Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

No akkor többen is figyelitek. Remek. :) Köszönjük a biztatást.

 

Szívesen mindenkinek a guideokat, várom hogy hétvégén nekikezdhessek a következőnek :)

Csak nyugodtan és alaposan. Legyen igényes, amúgy sem hajt a tatár. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nyugodtan és alaposan. Legyen igényes, amúgy sem hajt a tatár. :)

 

Ha én elkezdek valamit akkor azt már ha lehet igényesen csinálom :) Jó az eddigi guideokat valami fél óra alatt csináltam meg, hogy minnél előbb meg legyen de így is annyi dolgot szedtem össze amennyit csak tudtam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha én elkezdek valamit akkor azt már ha lehet igényesen csinálom :) Jó az eddigi guideokat valami fél óra alatt csináltam meg, hogy minnél előbb meg legyen de így is annyi dolgot szedtem össze amennyit csak tudtam :)

Nem kell fél óra alatt összerakni. :) Hétfő-kedd magasságában is elég ha jön. :D De persze rád bízom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell fél óra alatt összerakni. :) Hétfő-kedd magasságában is elég ha jön. :D De persze rád bízom.

 

Hát én megnézem a részt vasárnap utánna állok majd neki, most csak 1 rész lesz szóval nem sietek majd annyira :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A wookieepedia-n már "Carnage of Krell" a rész címe, amin gondolkodtunk, hogy kire/mire utal.

Hát természetesen a "Jedi-Grievous"-re.

Érdekel ez a karakter.

Bizony! Szóval akkor elírás volt, ahogy itt páran jól sejtették. Nagyon kemény lesz, és holnap indul! Remek lesz ez a hosszú hétvége. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony! Szóval akkor elírás volt, ahogy itt páran jól sejtették. Nagyon kemény lesz, és holnap indul! Remek lesz ez a hosszú hétvége. :D

 

Ez már csak érdekesség, de így azon ritka címek közé került, amelyek egy konkrét szereplő nevét tartalmazzák.

Nem sok, kettő ilyen volt eddig:

Lair of Grievous,

Hunt for Ziro

 

Az én szememben ezek mind kiemelkedően jó részek,

talán ez a Carnage of Krell sem lesz kivétel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már csak érdekesség, de így azon ritka címek közé került, amelyek egy konkrét szereplő nevét tartalmazzák.

Nem sok, kettő ilyen volt eddig:

Lair of Grievous,

Hunt for Ziro

 

Az én szememben ezek mind kiemelkedően jó részek,

talán ez a Carnage of Krell sem lesz kivétel.

Elnézve ennek a szálnak a sztoriját, biztos jó lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd hétvégén fogok belemerülni a második évadba, de azért az első részt megnéztem. Eszméletlen! :o A képminőségre még rá tudtak tenni egy lapáttal, de a hang....k*rva jó lett! Mozi élmény a köbön. Akkora dinamika van benne, mint a ház.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fenn van a The General epizód guide. Csoli munkára fel! :D

 

Nocsak ma korábban keltél nálam! Gratula!

 

Viszont a rész nem a szokásos sd minőség, már a méretéből is gondolom.

Évadonként egyszer kétser megjelenik ez a "C-P" változat, nem tudom miért.

Fura mert eddig a szokott helyeeimen nem találtam linkeket.

 

Na de itt a kért a kép. Lett volna egy másik elképzelésem is, amin Krell középen lett volna, de akkor Rex nem lett volna rajta.

Csináljam meg? Megnéznéd, vagy egyetértesz abban hogy ez egy fokkal jobb így?

epguide408.zip

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli! Jó ez a kép, mert ez van a wikin is. :) Viszont érdekességképpen berakhatod a másik verziót is.

 

Persze, hogy ugyanaz a kép. Mindig a "hivatalos" képet használom.

A kérdés csak az, hogy hogyan vágom, hogyan helyezem, hogyan méretezem, mit hagyok látszani rajta.

Így minden kép kissé szubjektív módon kap valamit belőlem. :)

 

Tehát másik ötletem eredménye ez lett volna:

epguide408-2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra sem találom a szokott 175 mb-os normált és a HD-t sem. Se torrent, se egyklikk.

Úgy érzem nem először van ez; kimarad egy hét és teljesen megzavarodnak a feltöltők.

Vagy elfelejtették felvenni az adást?

..hát..várunk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre igazán megértették a készítők, mi az igazi Klónok háborúja.Eddig is nagyszerű harcközpontú részek voltak, de ez mindent üt. :)

Teljesen egyetértek

 

Továbbra sem találom a szokott 175 mb-os normált és a HD-t sem. Se torrent, se egyklikk.

Úgy érzem nem először van ez; kimarad egy hét és teljesen megzavarodnak a feltöltők.

Vagy elfelejtették felvenni az adást?

..hát..várunk...

Jól érzed, a korábbi évadoknál is voltak ilyenek, és jó lenne ha végre felraknák, mert az Ody által belinkelt nem éppen hibátlan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre igazán megértették a készítők, mi az igazi Klónok háborúja.Eddig is nagyszerű harcközpontú részek voltak, de ez mindent üt. :)

 

Ezt én is csak megerősíteni tudom, nagyon hiányzott már egy jó kis felszíni csata. Ez rész abszolút pótolta ezt a hiányt. Viszont a videó tényleg nem a legjobb. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.