Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De azért azt a tényt se felejtsük el, hogy ez csupán egy pletyka, tehát az is valószínű, hogy nem bizonyul igaznak.

 

Meg miért csak most vennék elő a huttokat? És ha elővennék, mégis mit kezdenének velük? A Köztársaság már megszerezte az áhított hiperűrútvonalakat.

Tudom :)

 

Mert esetleg kellenének a szepiknek is, még mindig :D De ki lehet találni mást is.

 

Mi az a sneak peek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért azt a tényt se felejtsük el, hogy ez csupán egy pletyka, tehát az is valószínű, hogy nem bizonyul igaznak. És ha a harmadik évad legalább annyira lesz huttos, mint amennyire fejvadászos a mostani, akkor ez a dolog nem jelent valami sokat, maximum annyit, hogy lesz néhány huttos rész. Meg miért csak most vennék elő a huttokat? És ha elővennék, mégis mit kezdenének velük? A Köztársaság már megszerezte az áhított hiperűrútvonalakat. Szerintem ez a pletyka annyit jelent, hogy pontot tesznek majd Ziro történetének végére egy überbrutál többrészes történetszál végén. :) Tudom, hogy nem tartozik ide, de várom a mandaloriaiakat! Akárcsak a Lostot! :D

 

Attól függ, kitől indult a pletyka. Én is arra tippelek, hogy legfeljebb annyi huttot láthatunk benne, amennyi fejvadászt a mostani évadban. - Nagy fejvadász beharangozó, mégis ha jól számolom, összesen 4 részben szerepeltek... az eddigi 11-ből. Bár a következő Mandalore-szálhoz szép reményeket fűzök... és igen, a Lost-hoz is! :D

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy fejvadász beharangozó, mégis ha jól számolom, összesen 4 részben szerepeltek... az eddigi 11-ből.
Szerintem ez az arány hamarosan 15-8 lesz a fejvadászoknak ami nem rossz arány. :)

 

 

Ugye a Lightsaber losttal már elindul a mandalóriaia szál?
Jövőhéten indul a szál a Mandalore Plot -al.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes a helyzet. Felirat van, 720p-s videjó nincs :)

don, csinálj valamit :D

Eh, ezek a reales csapatok is csak sikítani tudnak amikor a Cosa Nostra emberei a lábukat vágják a láncfürésszel :P Nemhogy inkább dolgoznának rendesen. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen még nem volt, hogy már ennyi az idő, és még nem néztem meg...

Azért kapjanak már észhez a kalózok. :)

Az biztos. Te szoktad először megtekinteni, most meg... :D

 

Oldie: Úristen! Ezek után már nem akarok rosszban lenni veled :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, ezek a reales csapatok is csak sikítani tudnak amikor a Cosa Nostra emberei a lábukat vágják a láncfürésszel :D Nemhogy inkább dolgoznának rendesen. :)
Türelem fiam. Sinube mester nem szereti a gyors dolgokat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondod? :D Hát igen, látszik, hogy erősödik az évad, egyre jobb részek. Mondom ezt úgy, hogy a mait még nem láttam :)

Viszont ez a hír nagyon jó :D

Többet én se nagyon tudok. Viszont ez a mai rész neked nem fog tetszeni szerintem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.