Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Wow :o Már az első felét is imádtam az évadnak, de azt hiszem, a második felétől le fogok petézni :)

Pötyet javítottak az animáción. Ráadásul két újabb Tanácstag. Remek!

 

Szerk.: tudna valaki egy letölthető változatot adni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt találsz linket hozzá. Rögtön az első hsz -ben van.

Köszi szépen.

Jesszus, ez a fórum még működik? :):o Anno innét milyen jó dolgokat lehetett leszedni az ep3-ról (köztük a hyperspace cuccait).

 

Dzséjt, nem úgy van, hogy te nem szereted a spoilereket? :P:D

Hát tudod, ha öreg memóriád még működne, akkor nem kérdeznél hülyeségeket. Mint korábban máááár vagy ezerszer leírtam, magam válogatom meg, mit olvasok el (már ha nem nyomják a képembe a spoiler használata nélkül). És az évad trailereket mindig megnézem (az epizód előzeteseit viszont soha). Már csak azért is, mert ugye egy sci-fi oldalon film- és játékrovatba írok cikkeket, és mivel az oldal egyetlen olyan cikkírója vagyok, aki nem viszolyog az ep1-2-3-tól és a TCW-től, így az ilyesmit már csak kötelességből is meg kell néznem és kiraknom oda. :D Szóval, a kötözködés még mindig nem megy neked velem szemben. Beeee :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen.

Jesszus, ez a fórum még működik? :):o Anno innét milyen jó dolgokat lehetett leszedni az ep3-ról (köztük a hyperspace cuccait).

 

Bizony működik! Még mindig a legjobb és leggyorsabb hírforrás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tudod, ha öreg memóriád még működne, akkor nem kérdeznél hülyeségeket. Mint korábban máááár vagy ezerszer leírtam, magam válogatom meg, mit olvasok el (már ha nem nyomják a képembe a spoiler használata nélkül). És az évad trailereket mindig megnézem (az epizód előzeteseit viszont soha). Már csak azért is, mert ugye egy sci-fi oldalon film- és játékrovatba írok cikkeket, és mivel az oldal egyetlen olyan cikkírója vagyok, aki nem viszolyog az ep1-2-3-tól és a TCW-től, így az ilyesmit már csak kötelességből is meg kell néznem és kiraknom oda. :D Szóval, a kötözködés még mindig nem megy neked velem szemben. Beeee :P

Szóval akkor azt mondod, hogy van különbség a bolhaf*ng és a hangyaf*ng között? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyira nem jött be, szerintem már túl sok benne a fantasy. Inkább csinálnának még egy Landing at the Point Rain stílusú részt (mert nálam még mindig az van a topon(egy hajszállal megelőzve a Clone Cadets-t))

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyira nem jött be, szerintem már túl sok benne a fantasy. Inkább csinálnának még egy Landin at the Point Rain stílusú részt (mert nálam még mindig az van a topon(egy hajszállal megelőzve a Clone Cadets-t))

Elég volt abból egy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o Egyéb okok miatt nem nagyon tudtam követni az oldalt és most ahogy visszanéztem az a gonosz Ahsoka :o Remélem nem akarják kinyiffantani :nana: meg amikor a videóban kinyitja azt a zöldes szemét engem kiráz a hideg :|

(olyan félig jó félig rosz érzésem van tőle vagy nem is jó hanem... :D )

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nekem tetszik ez a gonosz Ahsoka dolog. Remélem a halála, ha bekövetkezik kellően drámai lesz.

 

 

Valahogy biztos megoldják, hogy visszatérjen a jó oldalra, bár már lassan ideje lesz, hogy valahogy kikerüljön a sorozatból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy biztos megoldják, hogy visszatérjen a jó oldalra, bár már lassan ideje lesz, hogy valahogy kikerüljön a sorozatból.

Miért lesz lassan ideje? 5 évados a sorozat, alig vagyunk túl a felén, de amúgy sincs előírva, hogy meg kellene halnia a végén. Számtalan egyéb lehetőség is szóba jöhet, amiért később nem láthatjuk. Persze tudom, hogy a trailer felkavarta a kedélyeket, de én még nem vonnék le messzemenő következtetéseket...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ep 3-ban Anakint beválasztják a Jedi-Tanácsba és nem adják meg neki a mester címet. Ha akkor van padavanja és tagja a Tanácsnak, akkor miért nem adják meg neki?

De miért kéne emiatt már a harmadik évadban kiírni, vagy egyáltalán, miért kéne emiatt megölni? Semmiért. Ráér a 88. évad legvégén eltüntetni. Amúgy is ő az egyetlen főszereplő, akiért lehet izgulni. Kolosszális baromság lenne most kiírni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.