Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Ghost of Mortis előzetes nagyon brutális, ahogy lágyan szól alatta az EPIII témája....csodálatos. A 3. évadban csuda erős részek lettek, radikálisan megváltozott a 2. felére. Nálam már beérte az eddig csúcstartó 2. évadot. ÉS ez nem kis teljesítmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó soká, erre nem számítottam.

Tavaly is azt követően kezdték el adni az évadot, hogy USA-ban leadták. Így legalább el vagyunk látva TCW-vel egész évben. Miután vége USA-ban, kezdődik nálunk...amint vége nálunk, folytatják USA-ban. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly is azt követően kezdték el adni az évadot, hogy USA-ban leadták. Így legalább el vagyunk látva TCW-vel egész évben. Miután vége USA-ban, kezdődik nálunk...amint vége nálunk, folytatják USA-ban. ;)

Nem így volt. Mind az első, mind a második évadnál az évad vége fele, rendszerint az adott évad 16. epizódja után elkezdték vetíteni magyarul. Ez lesz az első, hogy kivárják az adott évad végét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Citadel rövid epizódleírása:

 

Obi-Wan és Anakin egy Szeparatista börtönből való Jedi tábornok szöktetési akciót vezet.

Elképzelhető, hogy Even Piell lesz az, hisz a trailerben látható, hogy egy(?) epizódban szerepelni fog.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elviselem én, eddig minden spoilert megnéztem, csak hát nem értem az ilyeneket miért lövik le előre. :)

Hogy fokozzák a várakozást :)

Ezzel, meg a múltkori Qui-Gonos felbukkanásos hírrel mégjobban tűzdelik a rajongók vágyakozását a hírre.

Fel lehet ezt fogni úgy, hogy kevesebb lesz a meglepi a részben, de előtte viszont sokat beszélnek róla ami számunkra hasznosabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy fokozzák a várakozást :)

Ezzel, meg a múltkori Qui-Gonos felbukkanásos hírrel mégjobban tűzdelik a rajongók vágyakozását a hírre.

Fel lehet ezt fogni úgy, hogy kevesebb lesz a meglepi a részben, de előtte viszont sokat beszélnek róla ami számunkra hasznosabb.

 

Jó én értem ezt, csak szerintem lehetne több a meglepi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó én értem ezt, csak szerintem lehetne több a meglepi :D

Tudok erre egy tök jó módszert, ami 100%, hogy működni fog: ne spoilerezz! :D

 

 

Egyébként nagyon jó, hogy Tarkin karakterével is bővítik a sorozatot. Furcsa lesz őt kapitányi rangban látni, főleg a Köztársaság oldalán.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudok erre egy tök jó módszert, ami 100%, hogy működni fog: ne spoilerezz! :D

 

 

Egyébként nagyon jó, hogy Tarkin karakterével is bővítik a sorozatot. Furcsa lesz őt kapitányi rangban látni, főleg a Köztársaság oldalán.

 

 

Miért lenne furcsa? Valahol neki is el kellett kezdenie. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előzetes spoilerbe rakva, hogy mert a kezdőképe olyat tartalmaz:

 

 

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.