Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez már olyan régi, hogy le is lett fordítva. :(

Tééényleg... Csak most nézem... Az előző topikban... Hogy én milyen ostoba vagyok! :(

Időközben kiderült, hogy Robonino a patrolian faj képviselője. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a zene nem idevaló. Tökéletesen tönkreb****a a hangulatot. Remélem nem lesz módi, hogy a sorozatba is belecsempészik. Egyszer ez már megtörtént ugye az első évadban amikor Artut keresték. Hát én ilyenből többet nem kérnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a zene nem idevaló. Tökéletesen tönkreb****a a hangulatot. Remélem nem lesz módi, hogy a sorozatba is belecsempészik. Egyszer ez már megtörtént ugye az első évadban amikor Artut keresték. Hát én ilyenből többet nem kérnék.

Így van. Itt látszik csak igazán mennyit is jelent a zene. Nem is értem a koncepciót mögötte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zene nálam is fontos tényező. Egyébként nem hiszem el, hogy utólag visszanézve az első évadot a készítők nem érzékelik, hogy mely epizód zenéje sikerült jól és melyiké nem. Ebből le lehetne vonni a következtetést a jövőre nézve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zene nálam is fontos tényező. Egyébként nem hiszem el, hogy utólag visszanézve az első évadot a készítők nem érzékelik, hogy mely epizód zenéje sikerült jól és melyiké nem. Ebből le lehetne vonni a következtetést a jövőre nézve.

"A jövő zenéje" :(:(

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanra már megbékéltem a Downfall Of A Droid zenéjével.

Akárki akármit mond, a zene igenis nagyon sokat emel, vagy ront a hangulaton. Kimagasló háttérzenéjű epizód volt a Jedi Crash, Trespass, Innocents Of Ryloth és a Hostage Crisis is. Viszont a Downfall Of A Droid esetében amikor beindultak azok a bizonyos újfajta zenék, nos enyhén szólva WTF érzés lett rajtam úrrá. A Dooku Captured és a The Gungan General esetében is volt egy hasonló újítás. Konkrétan a kalózok zenéjére gondolok, amely erősen Panjabi MC egyik számára emlékeztetett, viszont ebben az esetben kimondottan jól állt az adott jelenetsorban. Jah, meg persze ne felejtsük el, hogy a mozifilmben is volt egy-két ilyen. A Teth-i csatában az enyhén elrockosított számok, meg persze ott volt a Ziro night klubjában felcsendülő jazz zene is. Viszont a mozifilmben jól megállták a helyüket ezek, és ez benne a lényeg, hogy újíthatnak a zenén, de ne vigyék ennyire túlzásba. Például az egyik trailer alatt futó rap zene már az én fülemnek is sok, pedig én kimondottan szeretem ezt a stílust, csak éppenséggel nem tudom, hogy SW-ben el tudnám-e viselni. Ha mégis lesznek ilyen számok... Nos, kénytelenek leszünk hozzászokni a gondolatához.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szerintem tegyünk különbséget egy epizód alá kevert zene és magában az epizódban szereplő előadóktól ( bithek, Max Rebó) stb által hallható zene között. Ez utóbbiakkal nekem soha nem volt gondom. A jazz ( jizz :( ) nagyon jól megálta a helyét az adott jelenetben, de még a Jedi visszatérben hallható feltúrbózott szám is jól sikerült, akárcsak Ziro klubjában hallható zenestílus esetében. De amit az Artus epizódban alákevertek az förmedvény volt, akárcsak a mostani teaserek zenéi is.

 

( De jól tudok már így késő este fogalmazni :( )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kifejezetten badass ez a trailer.

 

Én csak azt tudom mondani hogy hiába elfogadható a sorozat zenéje, ha az eredeti John Williamses taktusok nélkül elveszik a hangulat 90%-a. A Star Wars és a zenéje teljesen összenőtt az évek során, nagy hiba szétválasztani a kettőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szerintem tegyünk különbséget egy epizód alá kevert zene és magában az epizódban szereplő előadóktól ( bithek, Max Rebó) stb által hallható zene között. Ez utóbbiakkal nekem soha nem volt gondom. A jazz ( jizz :( ) nagyon jól megálta a helyét az adott jelenetben, de még a Jedi visszatérben hallható feltúrbózott szám is jól sikerült, akárcsak Ziro klubjában hallható zenestílus esetében. De amit az Artus epizódban alákevertek az förmedvény volt, akárcsak a mostani teaserek zenéi is.

Akkor így akár ez a rap zene is előkerülhet valamelyik epizódban. Jobb esetben egy kantina zenéjeként, rosszabb esetben aláfestő zeneként. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.