Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na jól van mááááár....ez a Cad Bane trailer totál kicsapta a biztosítékot nálam! ;) Filoni nem véletlenül mondta, hogy ez a rész talán nem a legkisebbeknek való

Spoiler:

Cad Bane egyszerűen kitöri a szenátor őr nyakát. Még a csontok ropogása is hallatszik
Lehet, hogy az utolsó rész viszi a bankot? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Szerintetek minek kell a szeparatistáknak Ziro? Tambort akarják vele helyettesíteni? Sok hasznát nem látom mivel Ziro nem ért a háborúhoz és szerintem hatalma is alig van.

Majd kiderül az epizódból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először lássuk mit is tud valójában. Vajon honnan kaparták elő a szeparatisták ezt a fickót?

Állítólag Jango Fett halála után, ő a legkeresettebb fejvadász. No és persze kegyetlenebb is. :) Foglyokat ő nem ejt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Nem hiszem, hogy a szeparatistáknak dolgozik, egyenlőre. Szerintem Dookunak a legkisebb gondja is nagyobb annál, mint hogy Ziróval foglalkozzon. Legalábbis Dooku helyében én ott hagynám rohadni a börtönben, mert már nincs rá szükség. Szerintem valahogyan Ziro kapcsolatba lépett az embereivel, és ő parancsolta, hogy hozzák őt ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azért gondoltam, mert kommandós droidokkal furikázott az előzetesben. :)

Az nekem is feltűnt... De az ilyen alvilágiak idővel a droidekákat is átprogramozták maguknak, ki tudja... De erre nem gondoltam. Tényleg valószínűbb, hogy a CIS-nek dolgozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.