Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valaki fel tudna világositani mikor lesz téli szünet a sorozatban / természetesen ha ez már kiderült / ?

 

Kicsit rég jártam erre a munka miatt így lemaradtam. Próbáltam visszaolvasni, de nem sikerült felfedeznem.

 

Elöre is köszi !!!

Év végén lesz egy két hetes szünet az ünnepek miatt, és annyi.

 

 

Az új modellek tényleg jobbak. Remélem egyszer Palpatine is új modellt kap, mert elég furcsán fog kinézni Anakin mellett.
Talán Palpatine -nak is új modellje lesz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine, Assaj, Dooku...mind kapott új modelt. Dooku esetében nem a ruhán, hanem a mimikán és az arcformán változtattak.

 

"Also, look carefully in the weeks to come for visual refinements on Chancellor Palpatine, Count Dooku, and several new looks for Asajj Ventress."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, nagyon várom már....imádom az új karakter modelleket...főleg Ashoka változott rettentően sokat. Kíváncsi vagyok, hogy az időugrást felvezetik -e, vagy csak úgy mennek tovább a dolgok mint rendesen.

 

Spoiler:

Érdekes lesz, mert legközelebb megint egy prequel rész jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért jó, hogy a készítők nem estek túlzásba az öregbítéssel kapcsolatban, hisz az egész TCW kb. három év alatt játszódik. :D

Meg nem erősített források szerint, a christphsisi csata YE21-ben zajlik (kb. 1 évvel a geonosisi után), úgyhogy kb. 2 évet ölel fel a sorozat. Ezek után, olyan nagyot nem is ugorhatnának a sztoriban. Ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy azok a részek, amikben már az új modellek lesznek, a háború vége felé fognak játszódni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg nem erősített források szerint, a christphsisi csata YE21-ben zajlik (kb. 1 évvel a geonosisi után), úgyhogy kb. 2 évet ölel fel a sorozat. Ezek után, olyan nagyot nem is ugorhatnának a sztoriban. Ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy azok a részek, amikben már az új modellek lesznek, a háború vége felé fognak játszódni. :yeah:

 

Azaz érdekes, hogy Anakinnak már eddig is nagyon ep.3-as kinézete volt. Az tuti hogy nagy ugrálásra nincs lehetőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a részt, és modellek terén azt kell mondanom,

Spoiler:

nagyon jó a váltás, viszont Palpatine-nek csak a ruháján változtattak, bár az is sokkal jobb, mint az eddigi. Időrendhez: szerintem nem ez a rész előzmény, hanem a Senate Murders volt egy "utózmány", mivel az a rész egyedül állt, a mostani pedig folytatódni fog, a következővel, és ha igazak a pletykák, innentől kezdve lineáris lesz az időrend.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a részt, és modellek terén azt kell mondanom,

 

nagyon jó a váltás, viszont Palpatine-nek csak a ruháján változtattak, bár az is sokkal jobb, mint az eddigi. Időrendhez: szerintem nem ez a rész előzmény, hanem a Senate Murders volt egy "utózmány", mivel az a rész egyedül állt, a mostani pedig folytatódni fog, a következővel, és ha igazak a pletykák, innentől kezdve lineáris lesz az időrend.

 

Az elméletem megerősítést nyert az epguide által: ezentúl lineráis történetvezetést láthatunk majd, a Senate Murders pedig ennek a trilógiának lesz a 3. része.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á pedig már úgy megnézném, pedig még angol felirat sincs. :D Egyébként egyre inkább érdeklődve figyelem Dzséjt, ahogy oda vagy a harmadik évadért. :hmm: Viszont az epi gájdokkal mi lesz? :D

Maholnap megkapod őket, legalábbis a két huttos részt mindenképpen. Az Evil Plans félig már kész van, annak neki álltam a hét közepén, csak közbe jött egy s más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.