Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Wááá, azt álmodtam, hogy Dooku gróffal beszélgetek és megkérdeztem, hogy hogy jutott idáig, mi változott, mi romlott el? Már majdnem mesélni kezdett volna a múltjáról, amikor csörgött az ébresztőm. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Ody!

 

A sokak által leírt gondolat, hogy a Nar Shaddaa szerepel majd az évadban, úgy látszik megbukott. A testvérbolygó, a Nal Hutta tér vissza nagy örömömre és talán több tájat is láthatunk belőle.

 

Én örülök neki. Ez a város óriási!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Ody!

 

A sokak által leírt gondolat, hogy a Nar Shaddaa szerepel majd az évadban, úgy látszik megbukott. A testvérbolygó, a Nal Hutta tér vissza nagy örömömre és talán több tájat is láthatunk belőle.

 

Testvérbolygó? Ez akkor lenne igaz, ha Nar Shaddaa is bolygó lenne, de az csupán egy hold.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

416:

 

 

 

A részről: nem volt olyan átütő siker, mint az előző, de megteszi. 7,5/10

 

Ó, és "Massacre" feb. 24!

 

végül a The box epguide képe(nem erőltették meg magukat...)

epguide417.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli! Várok a WEB-DL -re. Persze ha lesz felirat időben akkor ezt fogom leszedni.

 

Egyébként az amik el voltak ájulva az új résztől. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Friends and Enemies 720ps Web DL

 

 

 

 

Most olvasom, hogy a Massacre a négy részes finálé első felvonása lesz. Ez már a negyedik tetralógia az évadban. :rock:

Nem akarok kötözködni, de ezt leszámítva csak két másik tetralógiára emlékszem, az egyik ami most megy, a másik meg Umbara :P Egyébként SZUPER HÍR, köszi. :rock: Hol találtad ezt az infó-t?

 

Bizony, és Katie Lucas írja. :)

:rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok kötözködni, de ezt leszámítva csak két másik tetralógiára emlékszem, az egyik ami most megy, a másik meg Umbara :P Egyébként SZUPER HÍR, köszi. :rock: Hol találtad ezt az infó-t?

Ha konkrétan nem is lehetett tudni, azért lehetett rá számítani, mert az utolsó négy résznek ilyen egyszavas címe van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The box-ról:

Emlékeztek, korai feltételezéseinkben, azt gondoltuk, hogy "hű micsoda cím, biztos ez lesz a Mortishoz hasonló story".-buktuk. :lol:

-Az már csak az évadzáró lehet!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The box-ról:

Emlékeztek, korai feltételezéseinkben, azt gondoltuk, hogy "hű micsoda cím, biztos ez lesz a Mortishoz hasonló story".-buktuk. :lol:

-Az már csak az évadzáró lehet!

Aztán, amikor kivágtam néhány képet az előzetesekből, utána erős volt a gyanúnk Ody-val, hogy ez afféle Kocka feldolgozás lesz és valamilyen szinten talán igazunk is lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The box-ról:

Emlékeztek, korai feltételezéseinkben, azt gondoltuk, hogy "hű micsoda cím, biztos ez lesz a Mortishoz hasonló story".-buktuk. :lol:

-Az már csak az évadzáró lehet!

Akkor még van egy halovány reménysugár

Mault

illetően. Bár, nem tudom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky!

 

Én le merném fogadni, hogy Brothers című epizód Opress és Maul visszatéréséről szól majd. A rész címe a két zabrak történetéért kiált....

 

 

És ugyebár azt mondják, hogy az utolsó négy rész is 1 történet.

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky!

 

Én le merném fogadni, hogy Brothers című epizód Opress és Maul visszatéréséről szól majd. A rész címe a két zabrak történetéért kiált....

 

 

És ugyebár azt mondják, hogy az utolsó négy rész is 1 történet.

Igen, de erről egyszer írtam már nagyon spoileresen. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky!

 

Én le merném fogadni, hogy Brothers című epizód Opress és Maul visszatéréséről szól majd. A rész címe a két zabrak történetéért kiált....

 

 

És ugyebár azt mondják, hogy az utolsó négy rész is 1 történet.

A reménysugár alatt arra gondoltam, hogy némi esély van még arra,

hogy Maul nem élte túl a naboo-i szeletelést/zuhanást. Ha jól rémlik, azt ígérték a készítők, hogy még ebben az évadban lesz egy Mortis-hoz hasonló szál/rész, amiben választ kapunk néhány megválaszolatlan kérdésre. Talán van még rá némi esély, hogy Maul "feltámadása" csupán egy igen élethű látomás, vagy valami ehhez hasonló.

Lehet, hogy csak a sztorival kapcsolatos vágyaim tükröződnek az optimizmusomban és reménykedésben, minden esetre az eddigi legvárósabb finálé elé nézünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.