Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Engem is bosszantott, mert azzal együtt kerek az egész. Olyan volt, mintha a mozifilm egyből a szöveggel kezdődne, semmi fanfár és kék szöveg.

Pontyosan, nem kerített hatása alá a TCW érzés, egyszerűen csak belelöktek. Nem volt idő ráhangolódni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ide is berakom, ezt többen nézitek, mint a könyves topicot:

Most féláron meg lehet venni a képes enciklopédáját a sorozat és a pilotnak.

http://bookline.hu/product/home!execut...ongoi_kezikonyv

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... ez furcsa! Már kilenc elmúlt fél órája, és egyik nagyobb oldalon sincs hozzá elérhetőség. Svéd barátainknál, a Kalózöbölnél is csak egy olyan változatot találtam, amit mindenki szid a hangja miatt. :) Na kiderítem, hogy milyen a hangja, aztán ha nem olyan rossz, akkor megnézem én is, ha rossz akkor várok egy jobb release-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az, de ahogy látom a srác kidobott egy fixált változatot. Állítólag a hang jobb. A képpel akkor se tudok megbarátkozni. :S Alul-felül, továbbá a szélei levágva... És még mindig nincs normális release. :)

Azért van alul-felül levágva, mert kábeltv-ről vették fel, és letterboxosan adták. Egyszerűen levágták a fekete csíkokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még én se láttam. A Youtube-osok nem rakták még fel az epizód utolsó 3-át. De ettől függetlenül megnéztem már az első és második harmadát. Eddig piszok jó. Szerintem eddig az évad legjobbja. Holnap valszeg felrakják az utolsó 3-át és teljes véleményt tudok alkotni az epizódról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még én se láttam. A Youtube-osok nem rakták még fel az epizód utolsó 3-át.
Én is így néztem meg az elejét, míg töltődött, addig megnéztem a 2.-at is, és a letöltött aviban pedig az utolsó harmadot :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bírom, máskor kisezerszer felrakják még a mininovára is, most meg délutánra sehol semmi.
Valami gond lehet itt :)

 

A lusta amerikaiak biztos durmolnak az ágyukban. :P

 

Patience padawans, patience! :P

 

A mostani rész "bölcsessége" is a türelemre buzdít :o, igaz más megvilágításban. :P

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.