Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

6 órával ezelőtt, Wilde írta:

Akkor kezdődhetne fél/negyed kilenckor is.

Lehet, hogy az lesz, de igyekezni fogok! :)

Apropó Wilde, meg tudnád oldani a beszélgetés vázlatos, tematikus felépítését, mint a múltkor? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos úgy alakult a napom, hogy én előreláthatólag nem fogok ideérni 20.30-ra, csak jóval később tudnék jönni, de Riddicknek átküldöm a korábban összeírt listát és, ha lesz második felvonás, akkor azon mindenképpen igyekszem részt venni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Ha csak ketten lennénk, Riddick, szerintem tegyük át akkorra, amikor lesz más is. :) 

Donát rád bízom a döntést. Én is inkább a mellett vagyok, hogy igazán jól beszélgetni, eszmét cserélni akkor lehet, ha legalább hárman (esetleg többen) vagyunk. Így csak ketten lennénk Donáttal. Wilde írta itt is és privátba is, hogy miatta nem szükséges halasztani a dolgot, szóval ha úgy gondolod Donát, hogy így is mehet én benne vagyok, bár szerintem is jobb, ha többen vagyunk.

Odynak és Bencének :) Most már így is úgy is összehozzuk a dolgot. Sajnos eleve miattam csúszott ennyit - amit nagyon sajnálok is - de hogy tényleg minden szempontból jó beszélgetés legyen pár napot (vagy egy hetet - esetleg jövő szombat este?) még csúsztathatunk rajta. Mindenképpen meg fog valósulni az adás! :)

Egyébként bíztatok többeket, hogy olyanok is bátran jöhetnek, akik eddig még korábban nem szerepeltek a PodCast sorozatban, de szívesen részt vennének az eszmecserében és van mikrofonjuk, azok bátran csatlakozzanak a beszélgetésbe. Ha valamit hát a SAGA záró akkordját érdemes több szereplős PodCast-ben kivesézni szerintem.

Donát, mit mondasz?

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper srácok! Reméljük Wilde kollégának is megfelel és Bence is jelezte, hogy részt venne benne. Jó ez, gyűlünk. A SAGA zárása szerintem tényleg megér egy több szereplős kibeszélést! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Szuper srácok! Reméljük Wilde kollégának is megfelel és Bence is jelezte, hogy részt venne benne. Jó ez, gyűlünk. A SAGA zárása szerintem tényleg megér egy több szereplős kibeszélést! :)

Ez így még jobb is lesz akkor, minél többen vagyunk annál jobb. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20:00 óra körül tudok érkezni, ha megfelel nektek is. Wilde múlt hétre összerakott beszélgetésvezető listája szerintem maradhat is. 

 

1.       Első reakciók, közvetlenül a film első megtekintése után (a várakozásokhoz képest kinek, hogy tetszett így általánosságban).

2.       Palpatine visszahozatala – hogyan kezelte őt JJ, mit tudhatunk a visszatéréséről, vélemények.

3.       A diád és a Kylo – Rey kapcsolat bővebb kivesézése.

4.       A történet és a főbb karakterek életútjai, a Saga befejezése.

5.       Mennyire egységes a Saga és mennyire egységes a sequel trilógia (érezni-e töréspontokat esetleg így utólag a Johnson – Abrams rendezések között így egészben látva a történetet)?

6.       Kedvenc jelenet?

7.       Box office szereplés.

8.       Mennyire vagyunk elégedettek a Disney érával és merre tovább a franchise számára?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.