Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon komoly ;) Grievous mikor leüt egy rohamdroidot, Dooku mondja, hogy drágák :)

Az se rossz amikor Yodát a klón parancsnok a hátán viszi, miközben a kis mester kivédi a droidekák lövéseit. Apropó droidekák.....amikor gurulnak utánuk azon a dombos terepen az eszméletlen feelinges. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudja már valaki a Magyar időre átszámított kezdési időpontot? ;)

Csak következtetni tudok. Azt irják: "premieres on Cartoon Network Friday, October 3 at 9 p.m. (ET, PT)". Elvileg ez azt jelenti, hogy a keleti parton és a nyugati parton is este kilenckor kezdik vetiteni, ami viszont gyakorlatilag azt jelenti, hogy a keleti parton három órával elöbb játszák le, mint a nyugatin. Egy utazási iroda szerint nekünk 6 óra eltérés a keleti part vagyis a mi időnk szerint kb. hajnali háromkor fogják először leadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Bomarr! Kíváncsi leszek milyen gyorsan fog felkerülni a torrentekre.

Hát, ismerve a torrenteseket, mire a második rész elkezdődik, az első már fenn lesz ;)

Reggel az isohuntról szvsz már vígan lehet majd tölteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tett halála a kétkedés. :) Ha nagyon akarnánk, akkor valamekkora körben biztos meg lehetne tartani. Vagyis akkor inkább a tett halála, ha nem akarjuk nagyon. :D

Ez sajna nem akarat kérdése. ;) Egyszerűen nincs rá mód. Szerinted szombat hajnalban összejönnénk CW premiert nézni? Még amcsi cartoon network sincs ahol nézhetnénk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami központi helyen összejönni, először beszélgetni, majd mikor megjelenik a torrenten, valamelyikőnk gyorsan letölti, majd irány a nagy felbontású TV ;)

Kivitelezhető, haverokkal egyszer így néztünk meg egy sorozatot laptopról kivetítővel (1. rész leszedve -> nézzük, addig jön a második rész és mikor az elsőnek vége, megy a második és így tovább (előbb lent volt 1 rész, mint ahogy vége volt). Ezzel a módszerrel kb. 16 óra alatt közösen megnéztük a Hősök 1. évadját. Nagyon jó volt a hangulat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azok a haverok az ország különböző területein laktak, limitált pénzforrással és csak másfél nap állt rendelkezésetekre összeszervezni? Mert itt ez a három tényező az, ami kissé megnehezíti a dolgot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valóban probléma... :) És a többi ok is az, amit Dzséjt megfogalmazott. :D De azért jó volt kicsit eljátszani a gondolattal. :D

Igen. Én élveznék a legjobban egy ilyen premier nézést! Kényelmes székek, sör, miegymás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Szerintem ez nem ország kérdése, másfél nap alatt nem lehet ilyesmit megszervezni, mikor előtte szó sem volt róla. Csak úgy hip-hop, csapot-papot hátrahagyva akkor sem tudna az ember csak úgy egyet gondolva átruccanni az ország másik felébe/negyedébe, pláne, hogy az előtt két héttel eljátszotta ezt. Hogy arról a személyről ne beszéljek, aki hirtelen lendületből felvállalja X ember elszállásolását. Ez semmyilen országban nem működik egy csettintésre :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt.Ez csak(90 %) pénz kérdése.Ha jómódú országban laknánk, akkor nem okozna neked vagy akárkinek gondot megszállni egy szállóban, és közösen megnézni a filmet, hisz a jövedelmednek a 0,0000010 %-át fordíítanád erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, bocsi. Oda akartam, meg is volt nyitva, de ezt a topicot olvasgattam és azt hiszem véletlenül ide tettem be...

(amúgy ez a kép volt már, vagy csak nekem új?)

 

ADMIN szerk: áthelyeztem!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.