Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

A "ha ráérek"-re reagálnék... nyilván megpróbáljuk úgy belőni az időpontot, ami lehetőleg mindenkinek, de legalább a többségnek jó! ;)

 

Cupsy, ez a téma, amit felvetettél nagyon érdekes... szerintem lecsaphatnánk rá egy adás erejéig ;)

 

Dzséjt, jók a felvetések. Én akkor javasolnék egyet, aztán kíváncsi vagyok mi lenne a reakció rá.

 

Azt mondom, hogy most vegyük elő az Original Trilogy-t. EP VII szvsz nagyon telítette az elmúlt hónapokban az étert, később még visszatérhetünk rá, és az EP VIII kapcsán úgy is fogunk még beszélni róla. A Rogue One-t is kicsit még pihentetném, had kerüljön jobban be a köztudatba és majd akkor lecsapunk rá. Prequel vol 2-t is inkább picit későbbre hagynám (de azt a témát folytatnunk KELL!!!) sőt én később az animációs sorozatokkal (főleg REBELS) foglalkozó epizódot is beiktatnék majd... de mint írtam én most az OT vol 1-et dobnám fel, mint a következő adás témája. Vélemények? Egyéb ötletek? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Kedves Barátaim!

 

Holnaptól szeptember utolsó hetéig sokkal jobban le lesz kötve/beosztva/betáblázva/stb... az időm, sem mint azt akár csak néhány nappal ez előtt is előre láttam volna. Azért sem jelentkeztem podcast ügyben korábban, mert már egy ideje eleve jóval kevesebb a szabadidőm, mint korábban volt, így nem tudtam biztos időpont-ajánlattal jelentkezni a következő felvétellel kapcsolatban, holnaptól ez meg pláne így lesz néhány hónapig...

 

...viszont!

 

Szeretném felajánlani a lehetőséget NEKTEK, hogy nélkülem is lebonyolíthassátok a beszélgetést és a felvételt. TS-t biztosítok, a felvételt is elmondom, hogyan kell TS-en belül megoldani (2-3 kattintás az egész ;)) a YouTube-ra való feltöltést is megbeszéljük/megoldjuk.... de amondó vagyok, hogy miattam ne húzzuk tovább a dolgot!

 

Kellene legalább egy vagy kettő "fő" ember a projecthez, aki(k)nek adnék admin jogot a TS-re és elmondanék minden fontos infót annak használatáról, a felvételről, stb...

 

Kérlek gondoljátok át és írjatok ez ügyben!

 

Előre is köszönöm!

 

(U.i.: Nem, nem mondok le a sorozatról, de szeptember utolsó hetétől előbb szinte biztos, hogy nem fogok ráérni, de nem kellene addig pihenni hagyni a dolgot!) :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Sziasztok kedves Casterek! :) (Van ilyen szó? Mindegy! Mostantól lesz! :D)

 

Örömömre szolgál jelezni, hogy ugyan még hátra van a korábbi hsz-ben jelzett szeptember uccsó hetéig szűk 2 hónap, de utána részemről újra bele csaphatunk a lecsóba, ami a PodCast sorozat további epizódjainak felvételét illeti kedvenc témánkban, ami nem mást, mint a Star Wars! :)

 

Én a magam részéről már nagyon várom, remélem ti is így vagytok ezzel :)

 

Ugyan van még idő szeptember végéig, de akik a régi résztvevők közül újra jönne a felvételre, illetve a többiek közül (akik eddig még nem voltak) szívesen részt vennének benne, itt a topikban jelezhetik szándékukat, sőt, kifejezetten kérlek is erre benneteket! + nyugodtan lehet hozni téma felvetéseket, ötleteket is!

 

Szóval hamarosan visszatér a Star Wars SAGA PodCast sorozat a 4. résszel... már nem kell olyan sokat aludni! :);)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 5 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.