Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem hiszem, mert a 3. évad végéig kb. már kész lehetnek, így a visszajelzések nem befolyásolják.

Na, pont ezt akartam írni, viszont a 3. évadtól már lehet ilyen. Bár az ügyes alkotók fel tudják mérni, nagy eséllyel ki lesz népszerű karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű a 2. évad új előzetese.

Nem hinném, hogy Cad Bane-ről szólna a teljes évad, azt viszont nem tartom kizártnak, hogy elég sokszor fog szerepelni, mondjuk 22 részből 11-12-ben biztos.

...És akkor Grievous visszaesik Ventress szintjére, és csak egy-két epizódban fog komolyabb szerepket kapni, Ventress pedig lehet, hogy még jobban visszaesik. Ezek szerint minden évadban lesz egy aktuális főgonosz, akit kicsit jobban kiemelnek a többinél?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...És akkor Grievous visszaesik Ventress szintjére, és csak egy-két epizódban fog komolyabb szerepket kapni, Ventress pedig lehet, hogy még jobban visszaesik. Ezek szerint minden évadban lesz egy aktuális főgonosz, akit kicsit jobban kiemelnek a többinél?

Miért ne? Bár szerintem az lenne a jó, ha a főgonoszok "arányosan" szerepelnének. De az első évadban ez nem igazán sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne? Bár szerintem az lenne a jó, ha a főgonoszok "arányosan" szerepelnének. De az első évadban ez nem igazán sikerült.

Hát, az első évad enyhén szólva Grievous centrikus volt. Legalábbis az első fele. A második évadban gondolom Cade Bane és a fejvadászok, továbbá a mandaloriaiak lesznek többségben. Utána talán megint kicsit jobban visszakanyarodunk a frontra, ahol aztán ismét előkerülhet Dooku, Grievous, Ventress, Gunray és társai. Viszont ezzel a félbehagyott Wat Tambor szállal azért tényleg csinálnék valamit. Remélem nem hagyják így.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az első évad enyhén szólva Grievous centrikus volt. Legalábbis az első fele. A második évadban gondolom Cade Bane és a fejvadászok, továbbá a mandaloriaiak lesznek többségben. Utána talán megint kicsit jobban visszakanyarodunk a frontra, ahol aztán ismét előkerülhet Dooku, Grievous, Ventress, Gunray és társai. Viszont ezzel a félbehagyott Wat Tambor szállal azért tényleg csinálnék valamit. Remélem nem hagyják így.

Na erről van szó. Nem sikerült megtartani az arányokat a gonoszoknál. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy most se fog menni. Az előzetesek alapján Bane centrikus évadra számíthatunk.

Wat Tambort is ki kéne szabadítani, de az pont olyan lenne, minta Cloak of Darkness-ben a Gunray mentőakció. Elképzelhetőnek tartom, hogy csak megemlítik Tambor szökését. Ha egyáltalán kiszabadul ebben az évadban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként szerintem Tambor el lesz intézve pár mondatban. Utalnak majd rá, hogy kiszabadították vagy valami ilyesmi.

Ez valószínű, ha nem akarnak ismétlésekbe bocsátkozni, hogy még egy Gunray-féle sztoriszálat csináljanak. Szerintem elég volt egyet végignézni egy kiszabadítást. Vagy nagyon mást kéne kitalálni, mint előzőleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valószínű, ha nem akarnak ismétlésekbe bocsátkozni, hogy még egy Gunray-féle sztoriszálat csináljanak. Szerintem elég volt egyet végignézni egy kiszabadítást. Vagy nagyon mást kéne kitalálni, mint előzőleg.

Nem feltétlenül kell ismétlésbe bocsátkozniuk. Egy szöktetéses történetet körülbelül húszféleképpen le lehet bonyolítani úgy, hogy még csak nem is lesz tőle déjŕ vu érzésünk. Rengeteg olyan elem van egy történet felépítésénél, amely szinte mindig más élményt nyújt még akkor is, ha a sztori meglehetősen hasonlít az előzőhöz, mint például a színhasználat, zene...stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Egy fénykardforgató Bane oldalán, Cassie Cryar

http://starwars.wikia.com/wiki/Cassie_Cryar

 

Hm... nagyon goooooodddd :D

Remélem Cassie-ből főgonosz lesz egy idő után és nem csak másodhegedűs lesz Bane mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem Cassie-ből főgonosz lesz egy idő után és nem csak másodhegedűs lesz Bane mellett.

Pedig szerintem az marad. Robonino is egy nagyon jól eltalált karakter volt, de aztán úgy gondolták, hogy ennyi elég is volt belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zene az nagyon nem illik a spothoz
Szerintem se. Talán azt akarják vele sugallni hogy a fejvadászok milyen lazák. Más értelmét nem látom.

 

Köszi a másik videóért is
Szívesen!

 

Kissé túlcsigázzák már a várakozást, mert még mindig van két és fél hét a premierig.
Hát tényleg nem aprózzák el. Eléggé várjuk mi reklámvideók nélkül is. :D

 

Ki vagy mi esik ki az űrbe a zsilipen?
Nekem fogalmam sincs. Így hirtelen egy klónra tippelek. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem Cassie-ből főgonosz lesz egy idő után és nem csak másodhegedűs lesz Bane mellett.

Spoiler:

Számomra már az sem tiszta igazán, hogy miért Cassie-t küldik be harcolni fénykarddal a Jedi Templomba, ha Aurra Sing jóval tapasztaltabb ezen a téren, nemde? :(

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra már az sem tiszta igazán, hogy miért Cassie-t küldik be harcolni fénykarddal a Jedi Templomba, ha Aurra Sing jóval tapasztaltabb ezen a téren, nemde? :(

 

 

 

Cassieről sem tudunk sokat. Lehet, hogy ő tapasztaltabb, mint Aurra Sing. :( Meg az is lehet, hogy történt valami Singgel, ami miatt nem hajlandó fénykarddal harcolni.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.