Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azt rendezi Henry Gilroy? :) Mert valami képregény feldolgozásról is szó volt.

Tudtommal ez lesz a képregény-feldolgozás. :)

Részemről nagyon várom. Jobban belegondolva, akármit is alkotnak Maul-t illetően, nem dobom a kukába a sorozatot. Túlzottan érdekel Ahsoka sorsa. Bár ez még a jövő zenéje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a minden kiderül az egy ködösitő megjegyzés. Az, hogy Darth Maul 10 évvel öregebben tér vissza az vagy egy ordas nagy hazugság vagy nem. Én ilyen nyilatkozatok után nem kapaszkodnék hiú reményekbe.

Ha mégsem tér vissza Maul hús-vér valójában, akkor nem mondtak igazat a rajongóknak, és egy ilyen mértékű "ködösítést" leginkább átverésnek lehet hívni. Nagyon nem volna korrekt a készítők részéről, ha meg igazat mondtak, akkor az még rosszabb, lentebb már leírtad, hogy miért.

 

Ez még annál is gázabb, hogy Boba Fett kimászott a Sarlacc-ból.

Off

Valóban gázabb ennél, mivel a Sarlacc emészti az embert, nem megöli, magyarán aki képes rá, ki tud mászni belőle :) Akit kettévágnak, már nem támad fel, még az SW-ben sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Slaves of the Republic és az Escape from Kadavao egymás folytatása lesz. A korábban említett képregényben szerepe volt a zygerriai népnek, a Kadavo bolygó pedig az ő otthonuk.Izgatottan várom a szálat. :)

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A Slaves of the Republic és az Escape from Kadavao egymás folytatása lesz. A korábban említett képregényben szerepe volt a zygerriai népnek, a Kadavo bolygó pedig az ő otthonuk.Izgatottan várom a szálat. :)

 

Mit lehet erről tudni? Biztos olvastad a képregényt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Igazából én nem olvastam a képregényt, de tudok róla egyet s mást. Gondolom a főgonoszok ezúttal nem a zygerriai rabszolgatartók lesznek, hanem azok a zöldbőrű, kecskefejű fénykorbácsos ürgék a trailerből. És ha jól tudom, a negyedik fejezet borítóján az van rajta, hogy Anakin Skywalker egyszerre vív meg Dooku gróffal és Asajj Ventresszel, ami ugye, a harmadik évad fényében kvázi lehetetlen. A The Citadel óta valahogy nem lep meg, hogy a korábban már kiadott The Clone Wars címen kiadott képregényeket visszaépítik a sorozatba. Bár ahogy elnézem itt sokkal kevesebb dolgot fognak megváltoztatni, mint az előző évad esetében. Csak azt nem értem, hogy erre miért van szükség? Nem hinném, hogy az alkotók kifogytak az ötleteikből, vagy mégis? Meg akkor mi értelme volt Henry Gilroynak kiadatni ezeket a történeteket, ha pár évvel később áthúzzák őket? Érdekes megoldás, de attól még kíváncsian várom. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit lehet erről tudni? Biztos olvastad a képregényt. :)

Csalódást kell okozzak, de nem olvastam. :D

 

 

Viszont Wookieepedia-n anno belefutottam egy rövid összefoglalóba, amiben leírták, hogy Miraj Scintel zygerriai királynő Dookuval szövetkezett, rabszolgák eladása miatt.Később a királynő a köztársaság oldalára állt(asszem Obi kicsit hatást gyakorolt rá :)), és Dooku megölte

Ha jól emlékszem a képregény a Zygerria bolygón játszódott, de most megnéztem és a Kadavo bolygó népe is zygerriai.Gondolom, hogy nagyjából ugyanazt a történetet ölelik fel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkészült az első teljes epizód guide! Az első hozzászólásban láthatjátok. Pár újítás is található, próbáltuk a legtöbbet kihozni a fellelhető infókból. Nagy köszönet jár NorbiLordi -nak, aki összerakta az anyagot. :) Remélem elnyeri majd tetszéseteket.

 

Water War

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkészült az első teljes epizód guide! Az első hozzászólásban láthatjátok. Pár újítás is található, próbáltuk a legtöbbet kihozni a fellelhető infókból. Nagy köszönet jár NorbiLordi -nak, aki összerakta az anyagot. :) Remélem elnyeri majd tetszéseteket.

 

Water War

 

Köszönjük! Tök jó lett!!

 

Tetszik a starwars.com új dizájnja és jó, h az Enciklopédiája is épül újra szigorúan Lucas-canon alapján, de sajnálom, h a TCW episode gudie eltűnt, nem is beszélve a heti Filoni videókról. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy tetszik nektek, de Odynak is köszönjétek meg, ő is kivette a részét belőle :) Igyekeztem a legtöbb dolgot összeszedni, Water Warhoz sajna csak ennyire futotta, a többi részhez azonban már akadt bőven :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy tetszik nektek, de Odynak is köszönjétek meg, ő is kivette a részét belőle :) Igyekeztem a legtöbb dolgot összeszedni, Water Warhoz sajna csak ennyire futotta, a többi részhez azonban már akadt bőven :)

Kooperálunk ez igaz, de Tiéd a nagyobb érdem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Darth Plagueis című könyv borítója szerintem egyértelműen igazolja a gyanúnkat... Nem szívesen fogadom el ezt a tényt, de van rá elég időm, hogy megemésszem.

 

Darth Maul tehát csakugyan túlélte azt a bizonyos zuhanást. És igen, ha Darth Plagueis valóban elérte a halhatatlanságot, akkor erről valószínűleg Maul is tudott. Az ő karaktere jóformán egyáltalán nem bontakozott ki a mozifilmekben, motivációi, személyisége gyakorlatilag mindvégig rejtve maradt. Ki tudja, talán ő úgy érezte, hogy sokkal nagyobb potenciál van benne, mint a mesterében, aki végső soron egy vénember. Talán Sidious háta mögött kutatott Plagueis titka után és rájött arra, amire Sidious nem. Gondolom az adatbázisban már elkönyvelt ténynek számít az, hogy Darth Maul valójában él és az EU is ennek megfelelően mozgásba lendült és James Luceno is ennek megfelelően írja meg a könyvét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Darth Plagueis című könyv borítója szerintem egyértelműen igazolja a gyanúnkat... Nem szívesen fogadom el ezt a tényt, de van rá elég időm, hogy megemésszem.

 

Darth Maul tehát csakugyan túlélte azt a bizonyos zuhanást. És igen, ha Darth Plagueis valóban elérte a halhatatlanságot, akkor erről valószínűleg Maul is tudott. Az ő karaktere jóformán egyáltalán nem bontakozott ki a mozifilmekben, motivációi, személyisége gyakorlatilag mindvégig rejtve maradt. Ki tudja, talán ő úgy érezte, hogy sokkal nagyobb potenciál van benne, mint a mesterében, aki végső soron egy vénember. Talán Sidious háta mögött kutatott Plagueis titka után és rájött arra, amire Sidious nem. Gondolom az adatbázisban már elkönyvelt ténynek számít az, hogy Darth Maul valójában él és az EU is ennek megfelelően mozgásba lendült és James Luceno is ennek megfelelően írja meg a könyvét.

 

 

De hogy élte volna már túl? :) Valakit kettévágnak akkor az nem élheti túl, ráadásul x métert zuhant. Hiába sith valaki ha kettévágják, attól még ugyanúgy meghal. Szerintem továbbra is hülyeség ez a Maul visszatér, tartom magam ahhoz hogy maximum látomásban vagy hasonlóképp láthatjuk. Opress is miért kapta volna a medált Talzintól ha hús-vér alakban térne vissza Maul? Ahhoz nem kell semmi iránytű hogy megmutassa holvan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre gondolsz?

maul_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez nem sok mindent igazol, mivel a mondat végén kérdőjel van, így főleg nem tény. :) Egyébként ha el is érte Plagueis a halhatatlanságot, azt nem úgy kell elképzelni, hogy soha nem halhatott meg (különben Palpi hogy nyírta volna ki?). Nem halhatott természetes halált, de ha levágták a fejét, vagy kettévágva lezuhant egy feneketlen aknába, már annál inkább elpusztult.

Szerintem ez is csak reklámfogás, hogy jobban fogyjon a könyv. Nyilván többen veszik meg a regényt, ha választ remélnek benne kapni Maul kapcsán (még ha az nagy valószínűséggel nem is lesz benne).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Darth Plagueis című könyv borítója szerintem egyértelműen igazolja a gyanúnkat... Nem szívesen fogadom el ezt a tényt, de van rá elég időm, hogy megemésszem.

 

Darth Maul tehát csakugyan túlélte azt a bizonyos zuhanást. És igen, ha Darth Plagueis valóban elérte a halhatatlanságot, akkor erről valószínűleg Maul is tudott. Az ő karaktere jóformán egyáltalán nem bontakozott ki a mozifilmekben, motivációi, személyisége gyakorlatilag mindvégig rejtve maradt. Ki tudja, talán ő úgy érezte, hogy sokkal nagyobb potenciál van benne, mint a mesterében, aki végső soron egy vénember. Talán Sidious háta mögött kutatott Plagueis titka után és rájött arra, amire Sidious nem. Gondolom az adatbázisban már elkönyvelt ténynek számít az, hogy Darth Maul valójában él és az EU is ennek megfelelően mozgásba lendült és James Luceno is ennek megfelelően írja meg a könyvét.

 

 

És úgy néz ki, hogy a már Star Wars és The Clone Wars veterán Sam Witwer fogja megszólaltatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem sok mindent igazol, mivel a mondat végén kérdőjel van, így főleg nem tény. :) Egyébként ha el is érte Plagueis a halhatatlanságot, azt nem úgy kell elképzelni, hogy soha nem halhatott meg (különben Palpi hogy nyírta volna ki?). Nem halhatott természetes halált, de ha levágták a fejét, vagy kettévágva lezuhant egy feneketlen aknába, már annál inkább elpusztult.

Szerintem ez is csak reklámfogás, hogy jobban fogyjon a könyv. Nyilván többen veszik meg a regényt, ha választ remélnek benne kapni Maul kapcsán (még ha az nagy valószínűséggel nem is lesz benne).

Ennyire ostoba én sem vagyok, hiszen jól tudom, hogy Plagueist álmában gyilkolta meg Sidious. :) Valóban csupán egy kérdés és nem tény, de... A Darth Maulos trailer végén is valaki azt mondta, hogy "you survived."

Én csak reagálok arra, amit mutatnak nekünk. Meglehetősen korán lelőtték a poént, hogy miről fog szólni a negyedik évad zárása, Darth Maul ugye visszatér. Erre fel egész véletlenül pont az ő képét teszik Luceno borítójára? Érdekes, egybeesés. :)

Szerintem egy ilyen jellegű könyvnek, mint amilyen a Darth Plagueis lesz, nincs szüksége különösebb reklámfogásra ahhoz, hogy érdekesnek találják az emberek. :) Persze majd 2012 tavaszán minden kiderül. :)

 

Szerk.: Habár, a könyv úgy fogalmaz, hogy "never died", ami furcsa, hiszen Plagueis is meghalt. >.< Wááá, lehet bedőltem egy reklámnak. >.<

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogy élte volna már túl? :) Valakit kettévágnak akkor az nem élheti túl, ráadásul x métert zuhant. Hiába sith valaki ha kettévágják, attól még ugyanúgy meghal.

Ráadásul ebben az esetben semmi sem garantálja, hogy Sidious meghalt a zuhanásban. Őt is nyugodtan fel lehet támasztani.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul ebben az esetben semmi sem garantálja, hogy Sidious meghalt a zuhanásban. Őt is nyugodtan fel lehet támasztani.

 

Hát de ne támasszák fel :)

Ezért mondom hogy Maul hús-vér alakban nem hiszem hogy megjelenik mert akkor már bárkit vissza lehetne hozni és borul az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát de ne támasszák fel :)

Ezért mondom hogy Maul hús-vér alakban nem hiszem hogy megjelenik mert akkor már bárkit vissza lehetne hozni és borul az egész.

az biztos, hogy az egész TCW legnagyobb érdeklődéssel várt szála lesz ez. :D Kis túlzással a sorozat komolysága múlik ezen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az biztos, hogy az egész TCW legnagyobb érdeklődéssel várt szála lesz ez. :D Kis túlzással a sorozat komolysága múlik ezen.

 

Hát én bízom a fejesekben hogy nem csinálnak hülyeséget. Bár ha eddig nem láttunk bakit akkor ezután se fogunk szerintem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.