Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Felkerült a netre az első két epizód 720p HD változata. Rapid linket még nem találtam, de torrentről már szedem. Ha valaki talál rapid linket, akkor ide szúrja már be, legyen olyan kedves.

 

Egy epizód 558 MB 720p HD-ben.

Igen, igen, már nekem is megvan. A www.rlslog.net-en kell keresni a linket, a standard verziónál. 43. komment, The Joker. ;)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem nekem. ;)

 

Na persze, az én gépem csak a narrátor első mondatáig bírta... ;)

 

kolmilan milyen a géped konfigurációja?

 

Talán ez a link segíthet a lejátszásban, egy próbát megér!

 

http://hdkalauz.extra.hu/

 

(Bocs az offért!!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kolmilan milyen a géped konfigurációja?

 

Talán ez a link segíthet a lejátszásban, egy próbát megér!

 

http://hdkalauz.extra.hu/

 

(Bocs az offért!!)

Áhh... így se jó. 2.2 ghz helyett 1.5-ös a gépem. (Megpróbáltam, de akadozott.) ;) De azért köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a jelenlegi pót-videokártyám miatt nekem se mennek a HD videók, de pár napon belül egy másik gépen még megpróbálom.

 

Amúgy nekem is gyorsabb megoldás a rapidshare, 1mbyte-al jön minden(1500 forint, és napi 50 gb? totálisan megéri).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó a harmadik rész előzetese! Jó kis űrcsatának nézünk elébe. Dzséjt és oldie oda lesznek. :)

Viccelsz??? Tudod, hogy ki vagyok éhezve azokra az Y-szárnyúakra, hogy végre csata közben is láthassam őket? :) Szerintem örömkönnyeket fogok hullatni ha feltűnnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy cikk a sorozat effektjeiről.

 

1-2 dolog kiderült belőle. Eddig 50(durván két évadnyi) forgatókönyv van meg a tervezett 100-ból, és 22 epizód van teljesen elkészítve.

Egy rész elkészítése kb. 12 hétbe telik.

 

Nem tudom hogy mennyire újdonság. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak érdekes dolgok a cikkben. Elhangzik, hogy lesz egy külön epizód, ami csak a Szentáus munkáját mutatja be. Illetve hogy lesz rész, amiben egyetlen lövés vagy robbanás sem lesz (a szövegből ugy tünik mintha ez a kettő nem egy és ugyanazon epizód lenne). Illetve lesz egy rész ami Grievous szemszögéből fog játszodni végig. Ezek nagyon érdekes ötletek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak érdekes dolgok a cikkben. Elhangzik, hogy lesz egy külön epizód, ami csak a Szentáus munkáját mutatja be. Illetve hogy lesz rész, amiben egyetlen lövés vagy robbanás sem lesz (a szövegből ugy tünik mintha ez a kettő nem egy és ugyanazon epizód lenne). Illetve lesz egy rész ami Grievous szemszögéből fog játszodni végig. Ezek nagyon érdekes ötletek.

Ezek tényleg nagyon érdekesek. Úgy tűnik kihasználják arra a sorozatot, hogy megmutassák, milyen az élet ilyen-olyan szemszögből a Galaxisban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.