Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem Lucas csak finanszírozza a sorozatot.

Volt olyan történet, karakter, vagy elem, amit ő talált ki a sorozathoz?

A történetekre és egyéb elemekre is rá kell bólintania, mielőtt bekerülne a sorozatba. Ahsoka karakterét pl. Dave Filoni és Henry Gilroy találta ki, de ha Lucas azt mondja, hogy "nem, ez hülyeség" nem került volna be. (többek örömére :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A történetekre és egyéb elemekre is rá kell bólintania, mielőtt bekerülne a sorozatba. Ahsoka karakterét pl. Dave Filoni és Henry Gilroy találta ki, de ha Lucas azt mondja, hogy "nem, ez hülyeség" nem került volna be. (többek örömére :) )
Én ma már el se tudnám képzelni a sorozatot Ahsoka nélkül. :yeah:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy olyan érzésem hogy a geonozis-i aprítás semmi lesz ahoz képest amit ezek itt művelni fognak.
Bennem is ilyen érzések kavarognak. :) Milyen már, amikor a Mandalór harcos berúgja a kamerát a végén? :yeah:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a fejvadászok már méltó ellenfelei a Jediknek.Hogy verik már Kenobit ököllel?
Ez hatalmas dicséret tőled. :yeah:

 

Vajon hova lett Obi fénykardja? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

De mivel a fénykard nem fényt vetít ki, hanem sugárnyalábot, miért ne lehetne a sugárnak fekete színe?

A vibrokard pedig mitől fénylik akkor fehéren a szélénél? :)

 

 

A fénykard közepén lévő rész (maga a penge) mindegyik kard esetébe fehér, viszont ez a sugár fényt bocsát ki maga körül...azt látjuk mi kék, zöld vagy éppen lila FÉNYnek. A fény pedig hogy lehetne már fekete? :)

A második felvetés viszont jogos, én sem értem.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hatalmas dicséret tőled. :P

 

Vajon hova lett Obi fénykardja? ;)

 

Ezen fejvadászokat a vibro-kard(mert egyértelmü, hogy az és nem fénykard), segítségével félelmetes harcosok a szememben.Ha elég ügyesek még párbajban is legyözhetnek egy Jedit.Szerintem egyszerüen elvették tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen fejvadászokat a vibro-kard(mert egyértelmü, hogy az és nem fénykard), segítségével félelmetes harcosok a szememben.Ha elég ügyesek még párbajban is legyözhetnek egy Jedit.Szerintem egyszerüen elvették tőle.
Ez tényleg vibro-kard lehet, de nagyon jól néz ki. ;) Obit meg kipofozták a másik előzetesben, szóval a kardja is náluk lehet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.