Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bámul a nép, meg a vén bazár!

Hé, álljatok félre, mert oly nagy sztár,

Ó, jöjj ide, hódolatoddal illesd Őt!

És szép zene szól, bim-bam, meg a dob,

Közeleg Phobos már! :)

/Forrás: Aladdin/

 

Spoiler:

120 Dual - Az ártatlanok

http://www.megaupload.com/?d=K4XDFGOP

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti adtatok ekkora hatalmat nekem a sok ...

 

... te vagy a mi hősünk. /kolmilan 2009.06.06 14:03

... Phobos nélkül szellemi sivárság, emberi hanyatlás, gazdasági megzuhanás lenne. Az erkölcsi normák teljes és fokozatos leépülése,kultúrális dekadencia, züllés és romlás minden érzelmi szinten. A társadalom gerince megroppanna, az emberek üvöltve rohannának az utcára, alkotmányos és jogi válság is lenne. A bankok csődbe jutnának végérvényesen, az emberek nem kapnák meg a fizetésüket. Járványok ütnék fel a fejüket, a fizetések elmaradnának és beköszöntene a jegyrendszer. Tüntetések és sztrájkok követnék egymást, utcai harcok robbannának ki, fegyveres konfliktusok és törzsi háborúk kezdődnének..... /Zééé 2009. 06. 05. 23:47

... Phobos mi lenne itt pár emberrel nélküled. /Ody 2009. 06. 05. 21:08

... KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Király vagy.....mint mindig. /Zééé 2009. 06. 03. 00:58

... Köszönjük szépen, Phobos bácsi! /kolmilan 2009. 05. 03. 14:07

... Phobos bácsit már jobban várom, mint a Mikulás bácsit! /KisKósa 2009. 03. 29. 15:47

... Köszönjük, Phobos bácsi! Lesz majd nagyfelbontású változat is, Phobos bácsi? Akajom! :D /kolmilan 2009. 03. 29. 14:15

... Tényleg dual audiós....csak a Media Player Classic nálam nem jelezte ki, de BSplayer már igen....most nagyon örülök....BIG THANKS! Az összeset pakold majd fel szépen sorba kérlek. /Zééé 2009. 03. 26. 22:50

... Phobos, te isten vagy. Remélem, tudod. /kolmilan 2009. 03. 22. 21:14

... Nagyon kira vagy Phobos....az összeset tedd fel, had örüljön a nép egyszerű gyermeke! Thanks!!!!!!! /Zééé 2009. 03. 22. 14:49

... Leborulunk előtted... /kolmilan 2009. 03. 21. 19:29

 

 

 

És ezek után ne legyek egy kicsit elszálva magamtól? :D

Ja és ezek nincsenek összegyűjtve nekem, még véletlenül sem :D csak most találtam párat, így visszaolvasva :D

 

Amúgy, a nyaralásból ajűndékot is szoktak hozni az ismerősöknek az emberek. Phobos bá' meg az ő mucikája Mina néni hozott nektek egy...

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IGN -es arcok szerint a második évadban több szeparatista győzelem lesz, és Anakin egyre inkább a sötét oldal felé sodródik. Impressive! :D

 

Itt olvasható a leírás.

 

 

Anakinnak nem igazán kéne egyik részben sem a sötét oldal felé mozdulnia.Az EP 3 elején még teljesen a jó oldalon áll, és csak a buckalakók mészárlásáról tudunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakinnak nem igazán kéne egyik részben sem a sötét oldal felé mozdulnia.Az EP 3 elején még teljesen a jó oldalon áll, és csak a buckalakók mészárlásáról tudunk.

Pedig már volt az első évadban is amikor kitört belőle a türelmetlenség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy igazán szép kis egóépítő hozzászólás gyűjtemény. :D

Ezek után nem csodálkozom semmin. De ha láttad a Pókember filmeket, akkor azt is tudod, hogy a nagy erő nagy felelősséggel jár... Istenem, de közhelyes. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem láttam a Pókembert :D Aki ismer tudja, hogy gyűlölöm a szuperhősöket :D

Mivelhogy Batmanon kívül kimaradt az összes a gyerekkoromból, most meg nem érdekelnek már...

 

Amúgy most néztem meg a 20-as részt, mivel ahol nyaraltunk egyszerűen kispórolták a TV-t, így nem láttam vasárnap. Furcsa, hogy megint volt alcím benne, amúgy ettől eltekintve jó volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig már volt az első évadban is amikor kitört belőle a türelmetlenség.

 

Igen de az nem igazán a sötét oldal.Szerintem mivel Palpatine csak a buckalakók elleni támadásról tudott ezért a háborúban nem igazán használta a sötét oldal erejét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakinnak nem igazán kéne egyik részben sem a sötét oldal felé mozdulnia.Az EP 3 elején még teljesen a jó oldalon áll, és csak a buckalakók mészárlásáról tudunk.

Persze, mert az Ep2 és az Ep3 története között volt három év, amiről eddig nem tudtunk. Épp most lehetne bemutatni, hogy a buckalakók lemészárlása után mi történt még, ami a Sötét Oldal felé mozdította. Olyan nincs, hogy valaki egyszer megbotlik, aztán évekig csupa jóság, majd hirtelen a főkancellár utasítására megöl egy fegyvertelen legyőzött ellenséget. És ez az Ep3 elején van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is úgy tűnt, bár szerintem elég vértelen volt, tőle már ezerszer jobb szinkront is hallottam. De elment.

Hát, nem éppen rá számítottam, de szerintem nagyon jól megállta a helyét. Most már csak az számít, hogy Cad Bane jó magyar hanggal debütáljon, ha ez sikerül, meg leszek elégedve. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem Zirónál megtartják Holl Nándort.

Cad Bane-nek meg megtaláltam a tökéletes hangot: Dózsa László (csak az a kár, hogy már nem szinkronizál :roll: ).

Hát, remélem én is. Bár, ha már Yularen admirálisnak megváltoztatták (Amit szerintem nagyon jól tettek), akkor szerintem Ziróé se marad a régi.

Feszült egy hetem lesz... Nagyon tartok attól, hogy Cad Bane hangját csúnyán elrontják. Egyszerűen lehetetlennek tartom, hogy visszaadják a karakterét. Bár újonnan többször előfordult, hogy a magyar szinkronnal nézve jobban tetszett egy karakter, mint eredetiben (Chi Cho, Cham Syndulla). Én továbbra is úgy gondolom, hogy ide Rajhona Ádám kell! És úgy kéne adnia Bane hangját, mint ahogyan Marvnak adta a Sin Cityben. Jó mélyen. Rengeteg ilyen vadnyugati filmben adta már hangját a különböző lerobbant karaktereknek, szerintem ezért is illene hozzá.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.