Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hölgyeim és Uraim! Valamint már fajokhoz tartozó népek! Az évad 2. legjobb epizódja, a Zuhanás:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok már esetleg olyan helyet ahol fellelhető az epizódok magyar címe?

Én továbbra is csak azt találtam meg, amit a múltkor is mutattam:

http://www.csillagokhaboruja.eoldal.hu/cik...zodok-_1_-evad_

Én ezeket használom az epizódok átnevezésénél. Kénytelen vagyok, mert nincs jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De. Az enyém.

Jah, tényleg... :)

Ezt figyeljétek, mit találtam! A wikipedián szokás szerint megint előkerült néhány új cím a második évadból, és szerintem egyik kamubb, mint a másik...

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Star_...e_Wars_episodes

Legalább is nagyon átverés szaga van a dolognak, főleg a "Dead On Teth" című epizódnak. Főleg hogy az epizód leírásában "asssaj" néven szerepel a sith bérgyilkos hölgy. :o

Spoiler:

Viszont a "The Wrath Of Dooku" leírása nagyon érdekesnek ígérkezik. A történet egybevág a Republic Commando sztorijával. Elég kamu szaga van ennek is, de ha mégis lesz ilyen epizód, akkor végre kiderülne, hogy miért volt szüksége a CIS-nek a RAS Prosecutorra. És ahogy elnézem a leírást a Delta szakasz összeakasztja a noziját Cad Bane-el. Jól hangzik, csak nem tűnik valami hitelesnek. Még akkor sem, ha oda van írva, hogy az epizódot maga Dave Filoni rendezte.

Mindezek közül egyedül a "Cargo Of Doom", és a "Holocron Heist" a biztos. Ráadásul e kép epizód utáni leírásokban a bolygók nevei kis betűkkel vannak írva, és tele van helyesírási hibákkal... ("Capatured") Tuti kamu. :o

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, sikerült megnéznem a Jedi Crasht magyarul...

A szinkron egyszerűen zseniális! Az eddigi legjobban sikerült a sorozatban. Minden hang a helyén van. Tartottam attól, hogy Tee Watt Kaa varázsa elmúlik azzal, hogy a szinkronnal elcseszik, de sőt, ezúttal még hozzá is adott valamit. Az egyetlen dolog, amit kicsit furának tartottam, hogy ezúttal nem voltak lefordítva a klónnevek. (Lucky, Flash...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyetlen dolog, amit kicsit furának tartottam, hogy ezúttal nem voltak lefordítva a klónnevek. (Lucky, Flash...)

Mindig van valami. Egyszerűen mindig.

(Azt azért megjegyzem, hogy ezt a sorozatot az az ember fordítja, aki ilyen neveket talált ki: Roxfort, Griffendél, Százfűlé-főzet, durrfarkú szurcsók, és még sorolhatnám... :) )

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek a Cartoon Networkos csákó, aki a Clone Wars nyereményjátékot csinálja, megnézi egyáltalán a részeket?

 

Csak ezért gondoltam:

Miután landolnak a bolygón, kit hív segítségül Ahsoka és Aayla, Anakin ELŐKERÍTÉSÉBEN?

 

Ez normális? :D:D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mai

Jut eszembe Rex jóvoltából van egy

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megváltoztatták Rex szinkronját ? :)

Úgy tűnik igen. Nem túl jó dolog.

Eddig csak a legfőbb karakterek hangját hagyták meg. Már biztosra vehetjük, hogy Bail hangja nem Sörös Sándor lesz. Ahogy Typhoé sem Szabó Sípos Barnabás. Azért kíváncsi vagyok Cad Bane magyar hangja ki lesz? Valaki jó ütőset kell választani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.