Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ahsokával még mindig nem tudok betelni, mintha egy másik karakter lenne. :)

Egyébként Obi-Wan és Anakin is egyre jobban hasonlít EP3-as valójára, persze azért még van mit faragni rajtuk. Ettől függetlenül, mindhármójuk megjelenése jobban bejön az eddigieknél. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként itt egy rövid videó is róluk. :)

Csak nekem tűnik úgy, hogy Ahsoka egyik kardja kisebb lesz?

 

Tök jók ezek az új karakterek. Örülök, hogy ilyen téren is fejlesztik a sorozatot. Máris nem olyan fura, hogy a TCW-ben páncélban van Anakin és Obi-Wan, később meg már csak tunikában kelebólálnak. Már csak a tradicionális köpeny hiányzik róluk :)

 

Amúgy, mikortól lesz ez az új külső?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak neked tűnik úgy, mivel volt már róla dokufilm is ide belinkelve, hogy Ashoka mostantól 2 karddal harcol egy hosszúval és egy rövidebbel, és ha jól emlékszem erre Anakin tanítja meg. :)

 

És ha jól tudom, már a köv résztől lesz ez az új outfit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak neked tűnik úgy, mivel volt már róla dokufilm is ide belinkelve, hogy Ashoka mostantól 2 karddal harcol egy hosszúval és egy rövidebbel, és ha jól emlékszem erre Anakin tanítja meg. :)

Lehetséges, hogy volt belinkelve, de mivel semmiféle videót nem nézek meg évadok közben - két évad óta ez volt az első kivétel -, így nem csoda, ha az ilyen apróságok elkerülik a figyelmem. Még a képeket is kerülöm, jórészt (ezt az Ahsokásat is csak azért néztem már meg, mert a wookieeipedia szerkesztői úgy gondolták, senki sem akar a rész közben meglepődni... így mire levették, már láthattam, akárcsak az új Obi-Want és Anakint is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ne lépj fel a netre és tuti meglepi lesz minden :)

De ha nem lépek fel a netre, hogyan töltöm le a részt? :)

Bár igaz, én vagyok az ostoba, amiért elvárom, hogy legyenek tekintettel az emberek egymásra, vagy mert én magam akarom eldönteni, mit akarok egy epizód megnézése előtt megtudni az epizódról, de én már csak ilyen kis naiv vagyok. Szánom, bánom bűnömet, neked például biztos könnyebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha nem lépek fel a netre, hogyan töltöm le a részt? :)

Bár igaz, én vagyok az ostoba, amiért elvárom, hogy legyenek tekintettel az emberek egymásra, vagy mert én magam akarom eldönteni, mit akarok egy epizód megnézése előtt megtudni az epizódról, de én már csak ilyen kis naiv vagyok. Szánom, bánom bűnömet, neked például biztos könnyebb.

De ha nem tudsz semmit egy epizódról akkor meg mitől érdekes neked? :) Persze legyen szó bármiről. Manapság már egy filmcím is lehet árulkodó :D Egyesek valahogy túlspilázák ezt a "kedvező légellenállás és menetstabilitást biztosító szerelvény" kikérését :D De persze ez a te dolgod. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha nem tudsz semmit egy epizódról akkor meg mitől érdekes neked? :)

Hát, nézzük csak, talán a meglepetéstől, hogy elsőre rácsodálkozhatok, és nem egy k*rva trailerből jövök rá a film poénjára. Lehet, hogy neked a nagy öreg, világlátott bölcsességedben már tökmindegy, de én azért még szeretem, ha egy filmet/epizódot a film/epizód premierjekor ismerhetek meg, és nem egy francos trailer, egy három soros szöveg vagy egy árulkodó képből ismerem meg. Mert ha úri kedvem így hozza, akkor így akarom élvezni. Ha meg úgy hozza, hogy mindent meg akarok tudni, akkor meg úgy hozza. Ha neked ez túl magas, vagy nem tetszik, hát kérem, a te bajod, de nem hiszem, hogy emiatt b*szogatni kéne másokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nézzük csak, talán a meglepetéstől, hogy elsőre rácsodálkozhatok, és nem egy k*rva trailerből jövök rá a film poénjára. Lehet, hogy neked a nagy öreg, világlátott bölcsességedben már tökmindegy, de én azért még szeretem, ha egy filmet/epizódot a film/epizód premierjekor ismerhetek meg, és nem egy francos trailer, egy három soros szöveg vagy egy árulkodó képből ismerem meg. Mert ha úri kedvem így hozza, akkor így akarom élvezni. Ha meg úgy hozza, hogy mindent meg akarok tudni, akkor meg úgy hozza. Ha neked ez túl magas, vagy nem tetszik, hát kérem, a te bajod, de nem hiszem, hogy emiatt b*szogatni kéne másokat.
Én is így állnék hozzá mint Te, de ezt "hivatalból" nem tehetem. :) Sőt! Én még a címét se nézném meg ha tehetném. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így állnék hozzá mint Te, de ezt "hivatalból" nem tehetem. :) Sőt! Én még a címét se nézném meg ha tehetném. :D

Én sem szoktam megnézni. Mondjuk most a pénteki rész címét tudom, de általában csak az epizódleírások készítése közben tudom meg a címet (és általában akkor is tanulom meg).

Mondjuk neked tényleg ott a hivatali rész, ami erősen korlátoz az antispoilerezésben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem szoktam megnézni. Mondjuk most a pénteki rész címét tudom, de általában csak az epizódleírások készítése közben tudom meg a címet (és általában akkor is tanulom meg).

Mondjuk neked tényleg ott a hivatali rész, ami erősen korlátoz az antispoilerezésben :)

Nekem mindent szállítani kell, szóval full spoileres is vagyok. :D Amíg nem adom át másnak a stafétát addig ez így is marad. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk sok értelmet én se látok benne, hacsak nem hárítania kell egy másik hasonló fegyvert vele, míg a röviddel meg visszatámad. De kétlem, hogy most ezek után Dookuval vagy Grivivel küzdene. Talán majd valami kommandósdroidokkal akiknél van vibrokard. Fene tudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk sok értelmet én se látok benne, hacsak nem hárítania kell egy másik hasonló fegyvert vele, míg a röviddel meg visszatámad. De kétlem, hogy most ezek után Dookuval vagy Grivivel küzdene. Talán majd valami kommandósdroidokkal akiknél van vibrokard. Fene tudja.
Vibrokard az hogy nézne már ki :D Rezeg a droid vele együtt :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amit eddig láttál az mind az volt :) De ugyanez igaz a bárdokra, lándzsákra az sw világában. Apró kis rezgésekkel "operálnak" szóval nem remeg tőle semmi :D Csak könnyen átvág ezt-azt.
Értem értem erről jut eszembe, minten részecske rezeg az univerzumban :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MELLesleg tényleg sok mindenben változott, de látom a szeme maradt :):D

És a képen milyen ijesztő a nézése!! Hát én nem tudom mit csinálnák, ha igy nézne rám egy sötét utcán :D

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az lenne az igazán érdekes, ha a szeme is változna. Ezt egyébként hogy képzeljem el? Kékről átváltozik zöldre, vagy gömbölyű helyett kocka alakú lesz? :):D
Őszintén, nem tudom :D Néhány év alatt meg tud változna az arcszerkezete az embernek, de igaz hogy ő nem ember, és nem telt el sok idő :|
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.