Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azért jó, hogy nem lesznek hosszú párbeszédek.
A legkeményebb akció rész lesz a sorozat történetében. Legalábbis ezt ígérik Filoniék. az is megerősítést nyert, hogy ez az első négy részes sztori a sorozatban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bővül a cucc. A Geonoisi sztori öt részes lesz ha a Senate Spy -t is belevesszük (márpedig bele kell). :lol: Ez így egy 110 perces mini mozi! :lol: Kíváncsi vagyok majd egyben nézve milyen lesz. A felütés remek volt, és így már érthető, hogy miért volt inkább beszélgetős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom vannak még akik nagyon nincsenek képben, egy másik oldalon ezt kérdezték: "Az uj epizód meg állat lessz nagyon várom már. Most akkor egész héten lesz vagy hogy lessz?" :lol:

Amúgy jónak néz ki ez a tetralógia :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom vannak még akik nagyon nincsenek képben, egy másik oldalon ezt kérdezték: "Az uj epizód meg állat lessz nagyon várom már. Most akkor egész héten lesz vagy hogy lessz?" :lol:

Amúgy jónak néz ki ez a tetralógia :lol:

New Episodes írt a reklám, úgy hogy semmi sem lehetetlen. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, 4 részes lesz. Hosszabbodnak a sztorik, remek. :lol:

Lehet, hogy megkapom a jabiimi csatához hasonló sztorit, amiért oly régóta áhítoztam? :lol:

Nekem az előzetesek azt súgják, hogy mérföldkő lesz a sorozat történetében ez a sztori szál.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.starwars.com/theclonewars/news2...03fd/index.html

Spoiler:

Ez alapján a szkript alapján úgy tűnik, hogy miután Kit Fisto lefejezte, EV-A4-D-t, Grievous doktor droidját újjá építették. Ráadásul Grievous hajójának hídján szolgál. Ha hihetünk a Wookieepediának, akkor a Landing At Point Rainben is viszont láthatjuk majd. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az furcsa, hogy sem a Mininován, sem a The Pirate Bay-en nincs egyetlen normális release sem. Viszont én találtam SYS release-t, nem tudom még, hogy milyen minőségű, de már elkezdtem letölteni.
Nincs még release! Amit töltesz az fake!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ezt akartam írni. Ody milyen jól tájékozott vagy. :)
Az volt az első, hogy szétnéztem. :) De az gyanús volt legelőször, hogy egy hsz se született az új epizód topikjába. Akkor már sejtettem, hogy valami gáz van. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.