Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezaz Thorn Parancsnok! Ő a 7. légió és ezzel a coruscanti klónhadsereg vezetője ha jól tudom, akik Palpatine szeméyles védelme is.

A Coruscanti Gárda parancsnoka tudtommal Fox. Filoni Facebook oldalán azt szűrtem le, hogy Thornt az Avengers előtti tisztelgésként alkották meg, így nem valószínű, hogy egy korábbról ismert klón lenne, mivel elméletileg az 5. évadban debütál nem csak a TCW-t, de az egész SW-t illetően.

 

Jól néz ki. Remélem Thorn szétrúg egy pár szeparatista s*gget.

Legyőzhetne egy Lokin nevű szakadár vezetőt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezaz Thorn Parancsnok! Ő a 7. légió és ezzel a coruscanti klónhadsereg vezetője ha jól tudom, akik Palpatine szeméyles védelme is.

Nem tudom, hogy ezt honnan vetted, de azért ez ne vegyük ennyire biztosra. A 7. légió élén továbbra is Fox parancsnok áll és az ő színűk sokkal inkább sötétbordó, mint sem ilyen világos vörös. Thornnak nem biztos, hogy köze van hozzájuk.

 

Szerk.: Habár, az EPIII.-ban pont ilyen színük van. Érdekes... De ha elvileg Fox a parancsnoka a légiónak, mi a helyzet Stone-al?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan! Thorn alakulata a Coruscanti Gárda, aminek az Ambush-beli Thire hadnagy a vezetője (ő az akivel Palpatine keresteti Yodát). Fox a 7. légió vezetője de ez a két sereg különbözik egymástól csak annyi a közös bennük hogy Coruscantot védik.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh, nem baj, lesz még ismétlés. :)

 

Ma a Plan of dissent ment 8:40-kor * , úgyhogy valóban lehet számítani a Carnege of Krell-re holnap reggel!

A magam részéről megkérdezem Albundy-t privátban még egyszer...

Ha nem jön össze, marad a május 22, 18:35.

 

*= Ó, és nem jött be ugrálni a cn-logó, tehát nem "új divat" van, hanem csak az évadzárót "színezték ki" nekünk.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma a Plan of dissent ment 8:40-kor * , úgyhogy valóban lehet számítani a Carnege of Krell-re holnap reggel!

A magam részéről megkérdezem Albundy-t privátban még egyszer...

Ha nem jön össze, marad a május 22, 18:35.

 

*= Ó, és nem jött be ugrálni a cn-logó, tehát nem "új divat" van, hanem csak az évadzárót "színezték ki" nekünk.

Annyira végül is nem nagy baj. Ha Carnage Of Krell nem is, legalább ötödik évados előzetest kapunk holnap, ha minden igaz, amelynek egy töredéke már kiszivárgott korábban. Egyébként nem tudom, hogy miért kellett a CN-nél így megcsonkítani az epizódot. A Revenge-nél még érthető, hogy nem akarták azt sugallni, hogy Darth Maul és Savage Opress kisgyerekeket mészárolnak le, de a Brothersben semmi olyan nem volt, amit ilyen módon kellett volna "kincenzúrázni."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10. rész - Krell mészárlása szinkronnal....

 

:rock: Köszi szépen :rock:

 

Nekem ilyet akar letölteni ha a lassú letöltésre megyek: swtcw410hun.htm. Ezzel mit kezdjek?

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy ilyen sz*r a minőség, meddig akarják még húzni az idegeinket az Sw.com-on?

 

 

Sugi is visszatér! :D

És úgy tűnik Adi Gallia kihullik a Jedi Tanácsból :(:D

 

 

 

Sugit sajnos nem szúrtam ki. De Adi Gallia nem biztos, hogy meghal. Lehet, hogy elvarrják a szálát, mert ugye a képregényben meghalt, de a "képernyőn" még nem. Ami mondjuk hülyeség, mert ennyi erővel Oppo Rancisist is ki kéne nyírni a sorozatban, aztán még fel sem tűnt. Meg hát, már a Nomad Droids idején temetni akartuk Galliát, aztán csak megúszta.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Remélem a HalálŐrség végleg eltakarítja Satine-ékat a kormányból. Jó lenne ha Mandalore végre visszaszerezné régi hírnevét.

Grivi-t is jó lesz újra eksönben látni, csak az a gond, hogy (ha jól látom) megint Kenobival kakaskodik

A Maul szál még mindig hidegen hagy.

És újabb filmben szereplő eddig nem látott CIS hajókat kapunk (HMP)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.