Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezért van a sorozat. Ne feledjük, hogy itt is A -ból B-be kell eljutni. Van még egy rakat rész, így karakterfejlődés is bőven várható még.

Egyébként bevallom, hogy én igazából első gondolatra nem számítottam arra, hogy a sorozat komolyabb hangsúlyt fog helyezni a karakterfejlődésre. Csata meg akció várható bőven, ez egyértelmű volt, mint ahogy az is, hogy ezt a humoros, laza stílust viszik majd tovább, amit a filmben is láthattunk.

Persze belegondolva el kell jutni az Ep3 közvetlen előzményeihez, amikor már lesz gond bőven, valószínűleg még a humor természete is megváltozik majd.

De egy több tucat részből álló sorozat esetén a karakterfejlődést bemutatni elég nehéz lehet. Vagy nagyon árnyaltan kell csinálni, hogy fokozatos legyen (ezt kevésbé tudom elképzelni egy animációs sorozatnál), vagy nagyobb ugrásokkal működik (már rég nem nézek sorozatokat, de emlékeim szerint azokban így szokott lenni). Szerintem inkább a vége felé lehet majd számítani arra, hogy komorodik majd a történet, és ezzel együtt a szereplők arcán is mélyülnek majd a barázdák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valahogy nem számítok semmiféle komorságra. Annyira lerí a TCW-ről, hogy inkább a könnyedebb stílust ragadta meg, hogy meglehet némi csorbát szenvedne most a szemembe ha "bekomolyodna". De aztán lehet, hogy mindezt nagyon árnyaltan és kis lépésekben teszik, és akkor észre se fogom venni. :lol:

Egyet sajnálok, hogy egy jó ideig magyarul még nem láthatom/láthatjuk. :clap: Sokat számít ám az a szinkron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valahogy nem számítok semmiféle komorságra. Annyira lerí a TCW-ről, hogy inkább a könnyedebb stílust ragadta meg, hogy meglehet némi csorbát szenvedne most a szemembe ha "bekomolyodna". De aztán lehet, hogy mindezt nagyon árnyaltan és kis lépésekben teszik, és akkor észre se fogom venni. :D

Egyet sajnálok, hogy egy jó ideig magyarul még nem láthatom/láthatjuk. :clap: Sokat számít ám az a szinkron.

Most azzal akartam kezdeni a válaszomat, hogy minden attól függ, hogy mikor lesz pontosan vége a történetben. De mivel Ahsoka nagyon biztos, hogy meg fog halni, ezért a legvége egészen biztosan komor lesz. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mivel Ahsoka nagyon biztos, hogy meg fog halni, ezért a legvége egészen biztosan komor lesz. :clap:

Nekem ez az egyik legnagyobb kérdés! Mi lesz Ahsokával? A filmben volt Yodának egy érdekes mondata. Anakin -nak meg kell majd tanulnia elengednie őt. Ez fel is tűnt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mivel Ahsoka nagyon biztos, hogy meg fog halni, ezért a legvége egészen biztosan komor lesz. :clap:

EU-ban bármi lehetséges, szóval én ezt annyira nem veszem biztosra. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy Ashoka, ha a sorozatban esetleg meg is halna, tuti feltámad később és még talán az Új Jedi Rendnek is szorgos tagja lesz. Persze, ez már egy külön történet, de ismervén a sorozatok világát, nem sok esélyt látok a TCW-n belüli halálára. Szerintem túl közkedvelt karakter lesz, és nem akarják a gyerkőcöket ezzel megríkatni. Szóval, szvsz túl fogja élni valami úton módon a 66-os parancsot, mint sokan mások. Plusz, én is reménykedem benne, nagyon megkedveltem, szerintem a fő húzóeleme lesz a shownak.

A bekomurulást meg szintén úgy vélem, hogy nem kéne túlzásba vinni. Már csak azért sem, mert az ep3 eleje még viszonylag könnyed, hála Obi-Wan és Anakin dialógusainak, valamint a droidoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, infókat még Tibur! :D

Hol lesz, pontosan mikor... stb

 

Amúgy itt egy cikk az SF-től.

 

 

Ez valami eszméletlen jó lesz történetileg is.Főleg hogy csepegtetve adnak újabb és újabb információkat.

 

Ashokát úgyis meg lehetne oldani, hogy a Jedik azt hiszik halott és otthagyják.Ashoka viszont valamilyen okból nem tud utánuk menni és amikor már lehetősége lenne jelentkezni a Rendnél akkor már végrehajtódna a 66-os parancs.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valami eszméletlen jó lesz történetileg is.Főleg hogy csepegtetve adnak újabb és újabb információkat.

 

Ashokát úgyis meg lehetne oldani, hogy a Jedik azt hiszik halott és otthagyják.Ashoka viszont valamilyen okból nem tud utánuk menni és amikor már lehetősége lenne jelentkezni a Rendnél akkor már végrehajtódna a 66-os parancs.

 

De a 66-os nem lesz benne a sorozatban, hisz az a filmben volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a 66-os nem lesz benne a sorozatban, hisz az a filmben volt.

Benne lehet, hiszen a 66-ost csak néhány Jedi szemszögéből láttuk. Sok Jedi maradt még, akiket a sorozatban kibonthatnának és befejezhetnék a sztorijukat úgy, hogy a 66-os parancsot megélik és elhláloznak vagy túlélik. Pl. ilyen Ashoka is. Mondjuk, vele meglehetne még csinálni egy pozitív sorozatzárást is, hogy túléli a 66-ost, mondjuk azért, mert Rex nem hajtja végre (a cikkben is történik erre utalás).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

túléli a 66-ost, mondjuk azért, mert Rex nem hajtja végre (a cikkben is történik erre utalás).

 

Rex az 501-es csapat vezetője, így nem hiszem, hogy az Order 66-nál Ahsoka mellett lenne. Én mióta megtudtam, hogy Rex benne lesz a TCW-be, úgy képzeltem, hogy Anakinnal fognak menni a Jedi Templomba.

De javítsatok ki ha hülyeségeket beszélnék :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rex az 501-es csapat vezetője, így nem hiszem, hogy az Order 66-nál Ahsoka mellett lenne. Én mióta megtudtam, hogy Rex benne lesz a TCW-be, úgy képzeltem, hogy Anakinnal fognak menni a Jedi Templomba.

De javítsatok ki ha hülyeségeket beszélnék :D

Az 501-es vezetője Appo parancsnok. Rexnek csak egy század, a Torrent vezetője, az meg nem az egész légió (csak a negyede, bár a fene se tudja, hogyan megy ez SW berkekben). Rexet meg a sorozat alatt vígan áthelyezhetik, előléptethetik, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Benne lehet, hiszen a 66-ost csak néhány Jedi szemszögéből láttuk. Sok Jedi maradt még, akiket a sorozatban kibonthatnának és befejezhetnék a sztorijukat úgy, hogy a 66-os parancsot megélik és elhláloznak vagy túlélik. Pl. ilyen Ashoka is. Mondjuk, vele meglehetne még csinálni egy pozitív sorozatzárást is, hogy túléli a 66-ost, mondjuk azért, mert Rex nem hajtja végre (a cikkben is történik erre utalás).

Én sem bánnám, ha a sorozatnak nem lenne vége a Coruscant-i ütközet előtt. Tetszik ez a felvetés, hogy menjen tovább a történet azzal, hogy mi történhetett a háttérben egy-két megismert klón harcos, akár Rex parancsnok, és persze Ahsoka sorsán keresztül (most már én is erősen reménykedem, hogy nem fog meghalni a leányzó :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a te EU-fenntartásaid... :D

Én kapva-kaptam az ötleten, hogy ne úgy legyen vége, hogy minden rosszra fordul, ez az igazság. :D

De úgy legyen vége, mert az EPIII tömény dráma. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.