Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Adrián írta:

Én az Ébredő Erő podcast után találtam meg a fórumot,úgyhogy örök hála.:) 

Wow! Bakker most akkora örömet okoztál, mint ide Nagykáta! :D

Tényleg nagyon örülök! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Darth Riddick írta:

 Ennek ellenére aki szívesen részt venne egy újabb TLJ podcast-ben és később, december végén vagy január elején egy SAGA-záró beszélgetésben, az itt jelezheti is, aztán megpróbáljuk összehozni! :)

Ha ráérek jövök szívesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nos, átgondolva a decemberi hónapomat 16-án vagy 17-én az esti órákban keríthetünk sort egy The Last Jedi 2. felvonás beszélgetésre. Sajnos más időpontok nem jók nekem.

A IX. rész kibeszélőjét pedig valamikor két ünnep között lenne számomra megfelelő ... ezt még pontosítjuk.

Kinek lenne jó december 16 vagy 17 este TLJ '2. rész' beszélgetéshez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Nos, átgondolva a decemberi hónapomat 16-án vagy 17-én az esti órákban keríthetünk sort egy The Last Jedi 2. felvonás beszélgetésre. Sajnos más időpontok nem jók nekem.

A IX. rész kibeszélőjét pedig valamikor két ünnep között lenne számomra megfelelő ... ezt még pontosítjuk.

Kinek lenne jó december 16 vagy 17 este TLJ '2. rész' beszélgetéshez?

Szerintem inkább egy spoilermentes ki mit vár a IX résztől kéne illetve az új trilógiával kapcsolatos gondolatok még most utoljára, mielőtt látjuk az új filmet. Én benne lennék. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Kinek lenne jó december 16 vagy 17 este TLJ '2. rész' beszélgetéshez?

Nekem jó lenne, bár szerintem jobb lenne 16-án felvenni és akkor többi idő/lehetőség lenne a hallgatóknak meghallgatni, mintha közvetlenül a premier előtti este vesszük fel. 

Beszélhetnénk az elején röviden végigmenve általánosságban a Sagán (ebbe beleférnének a TLJ-ról esetleg még el nem mondott gondolatok is) és annak tükrében, hogy spoilermentesen ki mit vár a IX. résztől, mert ez a film most egy különleges korszakhatár is lesz egyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde... még meg kell vizsgálnom a felvetést, hogy számomra megfelelne-e a 16.-a. Talán igen. Jelzem időben, ha így lesz!

Bence! A korábbiak TS-en voltak rögzítve.. ez most lehet, hogy Discord-on lesz (vagy marad a TS... ez eldől a felvételig nyilván!) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Sajna már tuti, hogy nekem a 17-e lesz a nyerő. 

És azon nem goldolkoztatok el esetleg, hogy a YouTube csatornádon liveolnád a Podcastet? Így még a premier előtt hallanánk a gondolataitokat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dede! Játszadozom a gondolattal. :)

 

Egyetértek Donáttal. Tök jó lenne egy várakozásokkal teli beszélgetés. :)

 

Esetleg szívesen részt venne még rajta valaki? Gyűjtsük össze a résztvevőket! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen... én lefixálnám a dolgot! Az, hogy este pontosan hány órakor az még képlékeny, mikor lenne jó nektek? 

Donát, egyetértek, legalább 1 de inkább 1,5 órát jó lenne rá szánni (ha úgy alakul esetleg kicsit többet is) a várakozások átbeszélésére! :)

Sajnos azt viszont már most tudom mondani, hogy mivel a szombatot és a vasárnapot is végig dolgoztam és most is munkából írok (majd csak szerdán leszek szabadságon) egyelőre nem tudtam átgondolni, összeírni egyfajta vezérfonál mentén a a beszélgetés témáit. Ha esetleg erre valakinek van ideje és kedve, az természetesen nyugodtan megtehetné, és akár a beszélgetés vezetője is lehetne. Ha esetleg nem vállalja senki, akkor "ahogy alakul" a témázás, úgy lesz! :)

 

Egyelőre ezt a keddi beszélgetés még nem lenne LIVE, de ha nektek is megfelelne a két ünnep közötti film-kibeszélőt egy élő adás keretében rendeznénk meg, ahol a nézők is tehetnek fel akár kérdéseket vagy fűzhetnek megjegyzést a beszélgetéshez. Mit szóltok?

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ki tud jönni holnap és hány óra lenne az ideális?

Előreláthatóan Discord-ot fogunk használni a beszélgetéshez! :) Ezt applikációként okostelefonra is letölthető! :)

 

Androidra és iOS-re is letölthető az adott rendszer Store-jából!

De itt is van egy link a Windows-os letöltéshez: https://discordapp.com

 

További instrukciók is érkeznek hamarosan, de kérlek jelezzetek, hogy hány órától lenne számotokra ideális a dolog?! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy az általatok megadott időpont lenne nekem is a legideálisabb... :) A délután során küldök nektek egy linket, amivel azonnal be tudtok lépni a Discord csatornára, ahol a beszélgetés zajlik majd! :)

 

@Wilde Nagy király vagy! Lenne kedved az általad összerakott vázlat alapján vezetni a beszélgetést? :) 

 

+1 gondolat. - már jönnek a filmről az első, 1-2 mondatos, spoilermentes vélemények. Mit szólnátok, ha pár perc erejéig foglalkoznánk ezekkel az első véleményekkel, felolvasnánk 3-at, 4-et és picit beszélnénk róluk. Vélemény? 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Úgy tűnik, hogy az általatok megadott időpont lenne nekem is a legideálisabb... :) A délután során küldök nektek egy linket, amivel azonnal be tudtok lépni a Discord csatornára, ahol a beszélgetés zajlik majd! :)

 

@Wilde Nagy király vagy! Lenne kedved az általad összerakott vázlat alapján vezetni a beszélgetést? :) 

 

+1 gondolat. - már jönnek a filmről az első, 1-2 mondatos, spoilermentes vélemények. Mit szólnátok, ha pár perc erejéig foglalkoznánk ezekkel az első véleményekkel, felolvasnánk 3-at, 4-et és picit beszélnénk róluk. Vélemény? 

Riddick, rendben mehet így akkor, persze benne lesznek az első reakciók is, amúgy kb. 7 pontot írtam amúgy össze, a végén meg még lehet szó arról szabadon ami esetleg nem hangzott el, de ide kívánkozna. Részemről olyan 20.45-től kezdődhetne, legalábbis én annál hamarabb sajnos nem valószínű, hogy tudok jönni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.