Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt Te aztán nem bíztad a véletlenre az epizód megtekintését. :D Megérte érte felkelni?

Azért a TCW miatt nem keltem volna ilyen korán, de ha már fel kellett kelnem, és fenn is volt, reggeli közben megnéztem, mielőtt elmentem itthonról (a véleményt már elég sebesen írtam meg :D). Amúgy megérte, nagyon jó epizód, pláne felértékelődik majd szerintem, ha láttuk a többi részét is. Kiváltképp nagyon tetszik, hogy a Star Wars eddig a filmekben sohasem látott szegmensét ismerhetjük meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a TCW miatt nem keltem volna ilyen korán, de ha már fel kellett kelnem, és fenn is volt, reggeli közben megnéztem, mielőtt elmentem itthonról (a véleményt már elég sebesen írtam meg :D). Amúgy megérte, nagyon jó epizód, pláne felértékelődik majd szerintem, ha láttuk a többi részét is. Kiváltképp nagyon tetszik, hogy a Star Wars eddig a filmekben sohasem látott szegmensét ismerhetjük meg.

Vannak benne új elemek? A megvalósításra gondolok. :)

 

Grievous! Köszi a linket!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak benne új elemek? A megvalósításra gondolok. :)

Sok új modell, "új" hologram (azért idézőjeles, mert az ep3-ban már volt ilyen színű, de most először használják kommunikációra), feltűnt egy újabb ep3-as vadászgép, meg úgy vettem észre, hogy sokkal jobbak az arcjátékok, főleg Dookunál. És talán a fénykardpárbajokon is finomítottak kicsit, Dooku stílusa már jobban emlékeztet az ep2-3-beli kardforgatására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hetek óta hype-olják a trilógiával együtt ezt a részt is, mondhatni a TCW eddigi legjobban várt része, de 720p-s verzió még nincs?

Tudod nagyon jól, hogy a szünetekről visszatérve mindig gondok vannak a részek körül :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.