusive-video/

Na sejtettem én, hogy Lux nem átverni akarta Ahsokát :D

 

 

Pedig valaki (nyilván Lux) valami okból elvette a lány fénykardjait, feltételezhetően nem azzal a szándékkal, hogy megóvja őt a mandaloriaktól, mert annak nem hiszem, hogy ez a legjobb módja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jónak ígérkezik a negyedik évad, csak Darth Mault ne támasszák fel.

 

A spoiler alapján arra következtetek, hogy Maul egy Mortishoz hasonló világon "várja" Opresst, ami nem 100%-ig valóság. Ez a verzió fantáziadúsabb lenne, mint a holokronos vagy a klónos magyarázat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Pedig valaki (nyilván Lux) valami okból elvette a lány fénykardjait, feltételezhetően nem azzal a szándékkal, hogy megóvja őt a mandaloriaktól, mert annak nem hiszem, hogy ez a legjobb módja.

 

 

Én arra tippelek, hogy Lux azért vette el Ahsoka fénykardjait, mert azt remélte, hogyha a lány fegyvertelen, akkor nem fog közbeavatkozni, mikor megérkeznek a madalóriak a találkozójukra.

 

 

Néhány jó minőségű kép a 4. évadból:

 

5966788653_cd0a2d6b18_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5966788995_8ee948f71a_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5966789021_c26dc1a6d3_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5966789069_9a63b61e61_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5966789127_463d3fcf7a_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5966789423_728bc39982_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5967344074_b075bcde52_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5967344258_8f30ff6181_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5967344322_1b8d550f10_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5967344366_673c9b8211_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5967344434_d27b6b5295_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5967344720_c4751fdc74_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5967344834_2fed6a7e29_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

Szuper képek, ezer köszi! :yes:

De azért sokkal jobb lenne már a magában sorozatban látni őket. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A spoiler alapján arra következtetek, hogy Maul egy Mortishoz hasonló világon "várja" Opresst, ami nem 100%-ig valóság. Ez a verzió fantáziadúsabb lenne, mint a holokronos vagy a klónos magyarázat.

 

 

Már most ezt a szálat várom a legjobban, mert...

 

 

elvileg ha Qui-Gon és Shmi megjelent az Erőhasználók által, akkor Maul is megjelenhet ugyanígy. Milyen frappáns megoldás lenne?!? Csak csináljanak mögé jó sztorit. :) Iszonyat nagy potenciál rejlik Mortis világában.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én arra tippelek, hogy Lux azért vette el Ahsoka fénykardjait, mert azt remélte, hogyha a lány fegyvertelen, akkor nem fog közbeavatkozni, mikor megérkeznek a madalóriak a találkozójukra.

 

 

Ha valaki, akkor Ahsoka igazán nem az a típus, akit a fénykardjai elvesztése meggátol ebben. :D (Lightsaber Lost, The Academy, Padawan Lost, Wookie Hunt) Persze tény, ezt Lux nem tudhatja. :)

 

 

Már most ezt a szálat várom a legjobban, mert...

 

 

elvileg ha Qui-Gon és Shmi megjelent az Erőhasználók által, akkor Maul is megjelenhet ugyanígy. Milyen frappáns megoldás lenne?!? Csak csináljanak mögé jó sztorit. :) Iszonyat nagy potenciál rejlik Mortis világában.

 

 

Számomra a víz alatti ütközet mindent überel, azt várom leginkább, de ez az Opress - Mortis páros is érdekesnek tűnik. Már ha valóban Mortisra térünk vissza. A spoilerben Mortis-szerű világról volt szó, lehet, hogy egy új, hasonló jellegű helyszínt ismerünk meg. Elképzelhető, hogy több csomópont van az Erőben.

 

Részemről talán az eddig legjobban várt évad, több szempontból is. Viszont lassan jöhetne egy premier dátum is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Számomra a víz alatti ütközet mindent überel, azt várom leginkább, de ez az Opress - Mortis páros is érdekesnek tűnik. Már ha valóban Mortisra térünk vissza. A spoilerben Mortis-szerű világról volt szó, lehet, hogy egy új, hasonló jellegű helyszínt ismerünk meg. Elképzelhető, hogy több csomópont van az Erőben.

 

Részemről talán az eddig legjobban várt évad, több szempontból is. Viszont lassan jöhetne egy premier dátum is. :)

 

 

De kik lesznek majd ott? Feltámad majd az Atya? :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A spoiler alapján arra következtetek, hogy Maul egy Mortishoz hasonló világon "várja" Opresst, ami nem 100%-ig valóság. Ez a verzió fantáziadúsabb lenne, mint a holokronos vagy a klónos magyarázat.

 

Ez nagyon jó lenne. Remélem így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, az érdekelne, hogy darthpsyhotic honnan szerezte. :D

Az előző 13 kép a Starwars.com Star Wars Blog aloldaláról van. De az mf.com-ra aránylag gyorsan felrakják a friss spoilereket, úgyhogy szerintem bőven elég csak azt követni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ide tévedtetek, jelezném, hogy még mindig bajban vagyok a részzel kapcsolatban.

A dualaudiós 720p-s változatával valami gond van!

Ti melyiket néztétek?

Az enyém 44-45. másodpercben minden lejátszóprogrammal elakad, sőt még a konverternek is beletörik a foga és egy 45 másodperces részt csinál.

Ellenőrizzétek légyszi. Ha átugrom ezt a pillanatot, onnan végigmegy, de ez nem megoldás!.

Félévente egyszer beírom ezt ide-oda, hátha egyszer megszán valaki.

Sokan írták már, hogy nekik jó, csak egy-két ember mondta, hogy nála is ez van, de ezt alig hiszem el!

Hiába töltök le másikat mind ugyanez. Legalábbis eddig.

 

De most akadtam ki igazán, mert megjött a BD lejátszóm, ami visz .mkv-t is, beraktam a részt, úgy lefagyott a cucc, hogy ki kellett húznom a konektort!

Pedig olyan gyönyörű nagyban hd-ben a TCW!

 

SEGÍTSÉG!

Valaki szánjon meg egy 720p-s szinkronos, vagy dualos Rookies linkkel!

 

Hálás lennék!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ide tévedtetek, jelezném, hogy még mindig bajban vagyok a részzel kapcsolatban.

Én eredeti BD -n nézem, szóval az neked nem jó. :) Majd szétnézek a neten.

 

SZERK: meg is van 720p-s tökéletes minőségben. Feltöltöttem neked:

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.