Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

Köszi szépen :)

Sajnos annyira nincs időm ebben a hónapban, hogy letöltöm mp3 formátumban (remélem, sikerül!), és a telefonomon hallgatom meg útközben (mert hogy havas úton gyalogjárat).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs meg valakinek mp3-ban? Sajnos úgy tűnik, nem birkózik meg a konvertálással semmi...

 

Ezt javaslom kipróbálásra -> Katt IDE!

 

Ha végképp nem boldogulsz akkor valahogy áttolom neked a nyers hangfile-t, de több, mint 1 giga! Max konvertálok rajta!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt javaslom kipróbálásra -> Katt IDE!

 

Ha végképp nem boldogulsz akkor valahogy áttolom neked a nyers hangfile-t, de több, mint 1 giga! Max konvertálok rajta!

Azt írja ki a net, hogy az oldal nem elérhető :(

Á, köszi, az nagyon nagy méret, hagyjad, majd próbálkozom még...

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ha meg tudjátok oldani érdemes képekkel együtt nézni. Igyekeztem a megfelelő témához megfelelő képet rakni. :) De nyilván kinek hogy a jó! :)

 

Azt nem tudom miért nem szedi lesz MP3-ban. Majd mindjárt megpróbálom én is. De érdemes megnézni luke19 által belinkelt megoldást is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Innen próbáljátok meg leszedni, nekem mindent leszokott.

Köszi, úgy tűnik, hogy működik. Most már "csak" azt kell kivárnom, hogy lecsorogjon a gépemre a fájl :clap2:

 

Riddick, képekkel is megnézem, amikor tudom, de egyelőre a héten útközben telóról megy a szöveg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No meghallgattam végig. Tetszett. :) Néha vitatkoztam volna az elhangzottakkal de ettől persze jó volt. :D Kíváncsi vagyok Zééé vagy Frenkie mikor csatlakozik egy ilyenhez? :) Vagy esetleg Wallatos? :)

 

Hol "vitatkoztál" volna? Semmi kötözködés csak tényleg érdekel. Szerintem itt - mivel a PodCast topikja - nyugodtan beszélhetünk az elhangzottakról is. Még akkor is, ha adott esetben az EP VII. témakörön belül lévő topikokban már volt róla szó.

 

Bizonyára feltűnt, hogy mi sem voltunk mindig totálisan egy véleményen. Nyilván nem is lehetünk. Sokszor volt hasonló a véleményünk, de vannak dolgok, amiket másképpen látunk ;)

 

Zééé leírta, hogy mikor csatlakozik. Frenkie szerintem jött volna, ha otthon van.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbáljátok ki reggel 6-kor sötétben, hóban taposva hallgatni, valami eszméletlen hangulatos :rock: Majdnem a végére értem, két apróság eszembe jutott, ami érdekes lehet, de azóta kimentek a fejemből a sok infó közepette (plusz meló is van ezerrel). Majd igyekszem visszakeresni, és akkor beírom őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami eszembe jutott a hallottakkal kapcsolatban:

Wilde beszélt arról, hogy Han milyen gyorsan/könnyen megbízik Reyben. Nekem erről rögtön az jutott eszembe, hogy talán ez Csubinak is köszönhető, hiszen Han mondja Reynek, Csubi kedveli őt. Valószínűleg fontos tényező, hogy a vuki megkedvel-e valakit. És akkor már Han is megbízik az illetőben.

Aztán szóba került a Pixar: úgy emlékszem, hogy őket is megvette a Disney (javítsatok ki, ha tévedek), tehát tulajdonképpen jó példa volt droidkészítés terén.

Ha már zene: utoljára Williamstől igazán emlékezetes zene az Egy gésa emlékiratai volt, de ez közvetlenül az ep3 után még 2005-ben, szóval igazából már 10 éve nem tudott előjönni igazán emlékezetes filmzenével. Bármi volt azóta, azok inkább a sok gyakorlatának köszönhetően jó filmzenék voltak, de semmi extra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én is meghallgattam, és nagyon tetszett. :) Nem is részleteiben feltétlenül, mert ahogy végigbeszéltétek, már szinte minden meg lett tárgyalva itt a fórumon is. De nagyon nagy pluszt adott, hogy szóban ment mindez, és pl. örülök, hogy Riddicket is hallhattam végre, akihez személyesen még nem volt szerencsém (ezt már az első podcast után is írhattam volna, akkor elmaradt, de most leírom), és nagyon szimpatikus volt így is. :)

 

De a legjobb az volt az egészben, hogy ahogy hallgattalak benneteket, teljesen visszajött a film megnézésének élménye. Sajnos nem láttam még annyiszor, ahányszor szerettem volna, és a legutóbbi alkalom már elég régen volt, még decemberben, de ez a beszélgetés megidézte. Köszönöm az élményt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi! Nagyon örülök, hogy tetszett! ;)

Annak meg külön örülök, hogy a hangom és a mondókám alapján szimpatikus vagyok úgy is, hogy még ezidáig nem találkoztunk. Talán valamelyik közös SW mozizáson ez változik a jövőben! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem lassan elkezdhetünk gondolkodni a következő PodCast-en.

 

Nos a legutóbbi EP VII. kibeszélőből kimaradt néhány érdekes téma részlet, amit bepótolhatnánk, de jöhetnek egyéb témafelvetések is.

Aztán majd az időpontot is megbeszéljük.

 

Ezen kívül kérdezném, hogy ki szeretne esetleg csatlakozni a következő felvételen hozzánk, illetve a "régiek" közül kik lennének benne a dologban? Remélem mindenki! :)

 

Pildi, én is csak ezt tudom mondani! ;)

Nute, nagyon remélem!!! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. Mivel a legutóbbi beszélgetésben leginkább a karakterekről beszélgettünk, és egy kicsit a Starkiller=Halálcsillag 3.0 illetve Jakku=Tatoonie 2.0 témák vetődtek fel és egy pár perc erejéig a zene is szóba került maradt még puskapor bőven, amit el lehetne durrantani, mint téma az EP VII kapcsán. Főleg a sztori az, amiről mint témára összpontosítva nem beszéltünk, de nyilván a karakterek kapcsán érintettük a történetet is. De bizonyára elég sok témát össze lehetne még szedni, amiről érdemes lenne beszélni az új SW film kapcsán. :)

 

Pl: A politikai berendezkedés szerintem sok jó további témát vet fel. Illetve a Starkiller támadása az Új Köztársaság ellen. Ebbe elég mélyen bele lehet menni, de ezen kívül is van még sok minden.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Talán ideje lenne lassan összeverbuválni a team-et a 4. PodCast felvételhez! Mit szóltok?

 

Ötleteket várok témákkal és időponttal kapcsolatban. Illetve kérem jelezze az is, aki szívesen jönne a következő beszélgetésre!

 

Ha nem jelentkezik senki, akkor marad a szokásos banda és privátban fogjuk megbeszélni a részleteket!!!

 

Én szóltam, mást nem tehetek! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Üdv Mindenkinek!

 

Két fontos dolgot szeretnék kérni tőletek:

 

1. Mikor legyen a következő PodCast beszélgetés?

2. Mi legyen a témánk? Ötleteket várok!

 

Ráadás: Aki szívesen jönne a beszélgetésre itt jelezheti!!!

 

Köszönöm! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.