Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Felkerült a Hunt for Ziro fullos epizód guide -ja! Hálás köszönet Dzséjtnek! És hogy egy klasszikussal éljek, "annyi extrát halmozott fel mint két Mammma Hutt". :D
Valóban sok érdekes apróság lett összeszedve, ennyi talán még sosem, de mostanában biztos nem volt. Számomra ez az a rész, aminek kapcsán igazán szívesen olvastam háttérinfókat. Köszönet érte Dzséjtnek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon durva ez az Opress szál! Én teljesen misztikus dolgokra számítok!

 

Spoiler:

Még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy valamiképp Maul lelke kerül Opress-be. A dupla pengéjű fénykard is erről árulkodik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azért gondolom, mert a reklámban is úgy van felvezetve, hogy Darth Maul secrets....

 

Szerintem csak annyiról van szó, hogy Opress Maul testvére, amit eddig nem tudtunk róla, tehát ez lehet egyfajta "Secret" Maul-ra nézve.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ő szála elvileg együtt fut majd Opressel.

Spoiler:

Eddig úgy néz ki, hogy Dooku a sorozatos kudarcai miatt ki akarja nyírni Ventress-t, aki a Dathomir-ra menekül, az éjnővérekhez és csak ez után jön képbe Opress, mint új tanítvány. Persze ezek szerintem is egy történetszálon belül fognak megtörténni, de mindenképpen Ventress lesz előbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig úgy néz ki, hogy Dooku a sorozatos kudarcai miatt ki akarja nyírni Ventress-t, aki a Dathomir-ra menekül, az éjnővérekhez és csak ez után jön képbe Opress, mint új tanítvány. Persze ezek szerintem is egy történetszálon belül fognak megtörténni, de mindenképpen Ventress lesz előbb.

 

Ez azért is érdekes, mert január hetedikét úgy reklámozzák, hogy Opress belépője lesz. De szerintem is kell még elé egy(kettő) Ventreses rész. Kíváncsi vagyok hogyan alakul majd a történet.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagy egyedül...

Egyébként már megnéztem a legújabb részt, de mielőtt írok, egyben akarom megnézni a Heroes on Both Sides-al és Senate Murders-el. Nem egy jelentéktelennek tűnő dolog, vagy háttérelem kap fontos szerepet. :)

Várom az írásod, és persze a többiekét is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.