Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nah... Kimondottan jó volt ez a magyar szinkron. Szerintem Jar Jar hangja úgy jó, ahogy van. Onaconda Farr hangja is egész tűrhető volt. Kár érte, hogy Nute Gunray hangja nem eredeti, de az új hangja sem rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

1."Cargo of Doom

2 "Holocron Heist"

3 "Masters of the Force"

4 "In Pursuit of Evil"

5 "Invasion of Bothawui"

6 "Memories of the Past"

7 "Battle for the Midnight Shadow"

8 "Loss of a General"

9 "A Pawn in Dooku's Game"

10 "Obi-Wan to the Rescue"

11 "Protectors of Polis Massa"

12 "Size matters not"

13 "Unlimited Power"

14 "Betrayal of the Sith"

15 "Assault on the Chosen One"

16 "The Republic's Only Hope"

17 "The Costs of War"

18 "Panic on Alderaan"

19 "Siege of Alderaan"

(On wookipedia is said that during the clone wars Alderaan was attacked personally (nearly "being destroyed") by General Grievous. )

20 "Return of a Bounty Hunter"

21 "Revenge of Cad Bane"

22 "Victory for the Republic"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekből csak az első cím a biztos, mert azt az első évadból rakták át a másodikba. A többi valószínűleg csak kitaláció. Egyébként pletyka szinte olvasható a neten, hogy szeptemberben indul az új évad.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neeeeeeeeeeeeeeeeem... Ugye nem igaz.

Spoiler:

Ezt be kellett volna SPOILER-ezni, mert így megláttam Cad Bane nevét az utolsó elötti résznél, és ez jelenti, hogy addig nem halhat meg

 

(Én meg azért rakom spoiler mögé, hogyha netán nem vette észre valaki, ne én hívjam fel rá a figyelmet.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B*sszus, most keltem fel, mert elfelejtettem átálítani az órát. Nézte valaki a mai részt?

Még szerencse, hogy nem én csinálom a magyarokat :D

Nem tudtam. A Forma 1 miatt ma korábbra rakták, úgyhogy jövő héten nézem meg a CN-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

1."Cargo of Doom

2 "Holocron Heist"

3 "Masters of the Force"

4 "In Pursuit of Evil"

5 "Invasion of Bothawui"

6 "Memories of the Past"

7 "Battle for the Midnight Shadow"

8 "Loss of a General"

9 "A Pawn in Dooku's Game"

10 "Obi-Wan to the Rescue"

11 "Protectors of Polis Massa"

12 "Size matters not"

13 "Unlimited Power"

14 "Betrayal of the Sith"

15 "Assault on the Chosen One"

16 "The Republic's Only Hope"

17 "The Costs of War"

18 "Panic on Alderaan"

19 "Siege of Alderaan"

(On wookipedia is said that during the clone wars Alderaan was attacked personally (nearly "being destroyed") by General Grievous. )

20 "Return of a Bounty Hunter"

21 "Revenge of Cad Bane"

22 "Victory for the Republic"

Tehát megint 22 rész lesz. :D A címek alapján érdekes részek lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jinx. Betettem spoiler mögé. Egyébként ez nem eredeti lista szerintem. :D

Nem eredeti, akkor valaki csak bekamuzta?

Így :

:D

14. Attack the Phebre

15. New states in Phebre

16. Right of Phebre

 

Phebre trilogy.

:P

Ez már a harmadik évadból van. :D

 

(Ui.: Egész jó a fantáziám)

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig igen érdekesen hangzanak ezek a címek, és nem egy érdekes helyszínnel :D

Szerintem is csak kitaláció az egész. Mert például itt van ez a lista: http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=...oldid=259978208

Ebben is teljesen más címek vannak. Például Henry Gilroy már nagyon régóta beharangozta az "Ambush In The Outer Rim" című epizódot, amely valószínűleg a második évad egyik epizódja lesz. És ahogy már Ody Mandrell is mondta, a "Cargo Of Doom" az egyetlen olyan epizód, ami biztos hogy benne lesz. Nah, meg a "Battle For The Midnight Shadow", mert az meg már többféle listában is szerepelt már. Viszont látok fantáziát ezekben a címekben...

Spoiler:

Például Alderaan ostroma egy nagyon jó lehetőségnek tűnik. Például azért, hogy elmeséljék, hogy az Alderaan miért idegenkedik annyira a háborútól, hogy még saját haderőt sem hajlandó felállítani.

A listában van egy olyan epizód, amely címe szerint Polis Massán játszódnának az események. Elképzelni sem tudom, hogy a CIS mit akarhat azon a szikladarabon. A "Memories Of The Past" akár az általam belinkelt lista "Darth Plaguies The Wise" című epizódja is lehetne. Tuti biztos, hogy flashback epizód lesz, hogyha tényleg ezek lesznek. De egyébként a legtöbb cím tuti biztos, hogy kitalált, mert a legtöbb címben még csak egy csöppnyi fantáziát sem vélek felfedezni: Obi-Wan To The Rescue, Size Matters Not, The Republic's Only Hope. Az első a mozifilm egyik számának a címe, a másik kettő pedig csak egy egyszerű idézet. Ráadásul ezek a címek egyáltalán nem olyanok, amelyeket a sorozatban eddig megszokhattunk. Túl hosszúak. És egyébként is, mi értelme van annak, hogy valaki kamucímeket szivárogtat ki, és úgy csinál, mintha ez lenne a hiteles, aztán csak hülyíti a népet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy párszor jó adatokat is felraknak. :D De majd meglátjuk.

Már nagyon várom a 2. évadot. Meg fogok pusztulni őszig nélküle. Csak a magyar részek tartják bennem a lelket, meg a Vector részei. Könyv sajnos meg nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, tényleg van egy pár fura magyar cím.

Konkrétan a Trespass című epizód magyar nevén akadtam fenn... A többié egész tűrhetően hangzik. De talán azért, mert azoknak van közük az eredeti címhez, kivéve az említettnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Konkrétan a Trespass című epizód magyar nevén akadtam fenn... A többié egész tűrhetően hangzik. De talán azért, mert azoknak van közük az eredeti címhez, kivéve az említettnél.

Hát én a Bombad Jedi címét is furcsálom. Bár, ha jól tudom az a hivatalos magyar címe is.

Lehetett volna mondjuk Balfék Jedi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Konkrétan a Trespass című epizód magyar nevén akadtam fenn... A többié egész tűrhetően hangzik. De talán azért, mert azoknak van közük az eredeti címhez, kivéve az említettnél.

Egyszerűen semmi köze sincs az eredeti címhez, ráadásul a filmben boncolgatott problémakörhöz is csak nagyon általánosságban köthető. Én kimondom: az egy rossz cím.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam egy magyar epizódlistát, a kérdés, hogy mennyire hiteles. Bát egy-két epizód magyar címe szánalmas... http://www.csillagokhaboruja.eoldal.hu/cik...zodok-_1_-evad_
Tekintettel arra, hogy az oldal készítője a starwars.hu híreit követi, és szó szerint vesz át cikkeket onnan minden forrásmegjelölés nélkül (lásd pl. a teljes Birodalom szekciót), nem gondolnám, hogy ebben az ügyben eredeti hírforráshoz jutott volna. Inkább csak lefordította a címeket, úgyhogy szerintem kár erre ennyi szót vesztegetni. Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tekintettel arra, hogy az oldal készítője a starwars.hu híreit követi, és szó szerint vesz át cikkeket onnan minden forrásmegjelölés nélkül (lásd pl. a teljes Birodalom szekciót), nem gondolnám, hogy ebben az ügyben eredeti hírforráshoz jutott volna. Inkább csak lefordította a címeket, úgyhogy szerintem kár erre ennyi szót vesztegetni.

Akkor pedig hiányos az angoltudások, mert a Trespass még csak véletlenül sem lesz bűn... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HDBits-en van 1920*1080-as felbontásban a HD részek, azokból lesz magyar.

Jut eszembe magyar: Még nem érhető el a 720p-s változat, szóval legyetek türelemmel, nyugi srácok, nem kell türelmetlennek lenni, majd fent lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel nem várható, hogy lesz Dual, így ezt raktam fel. Logos és csak magyar. Így is ez mától elérhető. Ha lesz Dual, akkor azt is felrakom.

Spoiler:

 

Nos inkább a mai és a hétfői incidensről nem írok semmit, remélem tudja akinek az ingje... ;) Kicsit elmegy az ember kedve... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos inkább a mai és a hétfői incidensről nem írok semmit...

Nem akarok róla beszélni, nem is kellett volna ide írnom mert nem erre az oldalra vonatkozik, bocsi.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.