Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én meg ezt a Hunt for Zirora értettem. Nem letolásból, csak hogy tudd a "Valaki látta már?" típusú hozzászólásokat ide írjuk, a részek topikjában pedig magát az epizódot beszéljük

Nah most is bocsánatot kérek amint ott is irtam elég késő volt már :D

nah én is elkezdtem szedni le :D Egy óra :D

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem így felesleges. Megvárom a feliratot midig.

Én csak azért nézem meg mindig mert ha feliratosan olvasom, akkor nem figyelek a kiejtésre meg a szövegre.

Elég gyenge vagyok angolból, hogy ugymondva és mióta figyelem angolul mit mondanak, és azt hogy mondják ki, az angol is jobban megy :yes:

Ajánlom mindenkinek aki angolt tanul hogy a játékokkal játszon angolul és a filmeket is angolul nézze!! Utána természetesen jöhet magyarul :yes:

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha jó lett az új Ahsoka modell, a szerkójában is több fantáziát látok, mint az eredetiben. :) Viszont ez a kettes számú mini-fénykard eddig nem túl biztató.
Fénybicska. :) Érdekes lesz látni. Bár most ezen a képen nekem csak a ruhája tűnik újnak, maga Ahsoka kinézete ugyanolyan. Úgy értem nem néz ki idősebbnek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fénybicska. :) Érdekes lesz látni. Bár most ezen a képen nekem csak a ruhája tűnik újnak, maga Ahsoka kinézete ugyanolyan. Úgy értem nem néz ki idősebbnek.

Spoiler:

ahsoka.JPG

Ezen az összehasonlító képen jól látszanak a különbségek. Az új Ahsokának hosszabbak a lekkujai, de MELLesleg is szembetűnő a változás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.