Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Honnan van az info mert nekem ezek a címek elég gagyinak tűnnek hogy igazak legyenek?

 

Szerintem mind fake annak tükrében hogy még a 2. évad hátralevő epizódajainak a címéből is csak egyet tudunk

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem dobta már ezeket be valaki korábban? Nekem ismerősnek tűnnek, és már akkor is kiderült, hogy kamu.

Igen, még én másoltam be ide korábban, érdekességként.

De mint az már kiderült, a 2. évad epizódjainál, kamu az egész. Idáig legalábbis egyik sem valósult meg.

Amúgy nem ez a tag, aki "Episode 7-8-9 by George Lucas" címen írogat mindenféle baromságot? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem dobta már ezeket be valaki korábban? Nekem ismerősnek tűnnek, és már akkor is kiderült, hogy kamu.
DE bedobták őket, mint lehetséges második évados címeket. :P Nem jött be, most beírta a harmadik évadra, hátha. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DE bedobták őket, mint lehetséges második évados címeket. :P Nem jött be, most beírta a harmadik évadra, hátha. :P

Egy-két ilyen "kamucímnek" örülnék, ha megvalósulna. :P

Például Qui-gon korábbi akcióiról, miegymásról szívesen megnéznék egy-két visszatekintős epizódot, de jórészt tényleg hülyeség az összes cím. Darth Plagueis titkai... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy-két ilyen "kamucímnek" örülnék, ha megvalósulna. :P

Például Qui-gon korábbi akcióiról, miegymásról szívesen megnéznék egy-két visszatekintős epizódot, de jórészt tényleg hülyeség az összes cím. Darth Plagueis titkai... :P

Plagueis szerintem Luceno miatt jött be. Ő akart írni egy regényt róla, de nem engedik még. Állítólag azért nem, mert lehet, hogy lesz Palpatine múltjáról szó valamelyik sorozatban. Bár a TCW-ben elég fura lenne, de az élőszereplős sorozat mellékszereplőkről szólna, így hát egyelőre marad a TCW, mint lehetséges opció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plagueis szerintem Luceno miatt jött be. Ő akart írni egy regényt róla, de nem engedik még. Állítólag azért nem, mert lehet, hogy lesz Palpatine múltjáról szó valamelyik sorozatban. Bár a TCW-ben elég fura lenne, de az élőszereplős sorozat mellékszereplőkről szólna, így hát egyelőre marad a TCW, mint lehetséges opció.
Plaguies évtizedekkel a háború előtt élt. Nem hinném, hogy benne lesz a sorozatban.

 

 

Tényleg, melyek a semleges rendszerek a háborúban?
Rodia, Mandalore, Ryloth + 1497 rendszer. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plagueis szerintem Luceno miatt jött be. Ő akart írni egy regényt róla, de nem engedik még. Állítólag azért nem, mert lehet, hogy lesz Palpatine múltjáról szó valamelyik sorozatban. Bár a TCW-ben elég fura lenne, de az élőszereplős sorozat mellékszereplőkről szólna, így hát egyelőre marad a TCW, mint lehetséges opció.

Szerintem Plagueis és Palpatine múltjáról már megtudtuk, amit kellett...Palpi amolyan bevett Sith-szokás szerint kinyírta a mesterét, miután az minden tudását átadta neki. Nem tudom, ebből még mi fontosat tudnak kihozni akár a TCW-ben, akár máshol. Persze nem lehetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpi amolyan bevett Sith-szokás szerint kinyírta a mesterét, miután az minden tudását átadta neki.
Azt a tudását nem adta át neki, amiért Anakin átállt :P

Viszont (sajnos) tényleg nem illik a sorozatba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plaguies évtizedekkel a háború előtt élt. Nem hinném, hogy benne lesz a sorozatban.

 

Én se hiszem. Csak megpróbáltam következtetni, hogy honnan vehette az illető azt címet.

 

Rodia, Mandalore, Ryloth + 1497 rendszer. :P

Hú, jó sok. :P Őket is bele kéne sodorni valamennyire a háborúba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyébként mennyire hivatalos infó, hogy október 1-jén lesz a 3. évad premiere?
Még a 2. évad végét sem tudjuk, nem hogy az 3. kezdetét. De logikusnak és valószínúnek tűnik, de biztosat majd később tudunk :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Innen van az infó, bár tudom, nem hivatalos. A 3. évad kamu címeit irkáló gyereknél azért mégis megbízhatóbb. :P
A képből ítélve ez egy wiki-s oldal, mégpedig ez.

És se a wiki, se a wookie nem megbízható. Ha Filoni vagy az sw.com hozza esetleg valami TV társaság vagy a Hasbro akkor az már egy fokkal hihetőbb :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képből ítélve ez egy wiki-s oldal, mégpedig ez.

És se a wiki, se a wookie nem megbízható. Ha Filoni vagy az sw.com hozza esetleg valami TV társaság vagy a Hasbro akkor az már egy fokkal hihetőbb :P

Igen, erről az oldalról van a kép.

Egyébként tudom, hogy nem hivatalos, de az eddigiek alapján 80%-ban többnyire igaznak bizonyultak az infóik. Ha mást nem, a címek alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Molnár Ilona is "képben van". Ezt írta levélben:

 

"Már elkezdtük szinkronizálni,kb eddig 15 részt csináltunk meg,szóval biztos leadják valahol.

Eddig sem az Rtl Klubon ment,szóval nem tudom mi közük hozzá,biztos a Cartoon Network fogja leadni..."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegénynek 1000+1 munkája van, miért éppen a Star Wars-ra figyelne oda? :P

Aúgy mi okból írtál neki levelet? :D

Még a szinkronos 2. évad apropójából. Az első levelet "állítólag" nem kapta meg, úgyhogy elküldtem neki még egyszer. Erre jön ma a levele, azzal a címmel, hogy "Türelem választ terem" :D

Azt írta, hogy sajnálja, hogy lassan válaszol, de ő nem ül egész nap a gép előtt, arra várva, hogy valaki írjon neki, amire válaszolhat.

Megértem, hogy rengeteg dolga van - miután nap mint nap hallom a hangját a tévében - de szerintem kicsit szebben is elküldhetett volna a francba... :)

Persze írtam neki, hogy sorry, stb., bár nem látom sok értelmét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.