Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Donát. Lehet, hogy sok lehetőség volt mindenre a VII alapján, mégis az valósult meg amire az ember alapból gondolt és a film is sugallt. Főleg így van ez Luke esetében.

Alapból te sem azt gondoltad, hogy Rey senki. És én sem. :) 

 

Luke-ról meg lehetett azt hinni, hogy elvonult, hogy remete lett, hogy leás a Jedi alapokig, de az, hogy ennyire flegmán elutasítja a Jediséget, azért az azt gondolom váratlan volt. Jelentkezzen, aki nem lepődött meg, amikor Luke a háta mögé dobta a kardot, pedig abban minden benne van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami érdekes hogy JJ szerint viszont Rian azon a vonalon indult el amit ő is gondolt. Mindenesetre Han ezt mondja az ep.7-ben: "He was training a new generation of Jedi. One boy, an apprentice turned against him, destroyed it all. Luke felt responsible... He walked away from everything.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Sziasztok!

Hamarosan (akár jövő hét vége felé) esedékes lehet a VIII. epizód kibeszélőjének 2. része.

Témák, amiket az 1. részben érintettünk:

- Kinek mit adott az első megtekintés?
- SNOKE
- Mi az, ami nem tetszett?
- Kritikák és hisztivihar a film körül
- LUKE SKYWALKER
- Rian Johnson "látomása" valamint a Sequel Trilógia keretének tudatossága
- REY
- Gondolatok a Próféciáról
- Mi várható a IX. részben?
- KYLO REN
- Hogyan tovább? (Újra a IX. részről)
- Az EP VIII. hatása Hoolywood-ra, valamint korunk nézőinek véleményei a filmekről...
 

Téma tippek a 2. részre:

- Kylo és Rey Erő-kapcsolata

- Leia karaktere átfogóbban

- Finn és Rose (+ Kaszinóváros, stb...)
- DJ

- Holdo admirálishelyettes

- Poe Dameron

- Crait

- A tróntermi harc

- Csuvi

- PORGOK!!!

 

És persze jöhetnek még ötletek/tippek, hogy mikről lenne még érdemes beszélgetni a PodCast 2. részében! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 01. 26. - 23:26, Darth Riddick írta:

Bizony! Jelen pillanatban 396 megtekintés. 15 like / 1 dislike. Ez abszolút nem rossz! :)

Srácok/lányok, a jövő héten esetleg valamelyik este össze tudjuk hozni a 2. rész felvételét? :)

Szombat és Vasárnap este én ráérek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Én is sajnálom. Srácok, nehezebb összehozni egy ilyet sem mint hinnétek! Először is nem árt egy mindenkinek megfelelő időpont... amit alapból legtöbb esetben nehézkes össze szinkronizálni... ezen kívül az is jó lenne, ha a munkámból kifolyólag (jelenlegi projekt) nem kellene már hetek óta hajnal 3-4 körül kelnem és nem csak aludni esnék haza ... vagy most a héten pl még akár össze is lehetett volna hozni, ha nem lettem volna vírusos felső légúti nyavajával táppénzen... így felvételt készíteni (eleve alig van hangom, percenként orrot fújok és rengeteget tüsszentek) nem épp kívánatos beszélgetős műsort csinálni.

Ergo... én is sajnálom, hogy eddig nem valósult meg, de nem azért, mert sz*rok rá!

Jake! Itt, ebben a topikban minden infó meg fog jelenni a PodCast-el kapcsolatban, tehát senki nem fog lemardni semmiről! 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Nekem csak a vasárnap lenne jó.

 

szerk.: De ha lesz, előtte legyen valamikor egy megbeszélés, hogy felépítsük az egész tematikáját. Milyen kérdések/ témák lesznek, így mindenki fel tud készülni és minden gondolatát el tudja mondani az adott témáról, mem csak azt ami hirtelen eszébe jut. Akkor a témák közötti haladási vonalat is meg kellene szabni, hogy ne csapongjunk össze-vissza.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Volt podcast? 

Nem volt még. Sajnos egyelőre nem tudom, hogy mikor lenne ténylegesen jó összehozni. A hétvégém sajnos nem úgy alakult, ahogy korábban előre sejtettem... illetve a munkaköröm is megváltozott immár hivatalosan, ami még több munkával és utazással jár együtt. 

Nehezebb összehozni egy PodCast felvételt sem mint az ember azt gondolná :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...
2018. 06. 10. - 12:11, Darth Riddick írta:



Nehezebb összehozni egy PodCast felvételt sem mint az ember azt gondolná :(

 

Azért remélem a 40 éves SAGA-t lezáró IX. epizód után lesz egy podcast, ahol a Disney éra filmjeit, a 9. epizódot kibeszélitek. Tényleg, kinek hogy tetszett az új trilógia, és hogyan kéne tovább haladnia a Disneynek.

MIvel minden 3. évben készül új podcast epizód, talán így az évtized végén tök jó lenne összehozni egy adást :sor::psycho:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbat mondok Jake!

Mivel a TLJ podcastünk úgy jelent meg, hogy 1. rész, ahhoz is kellene készíteni egy 2. részt. Nem mindent érintettünk az elsőben, maradtak még témák bőven, és a film is leülepedett ennyi idő alatt, szóval a IX. előtt fel lehetne melegíteni a káposztát! 

Igen, a SAGA záró epizódot nagy hiba lenne kihagyni!!! Nem is szeretném, csak nem egyszerű egy ilyet össze egyeztetni. Ennek ellenére aki szívesen részt venne egy újabb TLJ podcast-ben és később, december végén vagy január elején egy SAGA-záró beszélgetésben, az itt jelezheti is, aztán megpróbáljuk összehozni! :)

Köszi, hogy felvetetted!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenképpen! Egyetértek!

És gondoljatok bele! Azért a Disney és a LucasFilm bőven szolgáltat nekünk tartalmakat.... gondolok itt az új élőszereplős sorozatokra, melyek a küszöbön állnak. Bőven lesz témánk. 

És gondolkodhatunk Live adásban is, nem kell feltétlenül felvételről mennie :) De ez részletkérdés, majd meglátjuk mit sikerül összehozni! (Természetesen a Live adás utólag is visszanézhető/hallgatható lenne!!!)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Mindenképpen! Egyetértek!

És gondoljatok bele! Azért a Disney és a LucasFilm bőven szolgáltat nekünk tartalmakat.... gondolok itt az új élőszereplős sorozatokra, melyek a küszöbön állnak. Bőven lesz témánk. 

És gondolkodhatunk Live adásban is, nem kell feltétlenül felvételről mennie :) De ez részletkérdés, majd meglátjuk mit sikerül összehozni! (Természetesen a Live adás utólag is visszanézhető/hallgatható lenne!!!)

Én az Ébredő Erő podcast után találtam meg a fórumot,úgyhogy örök hála.:) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.