Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem a képből egyértelműen kiderül, hogy miről is van szó. Az a Tydoriai nem Watto apja, hanem az ANYJA. És bizony Assaj Ventress réjött Yoda nagy titkára, amivel éppen zsarolni próbálja szegény Tydoriai asszonyt. Mert bizony Yoda az meg a Watto APJA.

 

Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne viccelj...tűkön ülök. Sajnos még majd másfél nap az időeltolódás miatt, ki kell most már várni azt a kis időt.

Amúgy ilyen gyorsan még nem jött két egész estés Star Wars film egymás után. Értem ezalatt, hogy volt a mozifilm és most meg a technikailag azonos TV sorozat tényleges TV debütálása. Viszont nagyon félek a nézettség miatt, remélem nem fog megbukni a sorozat....mert a Sarah Connors Chronicles éppen most hasal el, pedig nem olyan rossz, sőt szerintem ezerszer jobb mint az állítólagos győztes Szökés című börtönös szappan opera.

 

A nagy név ma már nem garancia semmire, főleg mert az USA emberek is jobban szeretik a Máúnyiká sókat akárcsak mi magyarok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váááá alig bírok magammal!

Ez a sok részlet, és még kell aludni egyet, hogy tényleg láthassuk!!! :)

Hát nagyon nagy lesz ez!

Nem is tudom, hányszor megnéztem már a CW filmet, de ezeket, hát talán még többször is megfogom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal kezdem, hogy új vagyok a fórumon, Mindenkit üdvözlök / Az Erő legyen Veletek / !

Én is nagyon várom csak két gondom van :

 

1. Otthon nincs gépem így nem tudom nézni.

 

2. A "régi" generációhoz tartozom aki oroszul tanult / + latin / így az angol nem az én nyelvem.

 

Ezért majd valószinüleg segítségre fogok szorulni. Értem ezen hogyha valakinek meg lesz magyar felirattal az aktuális rész gondoljon rám. Elöre is köszönöm !!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A starwars.com -ra felkerült két bemutató az első és második epizódból. Főleg a Rising Malevolence lesz irgalmatlan! Olyan kalsszikus feeling árad belőle, hogy csak na! Azok az űr jelenetek...majdnem magam alá raktam egy csomagot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg egész délután azon szenvedek, hogy hitethetném el, hogy amerikai vagyok :D

Eddig nem jutottam előre, úgy látszik nem lehet elhitetni :D (ahogy látom a CN néhány új TV-spotját se lehet megnézni. :) ez nagy ******** a nem amerikai rajongókkal

 

Chapter 5: Rookies SN

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor ez canon vagy nem canon? A rendező válaszol!!!

 

http://tv.ign.com/articles/915/915717p1.html

 

(a lényeg röviden: canon) :)

Azért betehetnéd azt a részt ahol ez le van írva. :D egyébkétn számomra az a legnagyobb kérdése a sorozatnak, hogy mi történt Ahsokával? A riport szerint arról is sokat beszélgetett Filoni és Lucas, hogy miért nincs nyoma a ROTS -ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.