Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én lentebb az utóbbi eshetőségre céloztam, de nem kizárt az első eset sem, magyarán a széria hiba. Több millió egyedből nem létezik, hogy mindenki tökéletes legyen. Elvileg a sorozat Lucas teljes felügyeletét élvezi, így majd az is előfordulhat, hogy az order66 történéseit is újra tárgyalhatjuk. Már ami a klónok viselkedését illeti.

Ha egyáltalán eljut ez a széria a 66-osig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se jöttem rá, csak mikor már Chopper elkezdte kérdezgetni, ő meg hárított válasz helyett.

 

 

Tudtam én, hogy volt ilyenről szó még az elején :D Plusz, most olvastam az sw.comon, hogy a második évadra ez még inkább jellemző lesz.

:D Úgy tűnik akkor mégsem kell féltenem a régebbi Clone Wars sztorik kronológiáját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egyáltalán eljut ez a széria a 66-osig.

Nem feltétlen kell eljutnia a 66-ig, elég ha a klónok jelleme kirajzolódik, hisz az már elég alap egy újabb csevejhez.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt: http://starwars.com/theclonewars/guide/episode016.html

A "Trivia & Details" résznél az első bekezdés utolsó mondata: "This is especially true of the second season of Clone Wars episodes."

 

Kicsit szomorú vagyok, mert azt hittem már jobban fogunk közelíteni az EPIIII -hoz. Bár az öt évad tudatában erre lesz még lehetőség, mindenesetre jó lenne látni egy ívet a történetben. Itt nem csupán a sztorira gondolok, hanem a fegyverzetre és a ruházatra is.

 

Igen, sajnos az epizódok egyáltalán nem időrendi sorrendben kerülnek leadásra. Mondta is Dave Feloni, hogy elképzelhető, hogy egyszer kiadnak valami idővonalat a részekhez, de a rajongók úgyis előbb elhelyezik őket.

 

A hatodikként leadott "Downfall of a Droid" pl. az első rész ("Shadow of Malevolence") előtt játszódik:

Trivia rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hatodikként leadott "Downfall of a Droid" pl. az első rész ("Shadow of Malevolence") előtt játszódik:

Trivia rész.

Ráadásul készítési sorrendben is az elsők között volt. Ez mondjuk látszik is rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sansweet nyilatkozta még a mozifilm idején, hogy milyen jó ez a sorozat, mert sok-sok szereplő kap saját epizódot. Példaként hozta fel Palpatine-t is.

Meg javítsatok ki, ha tévedek, de szó volt róla, hogy 2 olyan epizód is van, amiben egy lövés sem dördül el. Meg hol marad a Szenátus életét bemutató epizód??? Nem úgy volt, hogy az is lesz?

A tegnapi előzetesig azt hittem, hogy a "Hidden enemy" lesz ez a rész, és végre láthatjuk, hogy mit manipulál Palpatine a függöny mögött...

 

Spoiler:

Oké, úgy tűnik, hogy elhesegethetem az aggodalmamat, a 19. rész (Hostage Crisis) leaz az én részem, tele sok-sok Palpatine jelenettel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán nekik valóban jó. :D Engem zavar, hogy nem látom a kép 40% -át. :D

 

sajna csak fél szemmel tudtam nézni, mivel épp gépet szereltünk, de azt hittem, hogy csak nálam nem látszik a kép fele. :D

A lényeg h letöltésnél már tökéletes lesz.

Sajna a hangokat sem hallottam, majd megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.