Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sajnos a Cartoon Network a mai részt valamilyen szlovén nyelven sugározta, így ez elmarad....

Ha valaki tudja az ismétlés pontos idejét kérem ossza meg velem.

Addig is Ody itt a folytatás 3-tól 6-ig:

 

 

 

Ezen el voltam hülve teljesen. Mi jöhet még? Persze fogalmunk sincs, hogy mikor ismételnek, mert a reggeli részek 8:40-kor amik ismétlések is lehetnének, nem azok, hanem egyéb évadok részei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen el voltam hülve teljesen. Mi jöhet még? Persze fogalmunk sincs, hogy mikor ismételnek, mert a reggeli részek 8:40-kor amik ismétlések is lehetnének, nem azok, hanem egyéb évadok részei.

Hát ez már borzalom.

Állítólag a Ben 10 rajzfilmsorozatnál sokáig a legelső epizódot, valamilyen szláv nyelven adta. Elég későn kapcsoltak. Sokszor megismételték ezt a sorozatot is, de az a rész mindig idegen nyelven ment. Aztán hónapokkal vagy 1 évre rá már magyarul adták. Remélem nem ez lesz ezzel a résszel is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok!

Én írtam egy e-mailt a kapcsolat@cartoonnetwork.hu-ra az ügyben. Kövessétek a példámat és talán lesz előbb megoldás. Onnan válaszoltak az évadkezdéssel kapcsolatos kérdésemre is. Ha páran bereklamálunk persze kultúráltan, talán megszánnak, és elkezdik reggelente 8: 40 kor a 4. évad részeit ismételni. Elképesztő..rinyáltunk itt jobbra-balra a szinkronnal kapcsolatban, most meg szinkront se kaptunk.

 

Így kell a fanyalgókat büntetni... :para:

Szerkesztve: - csoli1138
Kicsit sok lett a 'space'...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Cartoon Network a mai részt valamilyen szlovén nyelven sugározta, így ez elmarad....

Ha valaki tudja az ismétlés pontos idejét kérem ossza meg velem.

Ez már tényleg röhej. :pfff:

Biztos van egy CN szerkesztő, aki olvasgatja a fórumot. Látta, hogy eddig nem igazán nyerte el a tetszésünk a szinkron, ezért szólt a főnöknek, hogy a következő részt nyomjuk már szlovén nyelven, így ki lesznek éhezve a nézők a magyarra, legyen az bármilyen pocsék. :lol:

 

Az ismétlésről nincs semmi konkrét infóm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Cartoon Network a mai részt valamilyen szlovén nyelven sugározta, így ez elmarad....

 

Ez tényleg hihetetlen. Fanyalgunk itt a szinkron összevisszaságán, erre már azt sem kapjuk meg. Pedig, hogy ajánlgattam édesapámnak, hogy nézze meg mert érdemes...

 

Hát ez már borzalom.

Állítólag a Ben 10 rajzfilmsorozatnál sokáig a legelső epizódot, valamilyen szláv nyelven adta. Elég későn kapcsoltak. Sokszor megismételték ezt a sorozatot is, de az a rész mindig idegen nyelven ment. Aztán hónapokkal vagy 1 évre rá már magyarul adták. Remélem nem ez lesz ezzel a résszel is.

 

Igen, a Ben 10 első epizódja nagyon sokáig (talán 2 évig is :hmm: ) más nyelven ment, bár én angolra emlékszem, mert a "what goes around comes around" mondat megmaradt a részből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól tetted, örülök!

Más is csatlakozott hozzánk, lázadókhoz?

Más lesz a baj. Ma kaptam egy érdekes levelet, és abban van a megoldás.

 

"Szia!

 

Arra kérnélek, hogy ezt az e-mailt majd küld tovább Csolinak, Ágkinak és azoknak akik nem tudták megnézni a 4. évad 10. részét magyarul vagy írd be légyszi a TCW topikba. Szóval ugye mindenkinek feltűnt, hogy a Cartoon Network a legutóbbi részt csehül sugározta. Ez nagyon bosszantó tud lenni, de leírom az én megoldásomat, hogy én hogyan láttam mégis magyarul. Ilyen esetekben, mert más adón is megtörtént már ez át kell állítani a hangot csehre, mert valamiért összekeverték a két hangot és a csehek is csak foghatták a fejüket hogy most miért magyar a rész. Ez csak egy tipp, hogy ha máskor ilyen történne akkor mit lehet tenni. Én is így láttam a részt magyarul. Annyit tudok még írni, hogy Krell hangja megint megváltozott. Lehet, hogy az volt aki a második részben is, de ebben nem vagyok biztos. Remélem tudtam segíteni.

Ui.: Ez a hangátállítás nekünk a Digivel volt nem tudom, hogy mondjuk az UPC-vel működik-e.

"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más lesz a baj. Ma kaptam egy érdekes levelet, és abban van a megoldás.

 

"Szia!

 

Arra kérnélek, hogy ezt az e-mailt majd küld tovább Csolinak, Ágkinak és azoknak akik nem tudták megnézni a 4. évad 10. részét magyarul vagy írd be légyszi a TCW topikba. Szóval ugye mindenkinek feltűnt, hogy a Cartoon Network a legutóbbi részt csehül sugározta. Ez nagyon bosszantó tud lenni, de leírom az én megoldásomat, hogy én hogyan láttam mégis magyarul. Ilyen esetekben, mert más adón is megtörtént már ez át kell állítani a hangot csehre, mert valamiért összekeverték a két hangot és a csehek is csak foghatták a fejüket hogy most miért magyar a rész. Ez csak egy tipp, hogy ha máskor ilyen történne akkor mit lehet tenni. Én is így láttam a részt magyarul. Annyit tudok még írni, hogy Krell hangja megint megváltozott. Lehet, hogy az volt aki a második részben is, de ebben nem vagyok biztos. Remélem tudtam segíteni.

Ui.: Ez a hangátállítás nekünk a Digivel volt nem tudom, hogy mondjuk az UPC-vel működik-e.

"

 

A cn valóban kétnyelvű csatorna és angol a másodlagos nyelv. Tegnap hiába váltottam nyelvet csak az "idegen nyelv" volt az alap és angol a másik.

Az alapnyelv sugárzást elrontották. És ez igenis probléma,mert a tv-k túlnyomó része nem is képes hangsávot váltani.

Amúgy ettől még válaszolhat a cn, mert, hogy mikor ismétlik az a honlapjukról nem derül ki.

 

Ja és nálam antennás digitális dvb kártyás a szolgáltatás..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cn valóban kétnyelvű csatorna és angol a másodlagos nyelv. Tegnap hiába váltottam nyelvet csak az "idegen nyelv" volt az alap és angol a másik.

Az alapnyelv sugárzást elrontották. És ez igenis probléma,mert a tv-k túlnyomó része nem is képes hangsávot váltani.

Amúgy ettől még válaszolhat a cn, mert, hogy mikor ismétlik az a honlapjukról nem derül ki.

 

Ja és nálam antennás digitális dvb kártyás a szolgáltatás..

Még szerencse, hogy nekem a TCW szinkron egy légypiszoknyi lábjegyzetet se érdemel. Az eredeti annyival jobb, hogy összemérni se lehet a kettőt. Ezen lehet mérgelődni, de miért is....?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más lesz a baj. Ma kaptam egy érdekes levelet, és abban van a megoldás.

 

"Szia!

 

Arra kérnélek, hogy ezt az e-mailt majd küld tovább Csolinak, Ágkinak és azoknak akik nem tudták megnézni a 4. évad 10. részét magyarul vagy írd be légyszi a TCW topikba. Szóval ugye mindenkinek feltűnt, hogy a Cartoon Network a legutóbbi részt csehül sugározta. Ez nagyon bosszantó tud lenni, de leírom az én megoldásomat, hogy én hogyan láttam mégis magyarul. Ilyen esetekben, mert más adón is megtörtént már ez át kell állítani a hangot csehre, mert valamiért összekeverték a két hangot és a csehek is csak foghatták a fejüket hogy most miért magyar a rész. Ez csak egy tipp, hogy ha máskor ilyen történne akkor mit lehet tenni. Én is így láttam a részt magyarul. Annyit tudok még írni, hogy Krell hangja megint megváltozott. Lehet, hogy az volt aki a második részben is, de ebben nem vagyok biztos. Remélem tudtam segíteni.

Ui.: Ez a hangátállítás nekünk a Digivel volt nem tudom, hogy mondjuk az UPC-vel működik-e.

"

 

Ody, amúgy kétféle van; eredeti és szinkronos. Nekem mindkettő kell. ennyi. :)

És a levél írójának mondom, ha csak egy egyszerű hangsávátállítás lett volna a gond, akkor azt albundy és más feltöltők biztos megoldották volna.

De a rész más készítők repertoárjában sem szerepel, pedig, országos szinten kellett, hogy legyen valaki aki rögzítette.

 

Mindegy én hétfőn reggel 8:40-kor a csodában bízva odakapcsolok, de ahogy edig sem, szerintem most sem a legfrissebb rész ismétlése lesz.

De bízva a levélíró szavában figyelni fogom a többi megosztó munkáit is, hátha valaki Digi tv-s technikájával megoldotta és előkerül a kibertérbűl'.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szinkron párti vagyok. Ez az évad magyarul most nem olyan jó, de jobban élvezem, mint angolul.

 

Elvagyok mindkettővel, de szinkronost én is jobban élvezem..

ejh..mikor és ki ment meg minket?...

És mehet a para, hogy mennyi ilyen lesz még a 22. részig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig nem írt vissza a CN az e-mailemre....Talán félnek válaszolni rá? :D

 

A mai rész remélem magyar lesz,mert ha nem......! :angry:

 

Nekem sem írtak még. A múltkor is több volt mint egy hét, mire reagáltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.