Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sziasztok!

Így utólag is szeretnék bocsánatot kérni azért, mert a nyáron néhány kósza poszton kívül gyakorlatilag nem voltam jelen a fórumon. Sajnos a nyári teendőim miatt nem maradt időm a fórumozásra, de szeptember ígérem igyekszem több időt szánni az SW Sagára. Már csak azért is, mert itt a negyedik évad, amit egyre kíváncsibban várok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

Így utólag is szeretnék bocsánatot kérni azért, mert a nyáron néhány kósza poszton kívül gyakorlatilag nem voltam jelen a fórumon. Sajnos a nyári teendőim miatt nem maradt időm a fórumozásra, de szeptember ígérem igyekszem több időt szánni az SW Sagára. Már csak azért is, mert itt a negyedik évad, amit egyre kíváncsibban várok. :)

Már itt az ideje, hogy visszatérj. :P Te i elvonultál nyári szünetre, mint a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IGN riportot készített Filonival. Két infó.

 

- Rengeteg csata lesz, klónokkal a főszerepben. Főként Rex és Fives lesz ezek középpontjában.

- A harmadik évad második felétől a részek sorban jönnek, és ez a jövőben is lesz. Nem lesz ugrálás.

- Nagy valószínűséggel hat évad lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IGN riportot készített Filonival. Két infó.

 

- Rengeteg csata lesz, klónokkal a főszerepben. Főként Rex és Fives lesz ezek középpontjában.

- A harmadik évad második felétől a részek sorban jönnek, és ez a jövőben is lesz. Nem lesz ugrálás.

- Nagy valószínűséggel hat évad lesz.

Jól hangzik. 6 epizód, 6 évad, micsoda véletlen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miből gondolod hogy nem írják ki? :)

Abból, hogy van egy Darth Sky nevű fórumozó, aki nagyon nem örülne neki. :D

 

Szerintem is a sorozat végéig láthatjuk. Túl jól felépítették a karaktert ahhoz, hogy ne hozzanak ki belőle mindent. Ha idő előtt kiírnák, az nem lenne túl szerencsés.

Egyébként nem tudom, hol tart most a "forgatás" (a részeket tudtommal jó előre leforgatják, mert nem 1-2 hét egy epizód elkészítése) talán a 6. évadnál (?), de Filoni nem rég azt nyilatkozta, hogy még nincs fix sorsa Ahsokának, ami arra enged következtetni, hogy nem a közeljövőben látjuk utoljára. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 évad? Tőlem mehetne még tovább... :)

 

Jó lenne egy nagy közös The Clone Wars Blu-Ray díszdoboz.

 

Vajon ebből következtetni lehet, az élőszereplős sorozat premierjére? Vagy esetleg George Lucas készítene utána egy másik CGI Star Wars sorozatot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már itt az ideje, hogy visszatérj. :P Te i elvonultál nyári szünetre, mint a sorozat.

Nos igen, engem is bosszantott a dolog, hogy semmire sem volt időm. Azokhoz a dolgokhoz, amiket két hét alatt el tudtam volna intézni a nyáron, ahhoz időhiány miatt három hónap sem volt elég. Például a második Darth Bane kötetet sem tudtam még megvenni. :( De nem baj, most hogy elkezdődik a suli, ismét alkalmazni fogom a "sajátos" tanulási módszeremet így mindenre jut elég időm. :) Többek között arra a kilenc sorozatra, amit egyhuzamban nézek, köztük a TCW-re is. :) De most már visszakanyarodok a témához, mert kicsit OFF-olok. :)

 

Érdekesnek ígérkezik ez az új évad, érzem, hogy bef*satós lesz és nagyon akciódús. Bár ennek ellenére még mindig nem várom annyira, mint mondjuk az előző kettőt, ami valamilyen szinten jó, hiszen könnyebb kivárnom azt a kevés időt az évadkezdésig. Egyébként nemrég láttam az új trailert és már egyből indultam volna a honlapra, hogy közzé tegyem Nektek, de addigra már megelőztetek pár órával. :) Főként Grievous és Ventress párbajára leszek kíváncsi és persze Savage Opress visszatérésére, amiről mintha azt írtátok volna hogy hasonlóan olyan misztikus lesz, mint a Mortis-trilógia. És a Mortisra is vissza fognak még ugye térni, mert ahogy fogalmaztak, az valaminek a kezdete. És ez nekem a legjobban várós része a negyedik évadnak. De a Gulliver-szál is nagyon aranyosnak tűnik. Ja, meg arra leszek nagyon kíváncsi, amikor a klónok találkoznak az alleenákkal. :) Meg ugyebár ott van az évad kétségkívül legjobban várt karaktere, Krell tábornok. Meglepő módon egyedül a Mon Calamari szál az, ami nem villanyoz fel, pedig tudom hogy nagyon jó lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abból, hogy van egy Darth Sky nevű fórumozó, aki nagyon nem örülne neki. :D

 

Szerintem is a sorozat végéig láthatjuk. Túl jól felépítették a karaktert ahhoz, hogy ne hozzanak ki belőle mindent. Ha idő előtt kiírnák, az nem lenne túl szerencsés.

Egyébként nem tudom, hol tart most a "forgatás" (a részeket tudtommal jó előre leforgatják, mert nem 1-2 hét egy epizód elkészítése) talán a 6. évadnál (?), de Filoni nem rég azt nyilatkozta, hogy még nincs fix sorsa Ahsokának, ami arra enged következtetni, hogy nem a közeljövőben látjuk utoljára. :)

De az is lehet, hogy Fiolini direkt kamuzik és Ahsokát megölik a 4. évadban, így nagyobb lesz a meglepetés. :evil::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A harmadik és az negyedik rész a Prisoners és a Shadow Warrior lesz.

Érdekes címek. A Prisoners gondolom a togruta rabszolgás Slaves of the Republic adaptáció lesz. Nem rég vetettem pár pillantást a képregényre, és a sztori alapján érdekesnek ígérkezik. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes címek. A Prisoners gondolom a togruta rabszolgás Slaves of the Republic adaptáció lesz. Nem rég vetettem pár pillantást a képregényre, és a sztori alapján érdekesnek ígérkezik. ;)

 

Wookiepedian azt írják, hogy a Prisoners még a Dac-on fog játszódni, szóval egy trilógiának nézünk elébe úgy gondolom. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wookiepedian azt írják, hogy a Prisoners még a Dac-on fog játszódni, szóval egy trilógiának nézünk elébe úgy gondolom. :yes:

 

Vagy egy hosszabb arc első része szól a vízi csatákról, aminek a végén Anakin-t foglyul ejtik, és a maradék a szökéséről szól. Azt tudjuk, hogy Dooku-nak valamikor majd sikerülni fog elkapnia őt, úgyhogy szerintem simán belefér, hogy így oldják meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.