Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem vág a témába, de a StarWars.com Soundboardjára felkerültek a Mortis Trilógia hangjai, köztük egy zene szám az Overlordsból és az Altar Of Mortisból, már aki szeretne eljátszogatni vele. :D

Reklámozták az Atya adatlapját is, de nincs benne semi újdonság. :( Közben készülök egy kis írással Talzinról és a Mortisról. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai rész kb 7. percében beugrott egy kb 3 másodperces cn logó! :cry:

Ilyen se volt még.

Azthittem reklám lesz, de nem. Mit tudnak még kitalálni ellenünk?

 

Remélem Al elbánik vele!

Tényleg volt 5mp de ennek ellenére elkészültem vele...

 

19. rész - Mészárlás szinkronnal....

 

 

Star.Wars.The.Clone.Wars.s04e19.WEB-DL.HUN.XviD-lbnd

http://data.hu/get/5069886/swtcw419hu.rar

http://data.hu/get/5069887/swtcw419hu.r00

 

 

720p

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg volt 5mp de ennek ellenére elkészültem vele...

 

 

Köszi szépen! Remélem nem nagyon érezhető! De mindjárt kiderül!

 

szerk: ügyes munka! De ezt már megszokhattuk! :clap:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem ütős lesz a trailer.

 

Megjött a trailer! De alig több a semminél..35 másodperc.

Azért 1-2 dolog leszűrhető:

 

 

Maul és Deathwatch szál az évad elején lesz valószínüleg

 

 

Irány a hivatalos oldal!

http://www.starwars.com/watch/the-clone-wars/

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez tényleg szószerint egy teaser volt, még csak nem is 35 másodperces, mert a logó kapott 7 másodpercet a végén :( Ennyi titkolódzás után nagyon remélem, hogy valami tényleg ütőset rejtegetnek.

 

 

Szóval Maul-nak eszében sincs visszavenni a helyét Palpatine oldalán, most már félre akarja állítani az öreget :hmm: Kíváncsi vagyok vajon hova mentek Savage-al? Nem valószínű, hogy Korriban-ra, -legalábbis remélem- az volna az első hely, ahol Palpatine kerestetné.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg elég karcsú, de ekkora infózárlat után ennek is örülök.

 

Jó, hogy a Maul-szálat nem húzzák a végéig, de így sem kizárt, hogy csak a közepe tájékán lesz az évadnak. A korábbi évadelőzetesekben is láthattunk már aránylag kései képsorokat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg elég karcsú, de ekkora infózárlat után ennek is örülök.

 

Jó, hogy a Maul-szálat nem húzzák a végéig, de így sem kizárt, hogy csak a közepe tájékán lesz az évadnak. A korábbi évadelőzetesekben is láthattunk már aránylag kései képsorokat.

 

 

Eddig minden évben, amiből az első mozgóképsorok voltak kivágva teaser trailer-nek az nagyjából az évadnyitó részekből voltak.

Kivéve a 4. évad egyik nagytrailerét, bár az messze nem az első teaser volt, amiben volt egy Massacre-képkocka.

Már Nihtsisterstől számított kronológiás koncepció miatt is úgy érzem, hogy ahogy a 4. évad abbamaradt, úgy nem férne be most egy másik történet(szál), szóval folyatni kell onnan.

Ody is írta korábban, hogy szerinte egy nagy cliffhangerrel fog véget érni az évad és be is jött a tipp, nemde?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig minden évben, amiből az első mozgóképsorok voltak kivágva teaser trailer-nek az nagyjából az évadnyitó részekből voltak.

Kivéve a 4. évad egyik nagytrailerét, bár az messze nem az első teaser volt, amiben volt egy Massacre-képkocka.

 

Egy 3. évados trailerben is láthattunk Nightsister-trilógiás képkockákat, ettől függetlenül én sem hiszem, hogy sokáig várnának a Maul szállal. Bár ha Maul szavaira alapozunk, "Türelmesen várunk..." akkor nem kizárt, hogy nem közvetlen ennek a szálnak a folytatását kapjuk meg nyitányként.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Egy 3. évados trailerben is láthattunk Nightsister-trilógiás képkockákat, ettől függetlenül én sem hiszem, hogy sokáig várnának a Maul szállal. Bár ha Maul szavaira alapozunk, "Türelmesen várunk..." akkor nem kizárt, hogy nem közvetlen ennek a szálnak a folytatását kapjuk meg nyitányként.

 

 

Hát most, neki lehetne állni vitázni, hogy mi számít előzetesnek, mi a különbség trailer, teaser ill. teaser-trailer közt és melyikben mit láttunk.

De ilyen korai mozgóképben még sosem volt évadvégi kép.

De talán annyiban maradhatunk, hogy meglátjuk. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem most bőven elég ez a pár képkocka, de azért titkon többre számítottam. :) Hiába na, korán van még, nem lehet ellőni minden puskaport.

 

 

Maul szavai sokat mondóak. "Mi vagyunk az igazi sith -ek. Nem függünk senkitől" Plusz Vizsla feltűnése azt sugallja, hogy hamarosan keresztet vethetünk Satine -ra(?). Egyébként kicsit EPI -es feelingem volt, mert ott voltak ilyen szöveges karakterekre lebontott kis promok. Azok máig nagy kedvenceim. És hogy mivel kezdenek? Szerintem a Mandalore szállal, majd azt követően jön egy-két filler és aztán Maulék. Olyan 6-7 rész környékén. Egyébként tényleg nagyon várom merre fog haladni a sztori. Az aranysárga kiírás is bejött, plusz remélem most is lesz majd valami alcím. :)

 

 

SZERK: Most látom, hogy ez csak részlet a trailerből amit a Disney weekenden mutatnak majd be..

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött a trailer! De alig több a semminél..35 másodperc.

Azért 1-2 dolog leszűrhető:

 

 

Maul és Deathwatch szál az évad elején lesz valószínüleg

 

 

Irány a hivatalos oldal!

http://www.starwars.com/watch/the-clone-wars/

 

 

Ugye az 5. évadban egy a lényeg. Vajon kiderül-e hogyan élte túl Maul a kettévágást és a zuhanást, vagy már nem fognak ezzel foglalkozni és készpénznek lesz véve hogy Maul él? Én az utóbbira tippelek. Sajnos nem lesz itt semmi magyarázat. Maul Sidioushoz képest meg egy nagy nulla. Nem tudom mit akarnak az öregtől de baromi kispályások hozzá képest főleg az 1 bites agyú Savage.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul "feltámadása" túl nagy jelentőségű ahhoz, hogy csak úgy elmenjenek mellette. Szerintem biztos lesz magyarázat, az más kérdés, mennyire kielégítő.

Sam Witwer olyasmit említett ennek kapcsán, hogy a pók lábakat Maul maga készítette a szemétbolygón lévő hulladékokból, illetve a Jedik iránt érzett gyűlölete révén tartotta életben magát (de ezt Maul mondja is a 4x22-ben). Persze előbbieket még meg kell említeni a sorozatban is, ahogy a zuhanás túlélését (amire egy Ep5-féle bespini Luke esést tippelek) és a bolygóról való elkerülését a Lotho Minorra (amire pedig egy szemétszállító hajót), de nem hiszem, hogy ennél nagyobb feneket kerítenének az ügynek. Hacsak nem hozzák komolyabban összefüggésbe Maul visszatértét Talzinnal, illetve Mortis-szal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.