Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ki kell találnom valamit a hűűűűűazanyjááátamindenitvaaaaaóóóó helyett, mert a TCW némely epizódjára ez már kevés. Futkosott a hátamon a hideg a rész végén. Ha nem batyák el korábban az élményt a spoilerrel, szívrohamot kapok a végére. Így a közepén viszont becsúszott egy kis morci faktor, de a rész hamar elmulasztotta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és Lucas bá' se csapott be minket akkor, amikor azt mondta, hogy a harmadik évad jobb lesz mint a második? :D

De, hazudott. Azt mondta, hogy csak jobb lesz. Meg, hogy csak annál. Ez az évad ezerszer jobb, mint az első kettő együtt véve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom volt e róla szó, de a TV.com azt írja, hogy a trilógia utolsó része előtt lesz 2 hét szünet...

És valamiért azt is, hogy míg a köv rész a 16., addig az utolsó a trilógiából a 18. Vagy elírás, vagy lehet duplarész lesz? Mindenesetre érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom volt e róla szó, de a TV.com azt írja, hogy a trilógia utolsó része előtt lesz 2 hét szünet...

És valamiért azt is, hogy míg a köv rész a 16., addig az utolsó a trilógiából a 18. Vagy elírás, vagy lehet duplarész lesz? Mindenesetre érdekes.

Elírás. Február 4 és 11 a jó dátum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy még nincs Web-DL, főleg egy ilyen epizódhoz. Máskor már szombat este elérhető. :roll:

Hát ja sajnos :( Nem tudom mi a helyzet, a Web-DL az iTunes-ról szokott jönni, lehet még nem rakták oda fel. Mindenesetre csak várni tudunk :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon szép!

 

"A Mortis-trilógia olyan mélységekig fejtegeti az Erő fogalmát és az ősi Jedi próféciát, mint azelőtt még soha. Olyan szokatlanul mély felfedezést tesz, mely George Lucas legnagyobb elképzeléseit mutatja be az egész Star Warsszal kapcsolatban. Kérdések merülhetnek fel, hogy a Mortis birodalomban mi valódi, a válaszok azonban a te nézőpontodtól függnek."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült az Altar of Mortis guide -ja. Az előzetest csak az nézze meg, akinek erős a szíve. :D

Megijedtem,oly nyugodtan ultem hogy megnezzem a trailert eloszor a keprol hogy Anakin majd folytogatja a Fiut de mikor a vegihez ert a prewiew majdnem lefordultam a szekrol. :lol::para::|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.