Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hangulatos kedvcsináló vidik. :angry:

Spoiler:

Ahogy nézem, visszatérünk még a Toydaria-ra, amire a 3x03-ban panaszkodtam. Jó lesz látni új Jediket, még ha ezek maximum az Ima Gun Di kategóriából valók is. :D Az első videón nem semmi az EP1-es utalás, de gondolom Opress nem fog úgy járni, mint a testvére. Kemény tagnak tűnik, még a sugárnyalábot is lazán benyeli, simán kiszorítja a Jedi kezéből a fénykardot. Ennek ellenére viszont, Dooku nagyon könnyen lenyomja.

Jól néz ki az új Obi-Wan modell és annak is örülök, hogy felbukkan Sassee Tinn. Végre az akcióhiányra panaszkodó nézők is kapnak majd valamit. Jó lesz ez. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket én is megnézném. De mi is várható még? A 11 -ik részig ismerjük a történetet.

 

Spoiler:

Lesz még Opress és Ventress sztorija, az minimum négy részt fog felölelni szerintem. Az 15. Akkor várható egy Anakinos durvulás, amire viszont nem tudom mennyit szánnak. Legyen kettő rész, az 17 már. A maradék ötről viszont semmit nem tudunk.

De tudjuk h lesz meg minimum egy Grievousyos resz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hangulatos kedvcsináló vidik. :D

 

Ahogy nézem, visszatérünk még a Toydaria-ra, amire a 3x03-ban panaszkodtam. Jó lesz látni új Jediket, még ha ezek maximum az Ima Gun Di kategóriából valók is. :D Az első videón nem semmi az EP1-es utalás, de gondolom Opress nem fog úgy járni, mint a testvére. Kemény tagnak tűnik, még a sugárnyalábot is lazán benyeli, simán kiszorítja a Jedi kezéből a fénykardot. Ennek ellenére viszont, Dooku nagyon könnyen lenyomja.

Jól néz ki az új Obi-Wan modell és annak is örülök, hogy felbukkan Sassee Tinn. Végre az akcióhiányra panaszkodó nézők is kapnak majd valamit. Jó lesz ez. :angry:

 

 

Dooku könnyen lenyomja, mert akkor még béna. Mondja is neki. Ezután lesz felturbózva, és lesz übertáp. :angry:

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom Opress-es részek is bele fog kavarni az időrendbe

 

hisz visszamegyünk a Devaronra azaz kb Cargo of doom-ig, és ez nem ide tartozik de a Delta Squad sisakja maradhatott volna az eredeti

 

 

A Hunt for Zironál meg külön örülök a helyszíneknek

Teth, Nal Hutta :angry:

mondhatnám az utóbbi egy ziccer és kihagyni nagy veszteség lett volna

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg nem lesz semmi. :angry:

Spoiler:

Bane tovább növeli az amúgy sem kis hírnevét, azzal, hogy két nem akármilyen Jedivel veszi fel a harcot és helytáll.
Úgy érzem remek részek elébe nézünk. Nem mintha az eddigiek rosszak lettek volna. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig így lenne a logikus :angry:
Miért? :angry: A Devaronon nyilván nem csak egy ütközet volt.

 

Kemény spoiler!!

Spoiler:

Azt is lehet olvasni, hogy Bane is meghal. Vos öli meg.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért? :angry: A Devaronon nyilván nem csak egy ütközet volt.

 

Kemény spoiler!!

 

Azt is lehet olvasni, hogy Bane is meghal. Vos öli meg.

 

:angry: Ennek nagyon örülnék, mert akkor a készítők bebizonyítanák, hogy egy szereplőt csak a coolsága miatt nem fognak megtartani, és azért ő egy főbb gonosz is, ezért ez nagy előrelépés lenne, ha kinyírnák. Ziro dettó.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért? :D A Devaronon nyilván nem csak egy ütközet volt.

De kétszer gyilkoltak le volna mindenkit?...jó mondjuk hogy ez nem teljesen igaz mert most nem láttuk hogy mindenki meghal, de ezek után ki tudná megállítani?

És ha jól láttam ott nem volt egy új modellű szereplő se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.