Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

Srácok!

Hirtelen közbe jött valami sajnos. El kell napolnunk a dolgot. Amikor az ember több generációval él egy háztartásban, és a legifjabb alig 3 hetes, nos akkor érhetik az embert sajnos váratlan dolgok :(

Most szombat esetleg, vagy január eleje? 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, már nagyon vártam. A szombat nekem is kérdéses, de nem láttam hirtelen más alternatívát. Akkor januárban belövünk egy péntek estét vagy hétvégét. Mindenképpen összehozzuk, nem hagyjuk elhalni a dolgot!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel elég ritkán van Podcast (évente szerencsés esetben egyszer :D ), jó lenne szerintem, ha a beszélgetés alatt már a IX. epizódról is esne szó, szerintetek mi várható, mit szeretnétek ott látni.

Plusz a Han Solo -ról megemlékezni pár mondatban. (elvárások, mi várható stb)

 

De ez csak ötlet, nem kötelező :)

Már az is szuper, ha összejön holnap este a felvétel, drukkolok :D 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet 19:00 a gyülekezés/kezdés, persze. Donát, te mit mondasz?

Fontos! Mindenkinek (Cupsy, Donát és Wilde) elküldöm a a TS szerverre való belépéshez szükséges adatokat privát üzenetben!

 

Sajnos Dzséjt nem tud jönni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 óra 45 perces lett a felvétel.

Sajos voltak technikai gondok, Krande sajnos nem tudott részt venni a felvételen e miatt, de arra jutottunk a srácokkal, hogy az EP. VIII-as PodCast-nek lesz 2. része, mert sok téma van, amit csak érintettünk vagy egyáltalán nem is beszéltünk róla.

Az egész picit spontánnak tűnt, de azért igyekeztünk kevésbé csapongani. A jövőben közösen összeállítunk majd mindegyik felvétel előtt egy "forgatókönyvet/menetrendet" a témákkal kapcsolatban, amit ide a topikba be fogunk tenni véleményezésre, kiegészítésre, vagy csak azért, hogy nagyjából lássa mindenki mire lehet számítani a beszélgetés során. 

Nagy élmény volt srácok újra élő szóban Star Wars-ról beszélgetni! Köszönöm Donátnak, Cupsy-nak és Wilde-nak ... és akkor folyt. köv!

 

A videó előreláthatóan szombaton fog kikerülni YouTube-ra, de természetesen ide is érkezik majd a videó :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen... és az EP VII esetében nagyjából működött is. De most sajnos tematizálás tekintetében nem tudtam rendesen felkészülni... szóval ez a megjegyzés elsősorban saját magamnak szólt! :)

Ami a vágást illeti... nem igazán van mit kivágni belőle, csak a leg indokoltabb esetben vágom meg. Ugyanis a felvétel minden szava KINCS! ;):P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A videót ezekben a percekben kezdtem renderelni. 2 óra 44 perc, az eddigi leghosszabb PodCast epizó, és egy csomó dologról szót sem ejtettünk ... szóval hamarosan újra összeülünk és folytatjuk a kimaradt témákkal! :)

Az epizód már csak holnap fog felkerülni a csatornára, szóval még egy kis türelmet kérek :)

Ody, a kik vettek részt kérdésedre nem válaszoltam, de most pótolom:

Donát
Darth Cupsy
Wilde
Szerénységem

Sajnos Darth Krande nem vett részt (pedig ő volt az első, aki a TS szerverre érkezett) technikai gondok miatt sajnos így alakult, de a 2. rész felvételére megoldjuk a problémát mindenképpen és akkor már ő is köztünk lesz :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , MissKarrde írta:

Próbáltam, nem sikerült, ezért kértem :) Köszi!

Hidd el, ki lehet nyerni ;) Próbáltam én is! De mivel kérted feltöltöttem külön ;)

Remélem tetszeni fog, jó szórakozást! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.