Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Talán nem véletlen. Bár vannak vélemények, mely szerint annyi az ellentmondás benne, hogy rossz volt még olvasni is miről szól. :)

Én nem mertem elolvasni azt a bizonyos rajongói írást, hátha még a végén igaza lesz. :D

Viszont az Ahsoka - Anakin dolog érdekes. Vajon mi oka lesz rá a lánynak? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem mertem elolvasni azt a bizonyos rajongói írást, hátha még a végén igaza lesz. :D

Viszont az Ahsoka - Anakin dolog érdekes. Vajon mi oka lesz rá a lánynak? :)

 

Spoiler:

Biztos megbabonázzák, vagy valami ilyesmi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezt én is olvastam a rajongói leírásban... Elég merész.
Hülyeség. :)

 

Spoiler:

Lucas direkt elmondta, hogy az EPI -ben azért úgy halt meg ahogy, hogy még véletlen se merüljön fel senkiben, hogy visszatérhet később. Kettévágták, és zuhant vagy 100 métert. Nincs aki túlélje ezt, Palpi is belehalt. Szóval ezt szerintem csak valami idióta rajongó kitalálta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem lehetséges, de csak találgatok...

Spoiler:

Ha most tippelnem kéne, azt mondanám, Darth Maul minden további nélkül visszatérhet. Természetesen nem hús-vér valójában, hanem Opress testében. Mint tudjuk, az éjnővérek igencsak jártasak az efféle varázslatokban, akár a boszorkányok (innen eredhet a 3x14 címe), úgyhogy nem hiszem, hogy gondot okozna egy efféle művelet. Ráadásul Dooku is ismerhet ilyen-olyan Sith praktikákat, melyet Palpatine is használt, amikor saját klónjai testébe költözött bele a halála után... bár ez EU, úgyhogy lehet, nem a legjobb példa.

Így értelmet nyerne Opress hirtelen javulása, ami a harci teljesítményét illeti. A videókból kiderült, hogy eleinte Opress nemigen ellenfele Dooku-nak, később viszont gond nélkül kinyír egy Jedi mestert, de az Anakinnal és Obi-Wannal való egyidejű küzdelem sem okoz neki különösebb gondot. Az is látszik, hogy Dooku valami mágiát használ Opress-nél, úgyhogy nagyon erős a gyanúm. Másrészt 'Darth Maul titkai'-ként promózzák Opress-t, ami azt is jelentheti, hogy ő maga az. Ebből kifolyólag a dupla élű fénykard sem lehet véletlen.

Én el tudom képzelni, hogy ilyen formában még viszont látjuk Maul-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hát ezzel alapjaiban veszne oda a Világos Oldallal (Erővel) egyesült jedik tudása. Nem kéne ezt a dolgot szerintem bolygatni.
Van benne valami.

 

 

 

Mert akkor ennyi erővel bármikor feltámadhatna Sidious is. No de még nem is láttuk a részt. :) Majd utána megbeszéljük.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elolvastam azt a rajongói írást.

Mondanám, hogy hülyeség, de rengeteg jelenetet hitelesítenek az eddig látott előzetesek/részletek. Erre a Darth Maul-dologra viszont így is csak azt tudom mondani, hogy abszurd. Minden esetre várom a januárt, hogy milyen magyarázattal állnak elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem is, hogy ilyen Darth Maul visszajön más testben hülyeségek nem lesznek benne. A Dark Empire-ben lévő Palpatine visszajön mindig más testben marhaságoktól kiráz a hideg. A Dark Empire az EU szégyenfoltja, ki kéne törölni, nem pedig ötleteket venni belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh my gosh! Ez....(mindjárt folytatom, csak még meg kell keresnem az állam)

Besz*rás, komolyan mondom. :yes: Most megismerjük a spektrum másik végét. Ezért szép az SW, mert ennyi szeglete van. A látványvilág az valami gyönyörű.

 

 

Ahsoka nagyon kész van. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó előzetes! ;)

A látvány nagyon ott van, de a Duel Of The Fates-t sem tudom megunni.

 

Érdekesnek ígérkezik az évad 2. fele. A jóformán színtiszta politikai epizódok után, úgy néz ki, az akció kerül előtérbe. Ahsoka-t gondolom megbabonázták, a külső jelek erről tanúskodtak, azt viszont nem hinném, hogy Anakin tenné hidegre. Gondolom találnak valami nyerőbb megoldást, ahogy Ahsoka is talált Barriss esetében...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.