Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem kattintásra új ablakban kinyílik...

 

Igen, a wird az jövő, de hogy jön ahhoz a felszólító mód? ;)

De hagyjuk ám, mert erősen OFF, és kikapunk - no meg nem veszekedünk ilyen bagatell dolgokon. :)

Na, módosítom a kommentem, kipróbáltam másik böngiben, ott kinagyítódott, akkor a "hivatalos" star wars-ban, németül, az Erő legyen veled, az "möge die Macht mit dir sein". Köszi! (mostmár nagyon zárójelben, de segédigeként is használható)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a trailer nagyon ütős. Érezni lehet rajta azt a nyomást amit a Sitheken is, és ez kell ennek a sorozatnak, ahogy az előző évad végén is voltak ilyen komorabb részek.

Viszont amit láttam jelenetet amikor Yoda meditál:

 

ÉS Qui Gon megszólal, az valami szörnyű volt. Mg a beszéd oké, de ha az összes Jedi aki képes visszatérni így mozgathatná a tárgyakat és embereket akkor ott elég cudar világ lenne. Lehet Obi segített Luke-nak is hogy betaláljon a halálcsillagon?? pff. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a trailer nagyon ütős. Érezni lehet rajta azt a nyomást amit a Sitheken is, és ez kell ennek a sorozatnak, ahogy az előző évad végén is voltak ilyen komorabb részek.

Viszont amit láttam jelenetet amikor Yoda meditál:

 

ÉS Qui Gon megszólal, az valami szörnyű volt. Mg a beszéd oké, de ha az összes Jedi aki képes visszatérni így mozgathatná a tárgyakat és embereket akkor ott elég cudar világ lenne. Lehet Obi segített Luke-nak is hogy betaláljon a halálcsillagon?? pff. :D

 

 

 

Na azt azért tartsd észben, hogy Qui-Gon már 11-12 éve egy az Erővel. Lehet, hogy időbe telt megtalálnia a módját, hogy hogyan kommunikáljon másokkal, de épp ezért nyilván jobban is képes befolyásolni az Erőt, mint Obi-Wan aki éppen csak egyé vált vele. Vagy az is könnyen lehet, hogy irgalmatlan koncentrációba került neki, és csak azért csinálta, hogy meggyőzze Yodát, de most jó sokáig nem fog tudni ismét kapcsolatba lépni vele.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a trailer nagyon ütős. Érezni lehet rajta azt a nyomást amit a Sitheken is, és ez kell ennek a sorozatnak, ahogy az előző évad végén is voltak ilyen komorabb részek.

Viszont amit láttam jelenetet amikor Yoda meditál:

 

ÉS Qui Gon megszólal, az valami szörnyű volt. Mg a beszéd oké, de ha az összes Jedi aki képes visszatérni így mozgathatná a tárgyakat és embereket akkor ott elég cudar világ lenne. Lehet Obi segített Luke-nak is hogy betaláljon a halálcsillagon?? pff. :D

 

 

 

 

A letaglózó hangulat mögött engem is elgondolkodtatott a dolog: nagyon örülök, hogy a Klónok támadásában elkezdett dolog Qui-gonnal a tcw-ban is teret nyer, mert a Sith-ek bosszújából törölték a párbeszéd jelenetet ezzel kapcsolatban. De nem gondoltam volna, hogy -megint- ilyen ingoványos talajra lépnek, hogy fizikailag is vannak képességei egy "erő-szellemnek".

Obi-wan szerint; "ha szembeszállsz Vader-rel magadra maradsz..én nem állhatok melléd.." Szóljon akinek ez nem szinoníma a fizikai tehetetlenséggel.

Mindegy: lenyeltük a midichloriánokat, lenyeltük Maul-t, ez már semmiség! :hmm:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit off, de nem tudtam máshová feltenni a következő kérdést: szerintetek melyik (torrent) oldalról lehet majd a leghamarabb letölteni? Én a thepiratebay-ről szeretném, mert oda nem kell felregisztrálni.

 

Igyekszem majd linket dobni, bár valszeg nem leszek egyedül! Sok a lehetőség, ki tudja hol bukkan fel először..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A letaglózó hangulat mögött engem is elgondolkodtatott a dolog: nagyon örülök, hogy a Klónok támadásában elkezdett dolog Qui-gonnal a tcw-ban is teret nyer, mert a Sith-ek bosszújából törölték a párbeszéd jelenetet ezzel kapcsolatban. De nem gondoltam volna, hogy -megint- ilyen ingoványos talajra lépnek, hogy fizikailag is vannak képességei egy "erő-szellemnek".

Obi-wan szerint; "ha szembeszállsz Vader-rel magadra maradsz..én nem állhatok melléd.." Szóljon akinek ez nem szinoníma a fizikai tehetetlenséggel.

Mindegy: lenyeltük a midichloriánokat, lenyeltük Maul-t, ez már semmiség! :hmm:

 

 

 

Tévedés! A Jedi idején az első forgatókönyvben Yoda és Obi Wan szellemként harcolt volna az uralkodó ellen. Ez a kitétel, hogy "magadra maradsz", inkább maga az erkölcsi alapvetés, hogy aki eggyé válik az erővel, az aktívan beavatkozhat -e a dolgok menetébe és erre adta meg Obi Wan a választ teoretikusan, hogy ebben a harcban Ő már nem vehet részt. Ez amolyan íratlan szabály....mint a Bibliában az angyalok szerepe, akik hatalmas erejű lények, de segítségük az emberiség felé nem lehet közvetlen, mert azzal felrúgnák a szabályt, ami alapján az ember felel a saját döntései következményeiért. Ezt az önrendelkezési szabadságot az angyalok közvetlenül nem befolyásolhatják. Minden bizonnyal innen az analógia, nyilván a jedik ha már egyesültek az erővel és tudatukat is megőrizték, hatalmas képesség birtokosaivá is válnak, de azon a síkon a szabályok már komolyan kötik őket.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még ehhez hozzá tenném azt is, hogy a sötét oldal el is nyomhatja őket egy bizonyos fokig.

 

could nost contet to server. Hát én mindjárt leszúrom magam...

Hát ez nem lehet igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nálam megy. Frissíteni kell sűrűn és egyszer majd bejön.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár a reklámért, egyben jobb lett volna tényleg. Amúgy csak nekem volt Ep. III. utánérzésem az egyik jelenetnél

a kullancsok mikor betámadják a pilótafülkét

? :D

Igen, azt pont láttam, tényleg Ep.III-as a beütés. :D ez a reklám tényleg nem jó ötlet...

Egyébként nagyon köszi a linket, így azonnal tudom nézni!

Hálám üldözzön örökké! :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde! Majd ha vége lesz az első résznek beírnád ide ki írta és rendezte? Köszi! :)

A németek nem szoktak stáblistát adni a műsorok végén, most sem volt.

 

Tévedés! A Jedi idején az első forgatókönyvben Yoda és Obi Wan szellemként harcolt volna az uralkodó ellen. Ez a kitétel, hogy "magadra maradsz", inkább maga az erkölcsi alapvetés, hogy aki eggyé válik az erővel, az aktívan beavatkozhat -e a dolgok menetébe és erre adta meg Obi Wan a választ teoretikusan, hogy ebben a harcban Ő már nem vehet részt. Ez amolyan íratlan szabály....mint a Bibliában az angyalok szerepe, akik hatalmas erejű lények, de segítségük az emberiség felé nem lehet közvetlen, mert azzal felrúgnák a szabályt, ami alapján az ember felel a saját döntései következményeiért. Ezt az önrendelkezési szabadságot az angyalok közvetlenül nem befolyásolhatják. Minden bizonnyal innen az analógia, nyilván a jedik ha már egyesültek az erővel és tudatukat is megőrizték, hatalmas képesség birtokosaivá is válnak, de azon a síkon a szabályok már komolyan kötik őket.

Köszi a kiegészítést, erről nem tudtam. Én inkább a Csillagkapubeli felemelkedettekhez hasonlítanám :P Érdekes lenne egy olyan történet, amiben ezeket a szabályokat valaki megszegi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde! Majd ha vége lesz az első résznek beírnád ide ki írta és rendezte? Köszi! :)

Most sem volt stáblista!. Talán majd a 4. rész végén?

A sztoriról ne itt hanem az epizód topikban! :) Mindjárt megnyitom.

rendben van! :D

De, egyébként mindenkinek látnia kell!!!!!

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde! Majd ha vége lesz az első résznek beírnád ide ki írta és rendezte? Köszi! :)

 

 

A németek nem szoktak stáblistát adni a műsorok végén, most sem volt.

 

Így van, nem volt kiírva, hanem csak benyomták a reklámot az eddigi kettőnél... lehet a legvégén majd ki lesz írva. Amúgy nagyon komoly ez a Super RTL, vannak olyan műsorok itt az ajánlókba, amikre még emlékszem gyerekkoromból. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, egyébként mindenkinek látnia kell!!!!!

Majd látjuk is. :) Kicsit tartástok magatokban a konkrét véleményt, vagy jobb ha leírjátok egy fájlba amit beszúrhattok ha odaérünk a fordítással. :)

 

És ugye Rajmesz az adott részhez csak az adott részről írtál ugye? Nehogy az legyen, hogy mindent belevettél mert akkor ki fogom törölni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.