Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én arra számitanék, hogy (megaspoiler)

 

...a kiadott könyvben csak azért nem derült ki, hogy meghal-e hogy az olvasók előtt is titok legyen a végső befejezés. Ebből persze nem következik egyenesen hogy meghal, de nem hinném, hogy a villámozással fog véget érni, mert az nem agyalós lenne hanem értelmetlen. Szerintem vagy a menekülése vagy a kinyiffanása mellett lesz egy viszonylag egyértelmű állásfoglalás.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából Gregornál sem lehetünk biztosak, hogy elhalálozott. Az epizód kommentárban mondta Filoni, hogy abban a világban, ahol Maul visszatérhetett a biztos halál állapotából, ott Gregorral is találkozhatunk még. Bár szerintem Gregor esete egyértelmű igen...vagyis, hogy látjuk még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kijött ez a rész akkor nézem majd meg az egészet egyben :)

Ok. De azért szívgyógyszert szerezz be előtte. :D Ha nekem nem hiszel, kérdezd meg Dzséjtet. :)

 

Magoson várom a 720p-s verziót :)

Sok sikert. :)

 

Én még töltöm, 98%-on van.

No akkor már nem sokat kell várnod. :) Remélem a kedved is visszatért.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra számitanék, hogy (megaspoiler)

 

...a kiadott könyvben csak azért nem derült ki, hogy meghal-e hogy az olvasók előtt is titok legyen a végső befejezés. Ebből persze nem következik egyenesen hogy meghal, de nem hinném, hogy a villámozással fog véget érni, mert az nem agyalós lenne hanem értelmetlen. Szerintem vagy a menekülése vagy a kinyiffanása mellett lesz egy viszonylag egyértelmű állásfoglalás.

 

 

Szerencsére...

 

 

 

igazam lett és a villámlással ért véget a rész. :cool: Szeretem magamat, amikor igazam van...most már csak Boba Fet kell, ahogy megy fel a Slave I rámpáján a már belinkelt képen látható öltözékében, hogy megint szeressem magamat. ;)

 

 

 

Egyébként reméle, hogy ha a trágya Disney átveszi a sugárzást, ezt a sok beugró szemét reklámot mellőzni fogja. Most is a rész elején valami nagy eseményt hírdettek, meg jön a Green Lantern, meg a modulátor oszcillátor REX, meg a f..om tudja még mik ugrálnak be a rész nézése közben. Igazán idegesítő tud lenni. Egyébként a rész csillagos ötös! A legjobb az évadban!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére...

 

 

 

igazam lett és a villámlással ért véget a rész. :cool: Szeretem magamat, amikor igazam van...most már csak Boba Fet kell, ahogy megy fel a Slave I rámpáján a már belinkelt képen látható öltözékében, hogy megint szeressem magamat. ;)

 

 

 

Hát ez nem tűnik túl szerencsésnek. Ez igy első blikkre olyan hatásvadász gagyinak hangzik, de remélem majd a részben müködni fog.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére...

 

 

 

igazam lett és a villámlással ért véget a rész. :cool: Szeretem magamat, amikor igazam van...most már csak Boba Fet kell, ahogy megy fel a Slave I rámpáján a már belinkelt képen látható öltözékében, hogy megint szeressem magamat. ;)

 

 

 

Egyébként reméle, hogy ha a trágya Disney átveszi a sugárzást, ezt a sok beugró szemét reklámot mellőzni fogja. Most is a rész elején valami nagy eseményt hírdettek, meg jön a Green Lantern, meg a modulátor oszcillátor REX, meg a f..om tudja még mik ugrálnak be a rész nézése közben. Igazán idegesítő tud lenni. Egyébként a rész csillagos ötös! A legjobb az évadban!

 

Nem gondoltam ,hogy aktuális részbeli konkrét spoilerbe futok itt, de magamra vessek. Minek olvasgattam itt, míg jön a rész lefele? :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem az élő Google Hangout-ot, meg kell mondjam nagyon felcsigáztak a záró arcra. Mutattak concept és végeredmény képeket, egy előzetest a következő részből, Ashley és Matt is beszélt arról hogy mi fog jönni, Filoni végig szellemes válaszokat adott a Twitteres kérdésekre, szóval nagyon jó volt!

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Piráton már elérhető a 2HD 720p HDTV verzió (516mb) és az AVCHD 1080P HD verzió (828mb) is. Ennek az AVCHD verziónak rettenetesen gyenge a kódolása, de a feltöltőnek hálával tartozunk, mert egy nagyon lelkes TCW rajongó, aki a minőségi 2HD feltöltőt órákkal lekörözi.

 

Egyébként így a 4 részes eposzra visszagondolva, lehet azon vitázni, hogy az alkotók bölcsen tették -e, hogy idejekorán kiadták a történetet könyv formájában. A wikipedia alapján a könyv el sem tért a 4 résztől, amivel (nálam legalábbis), jó előre lelőtték a poént.

 

A másik dolog, ami pedig most pattant ki a fejemből, hogy talán nem véletlenül zárják Ashokával az 5. évadot. Teljesen ésszerű, ugyanis ha a Disney ideje korán úgy döntene, hogy nem lesz 6. évad, akkor többé-kevésbé rá lehetne fogni, hogy a sorozatot annak minden szegmenséből nézve lezárták. Persze hellyel-közzel, de Filoni helyében én is Ashokával zártam volna az évadot...ki tudja, mit tervez Disney. De ez csak most jutott eszembe.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A teljes google hangout elérhető a youtube-on.

 

 

Csak bele-bele pörgettem, 54 perces. Filoni elmondja, hogy az eredeti Maul vs Vizsla illetve Palpatine párbaj jó néhány percel hosszabb, mint amit a végső vágásban láthatunk. Muszáj volt megvágni annak "mature" tartalma miatt.

Na majd a Disney XD-n még ennyit se fogunk látni belőle. Most olvastam, hogy 2009-ben (-től) micsoda tiltakozó hullám volt, hogy a Narutot a Disney minden felnőtt tartalomtól igyekezett megfosztani azzal a kifogással, hogy a fiatalabbak is nézhessék. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megbocsáss, de szerintem bőven elég lesz akkor rinyálni, ha tényleg beigazolódnak a bajseltelmeid. Ez a Disney fikázás már kezd kissé unalmassá válni.

Abszolút nem érdekel, hogy szerinted mi kezd unalmassá válni! Majd ha olyat írok, ami nem ide való, a moderátor kiszedi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.