Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Áhh.. bevallom csak egy amúr volt.

De most néztem, elcsesztem a képet széltében 1 egész pixellel!

Szőrszálhasogatóknak itt a szokásos 446x205-ös:

Szőrszálhasogató vagyok, szóval kösz. :D Az amúr is jó sütve asszem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=PPs2iQQEJvA&list=FLgjOA7JgNfXoe3R2RNvnkJg&index=26

 

 

1:57-nél jól látható Bossk, talán Boba börtönfrizurával, illetve ott vannak a többiek is amint a klónok vibrolándzsával taszigálják őket.Gyanítom, hogy tömeges szökés lesz.

Dogma és Tup nagyon babán néz ki. :D

 

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tömeges szökés jó ötlet, feltéve, ha ügyesen oldják meg. Bobának, Bossknak és Poggle-nek valahogy ki kell jutniuk az Ep3-ig, valószínűleg még a sorozat folyamán. Nem hiszem, hogy mindenkire külön szökéses sztorit dolgoznának ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép találat Embo! Még nem is láttam ezt az előzetest. Ez a szürkületi bolygó valami hatalmas. Szerintem Umbara az. Amióta láttam a trailerben, azóta várom ezt a szálat.

 

Én is nagyon várom, de ha jól látom az előzetesből, akkor:

 

Anakin és Krell is az Umbara-n fog harcolni.A harcokat szerintem egy az egyben A Darkness on Umbara-ból vették ki.Nagyon megnézném mit aprítanak ketten, hat kézzel :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A tömeges szökés jó ötlet, feltéve, ha ügyesen oldják meg. Bobának, Bossknak és Poggle-nek valahogy ki kell jutniuk az Ep3-ig, valószínűleg még a sorozat folyamán. Nem hiszem, hogy mindenkire külön szökéses sztorit dolgoznának ki.

 

 

Íme a lehetőség arra, amire már régóta nagyon kíváncsi a nép. Egy tömeges szökésre a coruscanti börtönből. Aurra Sing kapcsán rengetegszer áttárgyaltuk már ezt a kérdést, gondolom nem mi voltunk az egyetlenek. Talán majd tesznek ebben az epizódban utalást arra, hogyan szökött meg. És persze van egy rakás lesittelt karakterünk... Menjünk csak szép sorjában... Whorm Loathsom, Lok Durd, Dr. Nuvo Vindi, Wat Tambor, Cato Parasitti, Cassie Cryar, Ione Marcy, Bossk, Boba Fett, Aurra Sing, Cad Bane-t ugyan nem kapták el a sorozat folyamán, de mégis láthattuk a börtönben, akkor ott van még Chata Hyoki esetleg Robonino is. Ha jól tudom, az egyik webképregényben Shahan Alamát is lefogták. Hát jelenleg csak ennyi jut az eszembe, de kíváncsi vagyok ebből hány karaktert láthatuk viszont. :) Van ebben a történetben potenciál elég rendesen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Íme a lehetőség arra, amire már régóta nagyon kíváncsi a nép. Egy tömeges szökésre a coruscanti börtönből. Aurra Sing kapcsán rengetegszer áttárgyaltuk már ezt a kérdést, gondolom nem mi voltunk az egyetlenek. Talán majd tesznek ebben az epizódban utalást arra, hogyan szökött meg. És persze van egy rakás lesittelt karakterünk... Menjünk csak szép sorjában... Whorm Loathsom, Lok Durd, Dr. Nuvo Vindi, Wat Tambor, Cato Parasitti, Cassie Cryar, Ione Marcy, Bossk, Boba Fett, Aurra Sing, Cad Bane-t ugyan nem kapták el a sorozat folyamán, de mégis láthattuk a börtönben, akkor ott van még Chata Hyoki esetleg Robonino is. Ha jól tudom, az egyik webképregényben Shahan Alamát is lefogták. Hát jelenleg csak ennyi jut az eszembe, de kíváncsi vagyok ebből hány karaktert láthatuk viszont. :) Van ebben a történetben potenciál elég rendesen.

 

 

 

De Bane mit keres a börtönben? Vagy csak beszivárgott? :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

De Bane mit keres a börtönben? Vagy csak beszivárgott? :)

 

 

Jó kérdés, de nem feltétlenül kapunk rá választ. Lehet hogy időközben foglyul ejtették és börtönbe került és mindezt, Aurra Sing szökéséhez hasonlóan nem láthatjuk majd.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jó kérdés, de nem feltétlenül kapunk rá választ. Lehet hogy időközben foglyul ejtették és börtönbe került és mindezt, Aurra Sing szökéséhez hasonlóan nem láthatjuk majd.

 

Csak hogy ő túl fontos szereplő, hogy egy ilyen dolgot nem mutassanak be. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

De Bane mit keres a börtönben? Vagy csak beszivárgott? :)

 

 

 

 

Én bisztosra veszem, hogy beszivárgott. Így lenne is lehetőség arra, hogy szövegben ellője:" ej már már másodszor kell ezt csinálnom Aurra Sing óta, de a meló az meló, pénz az pénz." :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A következő résznek lesz valami köze a legutóbbihoz, vagy újabb, különálló 3PO - R2 kaland lesz? Mert az a rész még biztos hátravan, amikor az apró lények közé kerülnek.

 

 

Szerintem a rész onnan folytatja majd, ahol az előző befejeződött. És debizony ez lesz az aprólényes, már ki is került belőle preview.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Opress és Ventress mikor jönnek?

Még nem tudni. Opress elméletileg a TPM 3D-s bemutatója környékén, de ez sem tuti.

Szerintem előbb még jön a Guliveres rész (a következő), az Ahsoka - Lux - Death Watch epizód, illetve a trailerben látottak.

Idén már nem hinném, hogy látjuk Opresst és Ventresst, már csak azért sem, mert sokak által ez a leginkább várt szál, amit logikátlan lenne az elején ellőni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Én bisztosra veszem, hogy beszivárgott. Így lenne is lehetőség arra, hogy szövegben ellője:" ej már már másodszor kell ezt csinálnom Aurra Sing óta, de a meló az meló, pénz az pénz." :)

 

 

Sajnos tévedsz.

 

Nagy valószínűséggel Aurra Sing szökéséhez hasonlóan nem fog kiderülni, hogyan és miért került oda, legalábbis az epizódból biztosan nem. Kiadtak egy rövid TCW-s képregényt, amelyben foglyul ejtették Cad Bane-t a köztársaságiak, valószínűleg ezt fogják alapul venni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem tudni. Opress elméletileg a TPM 3D-s bemutatója környékén, de ez sem tuti.

Szerintem előbb még jön a Guliveres rész (a következő), az Ahsoka - Lux - Death Watch epizód, illetve a trailerben látottak.

Idén már nem hinném, hogy látjuk Opresst és Ventresst, már csak azért sem, mert sokak által ez a leginkább várt szál, amit logikátlan lenne az elején ellőni. ;)

 

 

A gulliveres után az Umbara szál jön.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos tévedsz.

 

Nagy valószínűséggel Aurra Sing szökéséhez hasonlóan nem fog kiderülni, hogyan és miért került oda, legalábbis az epizódból biztosan nem. Kiadtak egy rövid TCW-s képregényt, amelyben foglyul ejtették Cad Bane-t a köztársaságiak, valószínűleg ezt fogják alapul venni.

 

 

Szóval a nyitószövegben lesz kiszúrva a szemünk valahogy így(képzeljétek el Tom Kane vagy Barátok közt-Vili-bácsi hangjával) :lol: :

 

 

...-Cad Bane elfogva...a köztársasági erők egy apró, de bátor egysége fogjul ejtette a peremvidéken...

azóta a veszéjt nem ismerő fejvadász börtönben ül,

és eközben höseink mit sem sejtenek a készülőben lévő szökés tervéről.

 

(Erről jut eszembe, de jó kis rész lenne ez: A Republic commando elfogná Bane-t.)

Tényleg leszenek még ők?

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval a nyitószövegben lesz kiszúrva a szemünk valahogy így(képzeljétek el Tom Kane vagy Barátok közt-Vili-bácsi hangjával) :lol: :

 

 

...-Cad Bane elfogva...a köztársasági erők egy apró, de bátor egysége fogjul ejtette a peremvidéken...

azóta a veszéjt nem ismerő fejvadász börtönben ül,

és eközben höseink mit sem sejtenek a készülőben lévő szökés tervéről.

 

(Erről jut eszembe, de jó kis rész lenne ez: A Republic commando elfogná Bane-t.)

Tényleg leszenek még ők?

 

 

Igen, én is valami ilyesmire számítok, legalább ennyi magyarázatot had kapjunk, ne úgy, mint Aurra Sing esetén. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baj van!

 

 

 

Darth Maul visszatér jövő tavasszal.

 

tcwdarthmaul.jpg

 

http://insidetv.ew.com/2011/10/12/star-wars-clone-wars-darth-maul/

 

 

Ha jól megcsinálják, én még ezt is elfogadom.

 

Még akár jól is kijöhet Maul visszatérése. Ha belegondolunk, Anakin aligha árulta volna el a Jediket, ha nem látta volna megalapozottnak Palpatine állítását, miszerint a Sötét Oldal képes visszahozni embereket a halálból. Szerintem legalábbis egy percig sem kételkedett abban amit Palpi Plagueis-ről mondott, a kétségei sokkal inkább abban voltak, hogy mit is kéne tennie.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól megcsinálják, én még ezt is elfogadom.

 

Még akár jól is kijöhet Maul visszatérése. Ha belegondolunk, Anakin aligha árulta volna el a Jediket, ha nem látta volna megalapozottnak Palpatine állítását, miszerint a Sötét Oldal képes visszahozni embereket a halálból. Szerintem legalábbis egy percig sem kételkedett abban amit Palpi Plagueis-ről mondott, a kétségei sokkal inkább abban voltak, hogy mit is kéne tennie.

 

 

 

Ebben nem értünk egyet. Ha Maul él akkor az felborítja az egész elő trilógiát. Remélem, hogy nem ő az, csak valami hasonmás, vagy olyan "szellem" mint Qui-Gon vagy Shmi.Egyre jobban félek ettől a száltól.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baj van!

 

 

 

Darth Maul visszatér jövő tavasszal.

 

tcwdarthmaul.jpg

 

http://insidetv.ew.com/2011/10/12/star-wars-clone-wars-darth-maul/

 

 

Na tessék!

Pedig te magad is hány embert leoltottál, hogy nyugi Filoni ezt meg azt nyilatkozta.

Egyébként is nagyon rossz hangulatban kaptam ezt a hírt, szóvál így már végképp tele a hócipőm, de

Windu mester szavaival zárnám:

"...Ez a legsötétebb gyanúnkat igazolja..."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.