Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

LOL! Most ellentmondtál magadnak. Abban csak csata volt 99% -ban. :D

jo de végül is a mostani cw-be is lehetne több csata.És nem csak mennyiségben hanem minöségben mert a 3 évad alatt összesen nem sok minöségi csata volt egyedül a Malastare-i illetve a Christopsis-i és a Kaminó-i esetleg még a II.Geonosis-i csatákat tudnám kiemelni.A többi csata az borzasztóan színvonaltalan volt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jo de végül is a mostani cw-be is lehetne több csata.És nem csak mennyiségben hanem minöségben mert a 3 évad alatt összesen nem sok minöségi csata volt egyedül a Malastare-i illetve a Christopsis-i és a Kaminó-i esetleg még a II.Geonosis-i csatákat tudnám kiemelni.A többi csata az borzasztóan színvonaltalan volt
Ez sajnos egyéni szoc. probléma. Engem pl. legkevésbé a csaták érdekelnek. Az csak egy szelete.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sajnos egyéni szoc. probléma. Engem pl. legkevésbé a csaták érdekelnek. Az csak egy szelete.

Itt meg te kerülték ellentmondásba mivel a 2. évad szavazáson ha jól emlékszem a Landing...-ot jelölted aminek szintén 99%-a csata (na jó legyen 70) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt meg te kerülték ellentmondásba mivel a 2. évad szavazáson ha jól emlékszem a Landing...-ot jelölted aminek szintén 99%-a csata (na jó legyen 70) :D
És akkor mi van? Tetszett a rész. Borzalmas lenne ha minden rész csak csatákról szólna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így van, csak jó lenne egy kicsit vegyítve, mert a harmadik évad eddig szinte csak politikai volt :)

Kronológiailag nem úgy következnek a részek, ahogy levetítették őket, szóval majd ha kapunk egy "hivatalos" sorrendet és aszerint nézzük, rögtön nem lesz csak politikai és csak akcióval foglalkozó részek sokasága egymás után.

A 3. évad elég szembetűnően foglalkozik az eddig háttérbe szorult dolgokkal, mint a politika, ármánykodás és társai, sokszor az akció rovására. De én sem igazán értem, mi ezzel a baj? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

én nem azt mondom hogy csak csatákrol szóljon de igazán megcsinálhatnák ugy a sorozatot mint anno a régi Tartakowsky féle cw-t.

Nekem Trtakowsky CW-je egyáltalán nem jön be. Rondának tartom a rajzokat, és sok benne a felesleges túlzás.

A TCW nekem mindenféleképpen jobban tetszik, mint az elődje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Trtakowsky CW-je egyáltalán nem jön be. Rondának tartom a rajzokat, és sok benne a felesleges túlzás.

A TCW nekem mindenféleképpen jobban tetszik, mint az elődje.

 

 

Hát én azt is nagyon imádtam.

A Samurai Jack DVD-k mellett az eredeti Clone Wars DVD-k (NTSC DVD-k alapján) voltak az első 4kids projektek ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem utána lesz a téli szünet, tavaly is december 4-e után volt. Máskülönben már a címekről is többet tudnánk.
Nem hiszem, hogy egy hónapos szünet lenne. Szerintem a Pursuit of Peace után még lesz két rész.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy egy hónapos szünet lenne. Szerintem a Pursuit of Peace után még lesz két rész.

Úgy legyen. :) Én a korábbi évadok vetítési dátumaiból indultam ki. A 3. évad ráadásul előbb is kezdődött az 1-2-nél, így elvileg még hamarabb kellett volna kezdődnie a szünetnek. Persze az csak jó hír, ha nem folytatják a 2. évadban elkezdett adásrendszert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy legyen. :) Én a korábbi évadok vetítési dátumaiból indultam ki. A 3. évad ráadásul előbb is kezdődött az 1-2-nél, így elvileg még hamarabb kellett volna kezdődnie a szünetnek. Persze az csak jó hír, ha nem folytatják a 2. évadban elkezdett adásrendszert.
Igazad volt sajnos. December 3 után majd csak január 7 -én lesz új rész....
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, de kár.... :)

Viszont megérthető, hamar vége lenne az évadnak, ha mindig adnák...

A fele ment le idén. Remélem a megmaradt 11 részt nem májusig nyújtják, mert akkor hatalmas lyukak lesznek a tavaszi etapban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad volt sajnos. December 3 után majd csak január 7 -én lesz új rész....

Sajnos várható volt. Annyiból viszont pozitívum, hogy kevesebbet kell várni a következő évadra. Ha január 7 után hetente adják az új részeket, így is lesz vagy 6 hónap hiatus...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos várható volt. Annyiból viszont pozitívum, hogy kevesebbet kell várni a következő évadra. Ha január 7 után hetente adják az új részeket, így is lesz vagy 6 hónap hiatus...

Kezdjék el tavasszal a 4 . évadot. :roll:

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.