Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

érdekes..

 

régi Yoda modell + Ahsoka bundás kapucniban..vajon mikor és elyik részben láthatjuk?

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Ágki! :)

 

Yoda régi modelljét nem értem. A Revivalban már az új van. Eredetileg ennyire későn játszódott volna az 5x01? Mert az Onderon-szálban lévő régi modell érthető, mivel évadnyitány lett volna, viszont egy későbbi rész is beelőzte volna? Érdekes ez az utólagos sorrendállítás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen :)

 

"We all know that lightsabers are awesome. But where do they come from? Find out in a new episode coming this season on Star Wars: The Clone Wars. Yoda leads a group of Jedi younglings in the dangerous task of building their lightsabers. Watch Star Wars: The Clone Wars every Saturday morning at 9:30/8:30c on Cartoon Network! Check out exclusive pictures from “The Gathering” below."

 

 

Na,szerintem nem fogunk unatkozni :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen :)

 

"We all know that lightsabers are awesome. But where do they come from? Find out in a new episode coming this season on Star Wars: The Clone Wars. Yoda leads a group of Jedi younglings in the dangerous task of building their lightsabers. Watch Star Wars: The Clone Wars every Saturday morning at 9:30/8:30c on Cartoon Network! Check out exclusive pictures from “The Gathering” below."

 

 

Na,szerintem nem fogunk unatkozni :yes:

Nagyon jól hangzik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Ágki! :)

 

Yoda régi modelljét nem értem. A Revivalban már az új van. Eredetileg ennyire későn játszódott volna az 5x01? Mert az Onderon-szálban lévő régi modell érthető, mivel évadnyitány lett volna, viszont egy későbbi rész is beelőzte volna? Érdekes ez az utólagos sorrendállítás.

Ez egy filler rész lesz, asszem egy képregény az alapja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy filler rész lesz, asszem egy képregény az alapja.

Akkor azért volt olyan ismerős. Mintha valaki (talán KisKósa) írta volna korábban, hogy eredetileg Ahsokáról és ezekről a padawanokról szólt volna a sorozat. De lehet, hogy csak álmodtam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor azért volt olyan ismerős. Mintha valaki (talán KisKósa) írta volna korábban, hogy eredetileg Ahsokáról és ezekről a padawanokról szólt volna a sorozat. De lehet, hogy csak álmodtam...

Majdnem. :) Régebben írtam róla, igen, hogy a sorozat alapkoncepciója valami olyasmi volt, hogy volt Ahsoka Tano, Lunker kapitány, meg még egy csapat szereplő, akik a Twilighton utazva kalandoztak volna a Klón Háborúk idején. De ez még egy nagyon korai fázis volt, amint Lucas belefolyt, gyökeresen megváltoztak a dolgok, pontos részleteket én sem tudok. :)

 

Szerk.: Ez mocskosul jól néz ki. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg b*szott jók ezek a képek! :o Eddig annyira nem vártam, mert ugye egy csapat gyerek kit érdekel? De Yodával és a látvánnyal megfűszerezve valószínűleg nagy tanmese lesz ez. :)

 

 

Állítólag Grivi is szerepelni fog ebben a részben. A bolygó ahol játszódik, pedig az Illum lesz. Itt az EU -d KisKósa. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A többi képet is betettem volna,csak nem tudtam,hogy hogy kell :/

Mire gondolsz? A "kép beillesztése" ikonra kattintva bemásolod a kép URL-jét. :)

 

Egyébként érdekesnek tűnik ez a Young Jedi szál (egész részletes leírás is akad már róla), ha minden igaz, szintén 4 részes lesz, így nagyjából már vázolható is az évad szerkezete. Jelenleg így áll a helyzet, bár még nem 100%, elég valószínűnek tartom, hogy megvalósul:

 

 

6-8. rész - Clovis

9-12. rész - R2-D2- és Republic Commando

13-15. rész - Maulék + Fekete Nap, Halálőrség

16-19. rész - Young Jedi

20. rész - ?

21-22. rész - Hondo és Grievous

 

Azt nem értem, a Hondo-duológia miért játszódik ilyen későn? Elméletileg a Revival előtt játszódik, az pedig a Fekete Nap/Halálőrség sztori előtt, így sehogy nem áll össze. Megint elkezdték volna az időrendi kavarást?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kaptunk még két képet a lentebbi mellé...

 

tcwyoungjedipreviewpic.jpg

acw_ia_104014_r.jpg?w=584&h=328

 

 

Ezek állati jó képek!

 

 

Az ott egy ifjú wookie jedi lenne? És Illum a fénykard kristály bolygója? Nagyon örülök, hogy Tartakovsky után itt is lesz!

És ez egy komoly történetszál? Hát ezt tényleg nagyon várom.

Valami azt súgja, hogy hatalmas sw hangulat lesz!

 

 

 

Sky! szerintem a sorrend találgatáshoz még korán van. Rémlik, hogy tavaly valamikor a the box környékén is egyrészeres történetre számoltunk aztán a quadrológia része lett. Hamar kikerültek ezek a képek. Nem lehet, hogy mégis előbb lesznek, mint a 15. rész?

például mióta biztosra vehető, hogy az

 

r2 és RC az nem egy rész, hanem trilógia? kérdés, nem kötkvés..mindenről nem tudhatok.;)

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az a bolygó. Én várom, szerintem az egyik leggyönyörűbb helyszín a kékes színvilágával és kristályaival. Arról nem is beszélve, hogy minden bizonnyal inkább karakterépítő részek lesznek,

ugyanakkor Ahsoka és Grievous is újra megütközik majd. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! szerintem a sorrend találgatáshoz még korán van. Rémlik, hogy tavaly valamikor a the box környékén is egyrészeres történetre számoltunk aztán a quadrológia rész lett. Hamar kikerültek ezek a képek. Nem lehet, hogy mégis előbb lesznek, mint a 15. rész?

Az a baj, hogy a címe is kikerült, és az nincs az első 15 rész között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! szerintem a sorrend találgatáshoz még korán van. Rémlik, hogy tavaly valamikor a the box környékén is egyrészeres történetre számoltunk aztán a quadrológia része lett. Hamar kikerültek ezek a képek. Nem lehet, hogy mégis előbb lesznek, mint a 15. rész?

például mióta biztosra vehető, hogy az

 

r2 és RC az nem egy rész, hanem trilógia? kérdés, nem kötkvés..mindenről nem tudhatok.;)

 

A 15. epizódig már ismertek a címek, ahogy a hozzá tartozó történetszálak nagy része is

(pl.: a Clovis és a Maul szál biztosra vehető). Az R2/RC szál is biztos, hogy a 9-12. részig lesznek... hogy egyben, vagy két különálló sztoriként, azt passzolom. Egy CVI-os beszámoló szerint a Hondo duológiával zárnak, így a Young Jedi (ami 80 perces lesz) sem kerülhet túl sok helyre. Persze a lenti listám nem 100%-osan biztos, mint írtam is, de elég logikusnak tűnik a jelenlegi ismereteinkkel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.