Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

A sárga kard nekem is feltűnt, elsőre azt hittem, hogy csak a fényviszonyok miatt tűnik sárgának, de többszöri megnézés után elég határozottan annak látom. Aminek azért örülök, mert kanonizálná a KOTORban és sok eu helyen látott kardokat.

Amire még kíváncsi vagyok, hogy ki az akit karbonitba fagyasztottak? Tippek?

 

 

 

 

Han Solo. :D :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A sárga kard nekem is feltűnt, elsőre azt hittem, hogy csak a fényviszonyok miatt tűnik sárgának, de többszöri megnézés után elég határozottan annak látom. Aminek azért örülök, mert kanonizálná a KOTORban és sok eu helyen látott kardokat.

Amire még kíváncsi vagyok, hogy ki az akit karbonitba fagyasztottak? Tippek?

 

 

Én akárhogy meresztem a szemem, szerintem Kenobi az.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

És Ahsokát, egy sárga és zöld fénykarddal? :)

Hamar lecserélte a kis fénykardját egy nagy sárgára :)

 

 

tr1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

tr2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az első képen egyértelműen zöld mindkét fénykardja, bár eltérő árnyalatú. Az eddigi promó anyagokon sem volt ugyanolyan színű a két kard. A másodikon viszont valóban sárgának tűnik. :hmm:

A pengehossz nem gond, mivel állítható a hosszúsága.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Már a Whillek is szóba kerültek a fura lények magyarázatára.

 

 

Ami azért elég merész húzás lenne, de akár ez is elképzelhető. Abban szinte biztos vagyok, hogy a világító csaj egy angyal. Ha vannak angyalok, akkor szerepelhet az ellentétük, a démonok is. Az EU-ban van róluk szó.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ami azért elég merész húzás lenne, de akár ez is elképzelhető. Abban szinte biztos vagyok, hogy a világító csaj egy angyal. Ha vannak angyalok, akkor szerepelhet az ellentétük, a démonok is. Az EU-ban van róluk szó.

 

 

Lehetnek "angyalok", akár csak az Iego holdján. Nagyon várom már ezt a szálat, de még három hét. :roll:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég megnéztem a Boba Fett trilógiát. Remek rész, de ami igazán nagyszerű benne, az a zene. Kár, hogy még nem adták ki a sorozat zenéjét, mert több részben is hihetetlenül jó muzsika szól. Milyen üzletemberek ezek? Évenként kéne kinyomniuk az aktuális évadok zenéit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég megnéztem a Boba Fett trilógiát. Remek rész, de ami igazán nagyszerű benne, az a zene. Kár, hogy még nem adták ki a sorozat zenéjét, mert több részben is hihetetlenül jó muzsika szól. Milyen üzletemberek ezek? Évenként kéne kinyomniuk az aktuális évadok zenéit.

Bennem ez már a mozifilm után felmerült. :D szerintem Kinner remek munkát végez, én nagyon szeretem a témáit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég megnéztem a Boba Fett trilógiát. Remek rész, de ami igazán nagyszerű benne, az a zene. Kár, hogy még nem adták ki a sorozat zenéjét, mert több részben is hihetetlenül jó muzsika szól. Milyen üzletemberek ezek? Évenként kéne kinyomniuk az aktuális évadok zenéit.

Én is erre várok, de kétlem, hogy megtennék. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új előzetes :yeah:

 

Erre csak annyit tudok mondani, hogy fasza :D

Én már nagyon várom.

 

Olvastam nemrégiben egy rajongó írását lefordítva magyarra, amelyben írta, hogy

 

 

 

 

Opress-nek el kellett volna fognia Katuunko királyt, ám ehelyett véletlenül megöli.

 

 

 

Úgy látszik nem hazudott :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Opress-nek el kellett volna fognia Katuunko királyt, ám ehelyett véletlenül megöli.

 

 

 

 

Az Opress szal tartalma rajta van a jedirend.com oldalon amiben roviden elmeseli a reszeket.

Szerkesztve: - Grievous8
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.