Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Gondolkoztam így az évzáró alatt, és arra jutottam, hogy 0:55-nél lévő lények lehetnének vongok, mert már a Kirajzásban is tudnak róluk a Klón Háborúk előtt, (főleg a galaxis szélén lévők és Palpi), mióta kitört a háború azóta juthattak beljebb is. Lehet hülyeség, de elfogadható szerintem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkoztam így az évzáró alatt, és arra jutottam, hogy 0:55-nél lévő lények lehetnének vongok, mert már a Kirajzásban is tudnak róluk a Klón Háborúk előtt, (főleg a galaxis szélén lévők és Palpi), mióta kitört a háború azóta juthattak beljebb is. Lehet hülyeség, de elfogadható szerintem :D

A Kirajzás szerint csak Sidious tudott róluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkoztam így az évzáró alatt, és arra jutottam, hogy 0:55-nél lévő lények lehetnének vongok, mert már a Kirajzásban is tudnak róluk a Klón Háborúk előtt, (főleg a galaxis szélén lévők és Palpi), mióta kitört a háború azóta juthattak beljebb is. Lehet hülyeség, de elfogadható szerintem :D

Biztos, hogy nem Vongok. Maul mellett ez tenné tönkre a TCW-t számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ezt a Vongot hagyjuk inkább.

Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy Ackbart mennyire fogják erőltetni, már ha szerepelni fog. Ő ugye az ínhséges időkben nagyon egybeforrt azzal, hogy Tarkin "rabszolgája" volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiraktam a videót Jedirendre, de itt a főoldalon valamiért még mindig Rick McCallum van kint :(

Azért, mert egy régi hírt frissítettél. Ha új hírt raksz ki, akkor jelenik meg. Ez a hír május 23.-ai :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én úgy szeretném letölteni! Abban ki tud segíteni?

Nyisd meg a keepvid oldalát, és oda másold be a youtube linket, majd download, run a Java-s ablakba és ott kiválaszthatod milyen minpségben akarod letölteni. Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, nem rakja ki valaki a vidit főoldalra? Nem azért güriztem ennyit, hogy szegény Nabo-nak továbbra is McCallum a Hutt képét kelljen bámulnia :D

 

Én már kiraktam a Jedirendre délelőtt de mivel frissítettem a cikkem ezért nem rakja ki :/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azt nem tudod, hogy új cikként rakod ki, a régit meg törlöd?

 

Megcsinálni megcsinálhatom, csak már van vagy 20 komment a cikknél, egyedül azt sajnálnám. Mert fél percbe telne megcsinálni, csak kommentek vesznének el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megcsinálni megcsinálhatom, csak már van vagy 20 komment a cikknél, egyedül azt sajnálnám. Mert fél percbe telne megcsinálni, csak kommentek vesznének el.

És azok olyan fontosak? Nem erőszakoskodni akarok, csak ha már megcsináltam a feliratot, örülnék ha minél több rajongóhoz eljutna :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.